Wpis z mikrobloga

Polska w pigułce, jest artykuł o tym że kierowca na ekspresówce leciał 200km/h to w komentarzach tylko opowieści Sebastianów ze 200 to normalna prędkość, że oni jeździli dużo szybciej i że w Polsce są wysokie mandaty a policja powinna zająć się łapaniem prawdziwych przestępców, jeden mądrala pisze że w Polsce nie da się jeździć przepisowo bo cały czas ktoś cię wyprzedza.
Naród idiotow.
#ruchdrogowy #samochody #motoryzacja #predkosc
Operator_imadla - Polska w pigułce, jest artykuł o tym że kierowca na ekspresówce lec...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 270
  • Odpowiedz
Oto popisy naszego Mistrza szybkiej acz bezpiecznej jazdy i jego refleks na poziomie 80 letniego emeryta który tu się wypowiada że boisz się jechać szybko.


Na #!$%@? Ty wogole z nim dyskutujesz.


@MamMalegoSiurka: Chłop jadąc w nowym hot-hatchu nie potrafi zahamować w ruchu miejskim, a #!$%@? jak potłuczony o "bezpiecznym" #!$%@? 200km/h xD

Lata temu znałem takiego typka co mu ojciec kupił Lancera Evo i chciał się z każdym ścigać. Na
  • Odpowiedz
Kolejny tekst typowej miernoty drogowej, która nie rozumie co się na drodze dzieje. Nie martw się. Kiedyś może wyjedziesz ze swojej pipidówki do dużego miasta i twoja statystyka się szybko zweryfikowuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cwlmod: nie wiedziałem że Warszawa to pipidówek. Zwłaszcza że sam ganiasz po Wałbrzyskiej

No i nie wiem co ma pieszy do tej sytuacji xD


@cwlmod: to naprawdę dość proste - gdyby
  • Odpowiedz
@cwlmod: Chciałbym mieć tak silną psychę jak Ty. Wszyscy inni nie ogarniają tylko Ty jesteś wspaniały.

Poza tym weź sprawdź w słowniku co oznacza słowo "cham". Twoje odzywki za to są w pełni kulturalne.

Weź mi sprzedaj trochę tego towaru który bierzesz bo chętnie go zobaczę.
  • Odpowiedz
  • 26
@derigen90

Czyli mówisz że wypadki to nie wina #!$%@? tylko tych co jadą wolno?!

A jak to było z tym ostatnim głośnym wypadkiem co zginęła cała rodzina?

@cwlmod ahahhahahahaha gość co udowodnił wszystkim na wykopie - nie potrafi jeździć, niema refleksu i podstawowej wyobraźni na drodze - BĘDZIE TU SIĘ SPAŁ I BRONIŁ SWOJEGO STYLU JAZDY.

Weź ty się ogarnij. Juz raz się wszyscy z ciebie śmiali - nic nie zrozumiałeś?
  • Odpowiedz
  • 14
@pumba320 że mu nie jest wstyd się wypowiadać. No ale takie buraczane mordy przeważnie nie mają wstydu.

Zresztą sam tu też przyleciał z tym wypadkiem wtedy - z przeświadczeniem o swoim braku jakiejkolwiek winy - to też o czymś świadczy.
  • Odpowiedz
zeby nie uszkodzic auta i nie tracic czasu? xD no i jakby skrecal to bys raczej nie uderzyl w niego, on jechal na wprost


@swinkapl: A skąd miałem to wiedzieć skoro skręcał? xD
  • Odpowiedz
Ah te mityczne Niemcy:


@pumba320: A co jest w tym mitycznego? Tak ciężko jest pomyśleć chwilkę dłużej i dojść do kolejnego wniosku że brak limitów nie powoduje że nagle wszyscy jadą ile fabryka dała, bo każdy sam ocenia ile chce jechać.
  • Odpowiedz
bo każdy sam ocenia ile chce jechać.


@cwlmod: no to skoro sam każdy ocenia ile może jechać to po co się #!$%@? do ludzi którzy lubią jeździć wolno
  • Odpowiedz
Chłop jadąc w nowym hot-hatchu nie potrafi zahamować w ruchu miejskim, a #!$%@? jak potłuczony o "bezpiecznym" #!$%@? 200km/h xD


@kobiaszu: O, widzę że kolejna miernota drogowa się przypałętała. Dziwne że nie potraficie nic więcej napisać niż "buhu ale chamek, jest lepszy ode mnie, więc go obrażę" xD
  • Odpowiedz
nie wiedziałem że Warszawa to pipidówek. Zwłaszcza że sam ganiasz po Wałbrzyskiej


@peetee: Przyjedź do Warszawy to zobaczysz że to nie jest pipidówek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to naprawdę dość proste - gdyby w analogicznej sytuacji wyszedł pieszy to byś go zabił. No ale ty przynajmniej się nie boisz skrzyżowań XD

Teleportowałby mi się na środek jezdni? xD

mów sobie o mnie co chcesz, ja przynajmniej nie
  • Odpowiedz
Jak zwykle w temacie #!$%@? mój ulubiony rajdowiec z refleksem 80-latka po udarze <3


@pumba320: Jak zwykle w temacie miernota drogowa, która nie umie jeździć i obraża lepszych kierowców od siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Chciałbym mieć tak silną psychę jak Ty. Wszyscy inni nie ogarniają tylko Ty jesteś wspaniały.


@Darth_Gohan: 2+2=4 i to że według ciebie i paru miernot drogowych wynik to 5, to nie zmienia stanu rzeczy ;)

Poza tym weź sprawdź w słowniku co oznacza słowo "cham". Twoje odzywki za to są w pełni kulturalne.

Lepiej ty sprawdź bo to ty zacząłeś mnie obrażać tylko dlatego że się ze mną nie zgadzasz :P
  • Odpowiedz
Na pewno nie jest mało, a tam gdzie są ograniczenia to mają swoje uzasadnienie. To coś czego Darth_Gohan nie potrafi zrozumieć. W Niemczech jak masz ograniczenia to jest np stromy podjazd/zjazd, okolice węzła czy nie mocniejszy łuk, bo wiedzą że jak skasują limit muszą tamtędy przejechać auta jadące 200km/h


@cwlmod: proszę cię. Na zwykłych prostych odcinkach po kilkadziesiąt kilometrów bywa 120 km/h.

A jak już tak zawsze się powołujemy na te
  • Odpowiedz
Czyli mówisz że wypadki to nie wina #!$%@? tylko tych co jadą wolno?!

A jak to było z tym ostatnim głośnym wypadkiem co zginęła cała rodzina?


@Sarza01: Super, masz jeden przykład skrajnego zapieprzania i taki dzban jak ty ofc myśli że to jest dobry argument xD

ahahhahahahaha gość co udowodnił wszystkim na wykopie - nie potrafi jeździć, niema refleksu i podstawowej wyobraźni na drodze - BĘDZIE TU SIĘ SPAŁ I BRONIŁ
  • Odpowiedz
Zresztą sam tu też przyleciał z tym wypadkiem wtedy - z przeświadczeniem o swoim braku jakiejkolwiek winy - to też o czymś świadczy.


@Sarza01: Pewnie mandat dla sprawcy z bmw to dalej tylko nic nie znaczący fakt nie? xD

Siedź na czarnej miernoto drogowa. Daj znać jak zawiniesz się na drzewie przy najbliższej śnieżycy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czemu ludzie podają za przykład Niemcy jak tam ludzie jeżdżą wolniej. To że raz zobaczyli porsche które leciało 200 to nie znaczy że niemcy jeżdżą ile fabryka dała. Zdecydowana większośc uczestników autostrad jeżzi 110. Jeżdżąc po Niemczech na tempomacie na 120 km/h wyprzedzam zdecydowaną większość aut.
  • Odpowiedz