Wpis z mikrobloga

@klosimierz 80 procent twoich wysrywow to chwalenie się że jesteś przystojnym normikiem i nawet się obnazasz do kobiet bo jakąś się śmiała z ciebie że przeszedłeś w cotton worldach i ty kogoś pouczasz normicki knurze jajcaty ?
  • Odpowiedz
@klosimierz

toxicity level: hydrogen cyanide xD

No jesteś toksykiem bo w swoich wysrywach chwalisz się normictwem odrzucaniem kobiet a tutaj zgrywasz ofiarę dla atencji, ha tfu ci na łeb
  • Odpowiedz
Tak każda laska ma wymagania z kosmosu xD najczęściej te wymagania z kosmosu to


@Linnior88: to czucie motylków w brzuchu po wyjściu na kawę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jeszcze nie widziałam nigdy żadnej laski żeby napisała "podoba mi się jego charakter ale jest za gruby " albo 'podoba mi się jego charakter ale łysieje"


@Linnior88: bo wtedy im się ten charakter nie podoba. (
  • Odpowiedz
Tylko moje pytanie jako różowa 28 lvl która nie chce dzieci bo nie czuje tego, po prostu, co mnie to interesuje co się stanie z polską w przyszłości? Wali mnie to że system emerytalny nie podoła. Ja radzę sobie świetnie, sama się zabezpieczę na przyszłość, a jak umrę to i tak mnie będzie to wszystko walić


@MechanicznaPitaja: Zapaść system emerytalnego to tylko jeden z wielu problemów jakie przyniesie niska dzietność.
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela niedługo odkryjesz, że podjęte decyzje z pełną świadomością moga być błędne. Czasami wystarczy moment, czasami będziesz potrzebował na to kilka lat. Człowiek się zmienia, zmieniają się poglady, zmienia się doświadczenie. Dochodzisz do momentu w którym stwierdzasz, że życie płynie za szybko.
No, ale to wykop, tu musi być hejt, musi być wylewana żółć, niektórym tylko to pozostaje, bo w realnym świecie wielu takich "cwaniaczków' intenertowych, boi się w sklepie zapytać
  • Odpowiedz
@Linnior88:

A głównie to ja czytam na wykopie : ta za gruba ta za biedna ta z patologii , ta ma dziecko , ta nie wykazuje inicjatywy (czytaj nie lata za mną i moimi humorami)


Branie wykopu, najpewniej tagu przegryw jako próbkę statystyczna xD
  • Odpowiedz
znam 2 znajome mojej mamy, które dzieci nie mają i są już na to za stare. Otwarcie przyznają, że gdyby mogły cofnąć czas, to poszłyby do pierwszego lepszego klubu i puściły się z losowym facetem, byle tylko mieć dziecko


@zmarnowany_czas: aha, żartują sobie, gdyby były tak zdesperowane to miały by dziecko
  • Odpowiedz
Panowie, z tym obniżać wymagania - tego się praktycznie nie da zrobić.


@BarszczykZuszkami: Nie masz racji, u kobiet pomiędzy 35, a 40 rokiem życia kiedy jest już ostatni czas na posiadania dziecka, jest większa ochota na seks i następuję właśnie takie automatyczne obniżanie wymagań dla partnera, nie jest to wynikiem świadomej decyzji kobiety tylko biologii i nie powołuję się tu na pseudoideologie typu redpill tylko jednego z wybitniejszych polskich seksuologów
  • Odpowiedz