Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Akos

Akos

Dołączył 11 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14864
  • Znaleziska 1006
  • Mikroblog 13858
  • Obserwujący 16
  • Obserwowane 48
Lewusx
Lewusx
2 godz. i 51 min temu
  • 8
Półtora roku pracy i mamy z chudego chłopca, trochę mniej chudego, estetycznego chłopa. Kuba miał 19lat jak zaczynaliśmy, od samego początku wszystko realizował jak zalecałem. Mieliśmy długi, roczny okres masowy, teraz jesteśmy na końcówce redukcji.

Szczyt masy - 89kg.
Obecnie - 72kg.

Szczyt masy około 4000kcal dziennie.
Lewusx - Półtora roku pracy i mamy z chudego chłopca, trochę mniej chudego, estetyczn...

źródło: IMG_4544

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akos
Akos przed chwilą via Wykop
  • 0
Co do tego czy robi dobrze wszystko, mam tutaj pewność bo każdy z podopiecznych wysyła mi technikę ćwiczeń do kontroli, a Kuba trenował nawet jakiś czas na tej samej siłowni co ja, więc często widziałem jak realizowany jest plan.


@Lewusx: no co ty gadasz, na pewno c-----o trenuje, mówię ci, zły trening miał różne są, genetyka nie ma znaczenia przecież ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
yahoomlody
yahoomlody
16.06.2026, 11:54:18
  • 5
ale zajebiście że jest somersby i okocim 0 kcal xD w końcu można pić piwko bezalkoholowe bez tego cukru

#alkoholizm #dieta #mikrokoksy #silownia
yahoomlody - ale zajebiście że jest somersby i okocim 0 kcal xD w końcu można pić piw...

źródło: somersby-apple-zero-sugar

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akos
Akos 16.06.2026, 14:46:18 via Wykop
  • 0
@yahoomlody: gdzie to można dostać?
  • Odpowiedz
Das_Ungeheuer_von_Danzig
Das_Ungeheuer_von_Danzig
09.06.2026, 07:00:20
  • 0
czy jezeli mam aktualnie duzo nauki/pracy umyslowej, to da sie w tym czasie zredukowac wage bez duzego spadku osiagow? domyslam sie, ze przy malym deficycie pewnie bedzie ok, ale przy takim agresywnym, w stylu 1000-1500 kcal? jaki system bylby najlepszy, zeby spadek cukru tak nie bolal i sie za mocno jesc nie chcialo, if na jeden posilek dziennie? jezeli tak, jaki to moglby byc posilek, jakas jajowa 5-6 jajek?

#rozwojosobisty
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akos
Akos 09.06.2026, 11:11:49 via Wykop
  • 0
@Das_Ungeheuer_von_Danzig: zależy od bf'u i czasu trwania, jeśli nie będziesz schodził poniżej powiedzmy 15% to nic się nie stanie, chyba że startujesz z bardzo wysokiego bf'u i zamierzasz trzymać ten deficyt pół roku, to wtedy moze być ciężko, ale nie że będziesz głupszy xD tylko będziesz zamulony i nie będzie Ci się chciało uczyć czy pracować XD

To poniżej zapotrzebowania kobiety na redukcji. Tak jak szybko schudniesz, tak szybko przytyjesz.
  • Odpowiedz
Pan_Szeryf
Pan_Szeryf
08.06.2026, 08:14:44
  • 0
Jakie podejście z dietą będzie lepsze jeżeli chce jak najszybciej zwiększyć wytrzymałość aerobową (dwa tygodnie czasu)?

Treningi rano dłuższy zone 2 + wieczorem interwał

#mikrokoksy #bieganie #dieta

Treść pytania

  • Jak najmocniejsze zbicie wagi 25.6% (11)
  • Lekka redukcja 41.9% (18)
  • Maintance żeby mieć glikogen na treningi 32.6% (14)

Oddanych głosów: 43

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akos
Akos 08.06.2026, 10:18:41 via Wykop
  • 1
@Pan_Szeryf: a czemu 2 tygodnie?
  • Odpowiedz
Rad-X
Rad-X
07.06.2026, 10:13:43
  • 1
Czy ktoś z was czułe sutki? W sensie, czy gag z the office, gdzie gościu starł je aż do krwi przez ruchy koszulki w trakcie biegu, może być prawdziwy? xD
Jak sobie z tym radzicie w trakcie maratonów
#bieganie #kiciochpyta
Rad-X - Czy ktoś z was czułe sutki? W sensie, czy gag z the office, gdzie gościu star...

źródło: obraz

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akos
Akos 07.06.2026, 14:55:14 via Wykop
  • 0
@Rad-X: tak się może dziać jak się biega w bawialnie, ale jakieś ciuchy do biegania to nie powinny tak robić bez względu na dystans.
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
04.06.2026, 08:56:49
  • 0
Jak myślicie, na koniec przechodził tę operację na cięcie skóry? Słyszałem, że przy odpowiedniej diecie da się tego w miarę uniknąć, ale chyba nie przy takiej wadze i ta skóra będzie wisieć.

#dieta #mikrokoksy nie #bekazgrubasow
Mega_Smieszek - Jak myślicie, na koniec przechodził tę operację na cięcie skóry? Słys...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akos
Akos 05.06.2026, 10:39:12 via Wykop
  • 0
Słyszałem, że przy odpowiedniej diecie da się tego w miarę uniknąć


@Mega_Smieszek: to jest mit, ani dieta ani tempo odchudzania nie ma wpływu na to, czy zostanie skóra i ile jej będzie. Kluczowy jest stopień otyłości na początku, czas jej trwania, wiek i genetyka.

Może usunął a może dalej ma wiszące firany pod ubraniem, musiałby pokazać zdjęcie bez koszulki. Tak czy inaczej z takiego poziomu zalania na pewno coś zostanie,
  • Odpowiedz
bialy100k
bialy100k
05.06.2026, 06:55:46
  • 0
#dieta

Co wolicie jeżeli chodzi o smak (i może "wydajność") - erytrol, ksylitol czy coś z typowo syntetycznych słodzików (aspartam, sukralozę, sacharynę etc.)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akos
Akos 05.06.2026, 09:56:01 via Wykop
  • 0
@bialy100k: syntetyczne smakują najlepiej
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
30.05.2026, 22:29:38
  • 1
Czy da radę jeszcze gdzieś wypożyczyć lub kupić piankę triathlonową? Może się zapiszę w biurze i wystartuję jutro. #rzeszow #triathlon
SendMeAnAngel - Czy da radę jeszcze gdzieś wypożyczyć lub kupić piankę triathlonową? ...

źródło: thumb_xlarge_be58bc514a8084a12f1755bafa54

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akos
Akos 31.05.2026, 15:23:20 via Wykop
  • 0
Duże ryzyko, że coś pójdzie nie tak.


@LisekUrwisek: co może pójść nie tak? Najważniejsze to jest dać z siebie wszystko na rowerze, a później jakoś to będzie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@LisekUrwisek i tak wszyscy szczają do wody. Woda i mydło najlepsze czyścidło, ja tam bym się nie przejmował, są
  • Odpowiedz
kRpt
kRpt
26.05.2026, 10:45:31
  • 1
Pytanie do eksperta #garmin #mikrokoksy #silownia #sport #bieganie #kolarstwo
Mam dylemat - forerunner 170 vs 265. Chłop ćwiczy siłowo, od 3 miesięcy biega (4x w tygodniu) bo redukcje robie, ale te bieganie to takie niekontrolowane, raz pobiegnę intensywniej, raz mniej, aktualnie mam mi banda no to tylko tętno mierzy i czasem sobie zerkam jakie mam, utrzymuje 130-150 ale różnie z
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akos
Akos 26.05.2026, 15:25:44 via Wykop
  • 0
@kRpt: jak masz problemy z GPS'em gdzieś tam u siebie na rowerze to lepiej weź 265.
  • Odpowiedz

3

THC w suplementach diety. GIS wycofuje shoty konopne

THC w suplementach diety. GIS wycofuje shoty konopne

Shoty konopne znowu są tematem dyskusji. Tym razem po oficjalnym oświadczeniu GIS, który poinformował o wykryciu THC w wybranych suplementach diety marki Green Out. Decyzją organów produkty te mają zostać wycofane z rynku.

ryszard-piorkowski
z
weedweek.pl
dodany: 26.05.2026, 13:52:40
  • 3
  • #
    gis
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    dieta
  • #
    media
  • #
    suplementy
Akos
Akos 26.05.2026, 15:19:55 via Wykop
  • 0
@witkacyborewicz: wszystkie strong+ będą klepać jak wypijesz 25ml+

A jak całe wypijesz to możesz się nieźle u----ć (ale nie polecam)
markov90
markov90
markov90
21.05.2026, 10:56:15
  • 1
#mikrokoksy #silownia #bieganie są tu jakieś chłopy 100kg+ co biegają? Do końca roku muszę zrobić pod wojsko 3 km w 13 min. I zastanawiam się czy da się to zrobić z wagą ok 100-105 kg. Czy jednak trzeba ciąć kalorie i chudnąć do 90-95 kg. Na tą chwilę mam czas ok 14,5 min i ucięcie 1,5 minuty wydaje się kosmosem
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akos
Akos 21.05.2026, 13:31:12 via Wykop
  • 0
ciężko podać staż bo biegam nieregularnie. Bardziej mi chodzi czy ktokolwiek przy tej wadze robi takie wyniki czasowe i jakie treningi stosuje itp


@markov90: nie no, są ludzie co zrobią z palcem w dupie te 3km w 13 minut przy takiej wadze, ale to są osoby, które faktycznie trenują bieganie. A jak biegasz nieregularnie to nie trenujesz biegania, tylko dopiero musisz zacząć.

Nie napisałeś co się składa na tę wagę,
  • Odpowiedz
Akos
Akos 21.05.2026, 14:23:19 via Wykop
  • 2
@markov90: Owca zrobił maraton w 2:54 ważąc 94kg. To jest to tempo 12:30 na 3 kilometry, tylko że je trzymał przez 42. Jak chcesz od niego porady, to obejrzyj jego film (imho filmy Owcy o bieganiu są bardzo spoko).
Akos - @markov90: Owca zrobił maraton w 2:54 ważąc 94kg. To jest to tempo 12:30 na 3 ...
  • Odpowiedz
Poludnik20
Poludnik20
20.05.2026, 16:29:08
  • 0
Nie, dziękuję.
Podajcie też liczbę ofiar. Ilu tam dotychczas zmarło podczas i po biegu na te 40 km.
Z własnej winy i na własną odpowiedzialność rzecz jasna.
Wyczyniarstwo to nie promocja zdrowia.

#warszawa #bieganie
Poludnik20 - Nie, dziękuję. 
Podajcie też liczbę ofiar. Ilu tam dotychczas zmarło pod...

źródło: Zrzut ekranu z 2026-05-20 18-27-13

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akos
Akos 20.05.2026, 17:08:44 via Wykop
  • 1
@Poludnik20: lol, jakie wyczyniarstwo?
  • Odpowiedz

523

Szokujące sceny we Wrocławiu. Rowerzysta przewrócił 80-latkę na betonowy chodnik

Rowerzysta przewraca starszą kobietę i odjeżdża. Kobieta trafia do szpitala. Patusa szukają już w społecznościówkach.

chilon
z
gazetawroclawska.pl
dodany: 17.05.2026, 18:42:33
  • 191
  • #
    rower
  • #
    wroclaw
  • #
    pedalarze
Akos
Akos 18.05.2026, 07:40:24 via Wykop
  • -5
jak przestaną trenować na drogach (jak chcesz trenować, serdecznie zappraszam na tory wyścigowe)


@piotrek-mobilny: jak powiedzieć, że nie ma się o czymś pojęcia nie mówiąc, że nie ma się o tym pojęcia XD
Akos
Akos 18.05.2026, 10:57:21 via Wykop
  • -1
Ja np. nie bawię się w wyścigi psich zaprzęgów na śniegu, bo W POLSCE JEST MAŁO SNIEGU LATEM


@piotrek-mobilny: po tym co piszesz, to obstawiam, że ty to w ogóle się nie bawisz w sport, a jeśli już to bawisz jest odpowiednim określeniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
scorp02
scorp02
14.05.2026, 15:39:48
  • 21
50 152,39 - 10,00 = 50 142,39

Dzisiaj wpadł trening progowy. Miało być 6 powtórzeń ale zrezygnowałem gdyż czuje zmęczenie

FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜
scorp02 - 50 152,39 - 10,00 = 50 142,39

Dzisiaj wpadł trening progowy. Miało być 6 p...

źródło: 1000029778

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akos
Akos 14.05.2026, 19:20:26 via Wykop
  • 1
@KosmicznyBarszcz: bo mi pasowało pod makro


@scorp02: to się nazywa poświęcenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
randall
randall
14.05.2026, 07:04:25
  • 29
50 311,28 - 10,25 = 50 301,03

No i chyba ostatni trening przed niedzielnym maratonem w Rydze odhaczony. Może jutro jeszcze jakieś lekkie truchtanko wjedzie.

Wszystkie systemy sprawne, nic nie boli, nic nie strzyka, forma stabilna. Teraz już tylko porządnie się wypróżnić przed startem i trzymać założonej taktyki ( ͡° ͜ʖ
randall - 50 311,28 - 10,25 = 50 301,03

No i chyba ostatni trening przed niedzielnym...

źródło: IMG_9155

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akos
Akos 14.05.2026, 09:31:44 via Wykop
  • 2
@randall: obstawiam 3:24 z groszami
  • Odpowiedz
58megaton
58megaton
58megaton
13.05.2026, 21:39:54
  • 3
Czy to normalne że na siłowni w szatni koleś goli sobie łeb maszynką na zero? Albo inny suszy sobie jaja suszarką do włosów?

#silownia
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akos
Akos 14.05.2026, 05:00:03 via Wykop
  • 1
@lubie-sernik: No bo pisali żeby odkażać sprzęt po użyciu, a ten od suszenia jaj tego nie zrobił. Trochę się brzydzę suszyć tyłek po kimś kto suszył j---a.


@58megaton: lol, no ja bym pomyślał, że to jest bait, gdyby nie to, że sam dwa razy to widziałem u siebie i miałem dokładnie te same rozkminy xD dobrze tylko, że jestem łysy i nie muszę tych suszarek dotykać.
  • Odpowiedz
PoorOps
PoorOps
11.05.2026, 14:22:33
  • 3
Według mnie Ci wszyscy występujący na WNBF d------i naturale co po 3 latach stażu na siłowni wyglądają lepiej niż koksy z 10 latami stażu mają coś genetycznie namieszane z miostatyną od urodzenia, nie potrafię sobie tego w żaden inny sposób wyjaśnić.
Mam na siłowni takiego gościa co ma 17 lat a ma o wiele więcej mięsa niż sterydziarze xD i to jest znacząca różnica. A ludzie myślą, że jak 5 lat ćwiczą
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akos
Akos 11.05.2026, 14:55:23 via Wykop
  • 0
@PoorOps: oni też bardzo wcześnie zaczęli, chyba niestety jak nie zaczniesz targać żelastwa od dziecka to później sufit masz o wiele niżej, ale to tylko taka luźna obserwacja, nie wiem czy ma jakieś poparcie w rzeczywistości.
  • Odpowiedz
Akos
Akos 11.05.2026, 19:04:21 via Wykop
  • 0
@PoorOps: nie wiem na ile cię to pocieszy, ale od 4 lat z---------m na siłowni i też nie jestem jakiś duży, na żyle ważę 72kg przy 185cm, mimo że trzymam michę i dźwigam dość ciężko i dość sporo. I też jestem pewien, że to nie jest błąd w sztuce.

Myślę, że w moim przypadku to jest kwestia tego, zacząłem ćwiczyć w wieku 27, a od dzieciaka byłem ulany a nawet
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

( ゚ل ゚)

  • Smoke "til my mind frying, eyes red, high and crying
  • ( ゚ل ゚)

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.09.2016

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 02.08.2017

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 04.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.02.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 20.05.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking