Wpis z mikrobloga

@onepnch: Dla kobiet niestety tak. Bo dla nich lepiej być samotną matką, bo to przecież niemal zawsze jego wina, że im się nie ułożyło. Bycie starą panną to powód do drwin wśród koleżanek, nawet tych samotnych matek.
  • Odpowiedz
Tak każda laska ma wymagania z kosmosu xD najczęściej te wymagania z kosmosu to żeby się chociaż myl zmieniał ubrania i nie oglądał za innymi i żeby miał stała pracę xD faktycznie wymagania z kosmosu

A głównie to ja czytam na wykopie : ta za gruba ta za biedna ta z patologii , ta ma dziecko , ta nie wykazuje inicjatywy (czytaj nie lata za mną i moimi humorami)


@Linnior88:
  • Odpowiedz
@Linnior88: imho to przegapiła czas na szukanie partnera. Kobiety rzadko chcą się wiązać z wyraźnie młodszymi facetami, więc w wieku 35 lat zostają jej faceci powiedzmy między 33 a 40 lat. Ta grupa jest już mocno "przebrana" i ciężko znaleźć takich co "myją się, zmieniają gacie i mają stałą pracę".
  • Odpowiedz
  • 0
@Linnior88 oczywiste jest dla wszystkich mężczyzn, że kobiety mają wymagania z kosmosu, albo są jebnięte. Do dla nas oczywiste. Jak nie podobają się Polacy, to bierzcie ciapaków i murzynów.
  • Odpowiedz
o, a co rozumiesz pod hasłem "zrobić cokolwiek"?:>


@Marysiabaton: umawiać się, spotykać się, poznawać ludzi, dawać znaki zainteresowania, flirtować. Jak jesteś prawdziwym różowym paskiem, to wiesz, o co mi chodzi, w jaki sposób przyciągnąć do siebie odpowiedniego dla siebie samca.
  • Odpowiedz
@olokynsims: jestem różowym paskiem, lecz takim, który zwymiotowalby na myśl o robieniu powyższych rzeczy wobec kogoś, kto mnie nie kręci, jak jakas biedna wiktoriańska debiutantka która musi łasić się do kolegów ojca bo to odpowiedni kandydaci
  • Odpowiedz