Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co sądzicie o Bryanie Johnsonie i jego protokole?

Z jednej strony to dziwnie wyglądający freak, wydający $2M/rok na eksperymentalne terapie i nietypowy styl życia, z drugiej strony ma świetne wyniki szczegółowych i regularnie wykonywanych badań (jest najlepiej przebadanym człowiekiem na świecie), które nie mogą kłamać. Na plus jest także to, że w przeciwieństwie do innych influencerów jest precyzyjny, transparentny, i uważnie analizuje literaturę naukową.

Oczywiście nikt z nas nie ma możliwości odtworzenia jego protokołu w 100%, sam mam też wątpliwości co do łykania kilkudziesięciu supli jednocześnie - czy jednak jest coś, co moglibyśmy wyciągnąć z jego rekomendacji, co może włączyć w codzienny styl życia przeciętny Mirek, a czego brakuje w standardowych zaleceniach? #pytanie #zdrowie #medycyna #dlugowiecznosc #dieta #dietetyka #suple #suplementy #suplementacja #mirkokoksy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co sądzicie o Bryanie Johnsonie  i jego proto...
  • 13
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: czasem zerknę na jego kanał, nawet dzisiaj żonie go pokazywałem. Wydaje się nienachalny, nie kojarzę żeby coś próbował reklamować, nie ciśnie też jakiejś odjechanej filozofii, nie przekonuje wszystkich na siłę że ma rację tylko analizuje poszczególne elementy. Widać że inżynier. Dla mnie nieszkodliwy freak, chętnie zobaczę efekty w dłuższym terminie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: myślę, że regularne badanie się w różnych aspektach to klucz do długiego i zdrowego życia. problem w tym, że powinienieś zacząć od przebadania "grubych" rzeczy zanim skupisz się na detalach. Np. rak trzustki nie boli i po 30 powinno się regularnie badać jamę brzuszną na USG -- za to większość osób zamiast wydać parę zł na takie badani kupi wagę Garmina i zacznie bez sensu badać składowe masy ciała
  • Odpowiedz
Ale zaintrygował mnie ten koleś. Napisałem mój komentarz po obejrzeniu początku tego filmu - a potem rzeczywiście mówi o badaniu w pierwszej kolejności całego organizmu zanim zacznie się wprowadzać jakieś swoje rutyny.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @KubaGrom: wierzysz w takie rzeczy? Popatrz sobie nawet na piłkarzy na Euro sprzed 20 lat to zobaczysz 30-latków z niezłą łysinką i starczym wyglądem a myślę że to dobry przykład bo dużo sportu u nich i dieta. Teraz 30/40 latkowie o dobrym wyglądzie to tylko efekty chirugii i chemii żeby oszukać geny

  • Odpowiedz
To w pewnym sensie "oszust":
- farbowanie włosów
- malowanie paznokci
- stosowanie TRT
itd.

Poza
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: chlop zrezygnowal z jedzenia miesa na rzecz 100 piguelek w postaci suplementow, okolo 70 tych suplementow moglby nie brac gdyby zjadl wolowine. Unikanie slonca ale lykanie witaminy D. Do tego oczywiscie jest na TRT. Ostatni posilek o 11 rano! Caly ten jego projekt jest troche kuriozalny.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Bryan Johnson

Najbogatszy i najbardziej zagubiony biohaker na świecie. Wydaje miliony na spowolnienie tempa starzenia się. Postrzega zdrowie jako towar, coś, co można kupić. Wygłasza absurdalne twierdzenia na temat swojego tempa starzenia się. Jakby coś tak złożonego można było zmierzyć tak precyzyjnie. A ludzie w to wierzą, ponieważ używa słów takich jak "biomarkery", "dane" i "nauka".

Jednak jeśli spojrzeć na jego chorą, zapadniętą, pozbawioną życia, szybko starzejącą się twarz, jasne jest, że proces ten nie działa. W rzeczywistości jego program wygląda jak formuła przyspieszonego starzenia się. Jego hacki na sen i reżim są solidne, być może to odpowiada za jakąkolwiek poprawę, którą
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): > Teraz 30/40 latkowie o dobrym wyglądzie to tylko efekty chirugii i chemii żeby oszukać geny

Ja mam 35 lat i regularnie obsługa paru miejsc które są darmowe do 19 r. życia wpuszcza mnie za free. Ostatnio w UK policja mnie zatrzymała jak jeździłem w przerwie na lunch na desce, bo myśleli, że wagaruje xDDD

Wszystkie AI toolsy dają mi 25 lat max. Zero siwych włosów, brak zakoli.
  • Odpowiedz