Wpis z mikrobloga

@Klimbert: XD wykopki kiedy widzą samotną matkę: zdzira mogła nie dawać byle komu

Wykopki kiedy widzą kobietę która przez chorobę nie moze mieć dzieci: księżniczka mogła nie szukać księcia z bajki XD
  • Odpowiedz
a ona: nie dla ciebie!!!!!!! xD


@theredi: widzę, że do dzisiaj cię to boli

ale to nie jest wina mężczyzn, że kobiety studiują jakieś gówno kierunki na siłę aby tylko skończyć szkołę i mieć z tego niby prestiż bo mają "wykształcenie wyższe" i potem pracę za
  • Odpowiedz
@staggermeister_ tak to juz jest jak oceniasz wymagania kobiet na podstawie jednostkowych screenshotow z tindera na wykopie,m i sklejasz to w calosc xD mam paru znajomych i kazdy z nas gral w gry zanim poznalismy swoje zony (malo tego, regularnie gramy online do tej pory mimo, ze wszyscy mamy juz dzieci), czesc z nich zbiera i uklada lego w tym ja, spotykamy sie w miare regularnie, czesto wylacznie w meskim gronoe
  • Odpowiedz
@Klimbert: Znaczy no wiadomo że zegar tyka, ale nie oszukujmy się że każdy polak to taki super gość że chce się go brac od razu na męża. Znalezienie dobrego chłopa czasami jest tak trudne jak zdrowej psychicznie kobiety.
  • Odpowiedz
@MechanicznaPitaja zabezpieczyc to co najwyzej mozesz sobie pieniadze ktore szybko straca wartosc jak sie okaze, ze na rynku brakuje rak do pracy i nie bedzie mial kto zrobic Ci badan, sprzatac ulic czy czegokolwiek ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiscie pomijam kwestie, ze AI moze zastapic wiekszosc zawodow ale to tak odlegla data, ze nie ma co wrozyc z fusow
  • Odpowiedz
znam wiele kobiet które są mile ładne pracowite mądre a i tak jakiś kutak zawsze je wykiwa i zrobi w ciula


@Linnior88: XDDDD znam wielu facetów, porządnych facetów, których jakaś pi...da wykiwała albo nadal kiwa i wykorzystuje dla kasy ¯\(ツ)/¯ Aby było zabawniej to moja lepsza połówka sama stwierdziła ostatnio, że z wieloma znanymi nam kobietami coś jest nie tak. Ciekawe co?
  • Odpowiedz
jeszcze nie widziałam nigdy żadnej laski żeby napisała "podoba mi się jego charakter ale jest za gruby " albo 'podoba mi się jego charakter ale łysieje"


@Linnior88: pewnie dlatego, że dla kobiety wygląd = wszystko i charakter jest oceniany po wyglądzie

żadnej kobiecie nie podoba się charakter grubego lub (alternatywa zwykła!) łysiejącego
  • Odpowiedz
@Grzes_i_worek_piasku Mówisz o jakichś abstrakcjach do mnie bo zarabiam sama na siebie , nikt mi za darmo zlotowki nie dał i żyje sama , idź z pretensjami do tych co kogoś doją nie do mnie ¯_(ツ)_/¯
Czemu się pultasz jakbym to ja kogoś doiła , gadasz z największą piwniczanka na wykopie która praktycznie słońca nie widzi
  • Odpowiedz
@Pastaadastra ja chodziłam na spotkania nawet z grubymi łysymi i uwaga uwagaaaaaa werble trrrrrrrrrrrt
Nawet im się nie chciało starać ¯_(ツ)_/¯
Nie wszystko można zgonic na wygląd
"Kobiety nie dają szans grubym łysym niskim , dają dają ale to oni obrastają w piórka zbyt szybko i zaczynają mieć w dupie
  • Odpowiedz