Wpis z mikrobloga

Mówisz o jakichś abstrakcjach do mnie bo zarabiam sama na siebie , nikt mi za darmo zlotowki nie dał i żyje sama , idź z pretensjami do tych co kogoś doją nie do mnie ¯(ツ)

Czemu się pultasz jakbym to ja kogoś doiła , gadasz z największą piwniczanka na wykopie która praktycznie słońca nie widzi


@Linnior88: czekaj! co? parafraza, mówi ci to coś?
  • Odpowiedz
@Grzes_i_worek_piasku bo coś do mnie #!$%@? o laskach które doja z kasy i są takie wstrętne , tylko że na swoim przykładzie mogę powiedzieć że #!$%@? bo mam 27 lat i nawet nigdy nie dostałam od żadnego faceta prezentu powyżej 150 zł , to gdzie to moje wielkie dojenie i materializm
Żeby stawiać jakieś zarzuty to trzeba mieć podstawy a ty i twoja laska to jesteście wiarygodni jak artykuły na Onecie
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela mój drogi, Ty oczekujesz logiki od kobiety?

To są stworzenie głównie emocjonalne, wysoce nielogiczne.

Mi się nieraz zdarzało mówić najzakebistsze argumenty, które odbijały się jak od ściany, bo rozjeżdżały się z emocja kobiety. A jak jest emocjonalnie spokojna i bezpieczna, to już sama siebie przekona i uwierzy w to co ma wierzyć bez udziału logiki ;p
  • Odpowiedz
@DEMONzSZAFY a faceci to tak nie mają?

Chyba nawet kierują się wyglądem znacznie bardziej niż kobiety. U kobiet jest silniejsza potrzeba stabilności i bezpieczeństwa, stąd np. Bogatszy/ z lepszą pracą może mieć szanse mimo bycia mało przystojnym, bo overall jest bardziej atrakcyjny.

A facet nie poleci na okrutnie brzydka, ale bogatą.
  • Odpowiedz
@LuigiVampa1 imho mylisz się. Tak było może 5-10 lat temu. Dziś to się zmieniło za sprawą tindera, teraz to nawet brzydkie baby mają bezproblemowo branie, wystarczy że się gdzieś pokażą na tinderze właśnie. A jeśli twierdzą, że nie to znaczy że nie mają brania u tych najlepszych mężczyzn, jedynie tzw. normiki. No ale jak to tak brać przeciętnego chłopa.
Na modę są podatne głównie kobiety ale odbija się to na wszystkich.
  • Odpowiedz
@DEMONzSZAFY wiesz branie, żeby ją przelecieć, to może i mają, ale taki facet pryśnie zaraz po tym jak zamoczy. Widoków na stabilny i fajny związek z facetem na poziomie to raczej nie mają większych niż te 5-10 lat temu.
  • Odpowiedz
Chyba nawet kierują się wyglądem znacznie bardziej niż kobiety. U kobiet jest silniejsza potrzeba stabilności i bezpieczeństwa, stąd np. Bogatszy/ z lepszą pracą może mieć szanse mimo bycia mało przystojnym, bo overall jest bardziej atrakcyjny.


@LuigiVampa1: Warto mówić o jakich przedziałach wiekowych się mówi, raczej mało która młoda kobieta szuka stabilności i bezpieczeństwa - później się to zmienia. Wobec tego cała ta dyskusja tutaj nie ma kompletnie sensu, bo jedna
  • Odpowiedz