Wpis z mikrobloga

Polska w pigułce, jest artykuł o tym że kierowca na ekspresówce leciał 200km/h to w komentarzach tylko opowieści Sebastianów ze 200 to normalna prędkość, że oni jeździli dużo szybciej i że w Polsce są wysokie mandaty a policja powinna zająć się łapaniem prawdziwych przestępców, jeden mądrala pisze że w Polsce nie da się jeździć przepisowo bo cały czas ktoś cię wyprzedza.
Naród idiotow.
#ruchdrogowy #samochody #motoryzacja #predkosc
Operator_imadla - Polska w pigułce, jest artykuł o tym że kierowca na ekspresówce lec...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 270
więc to nie twoje nagranie?


@relationbrewingarea: Moje nagranie, a co? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mówisz, że jak ktoś skręca w prawo na warunkowej strzałce i nagle zaczyna jechać prosto pod maskę to ja mam to przewidzieć zanim jeszcze się zbliży do skrzyżowania? xD
nigdy nie zrozumiem jak można zesrywać się o prędkość pojazdu. Z Gdańska do Zakopanego, w sytuacji idealnej, gdybyście mieli non stop pustą autostradę , zero przystanków, zero świateł no dosłownie przejazd idealny to przyspieszając ze 140 km/h do 180km/h zaoszczędzicie godzinę. W skali całej Polski. Realistycznie licząc korki, remonty, przystanki na hot-doga ile zaoszczędzicie?


@tomaszk158: Hmm jadąc takim tempem z Rzeszowa do Wawy to ja dojeżdżam w 2 godziny, a nie
@pumba320: Czyli co, jak u nas na 50 jadą 70 to źle i niebezpiecznie i trzeba karać, ale jak w niemczech w podobnych warunkach na 100 jadą 70 to jest super? I sam potwierdzasz, ludzie którzy chcą jechać 200 jadą 200, ludzie którzy chcą jechać 90 jadą 90 i jest bezpieczniej niż tutaj i nie trzeba gonić kierowców
no niestety tobie coś wyciekło. Tacy jak ty są potencjalnymi drogowymi mordercami. Obys szybko stracił prawko. Wysokich mandatów życzę


@szybki_zuk: A jednak tobie skoro tylko potrafisz obrażać xD Tacy jak są mordercami na drogach, więc przeproś za swoją ofiarę w przyszłości xD
@cwlmod:

Ja przewiduje sytuację na drodze i prawie nie używam hamulca


#!$%@? wszyscy widzą, że nie używasz hamulca na Twoim nagraniu xDD
Chłopie ten filmik widziałem 10 sekund temu pierwszy raz w życiu i zanim wcisnałem "play" to już wiedziałem, że typ Ci się #!$%@? przed maskę. Lepiej ludzi z blablacara zostaw w spokoju.

Na szczęście, ameby w swojej głupocie sa przewidywalne


Ale typ, który na filmiku wyjechał Ci przed maskę
Fakty są takie że na moim miejscu ty byś jeszcze mocniej przywalił w to bmw, bo nawet byś nie ogarnął co się dzieje i nie zaczął robić uniku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cwlmod: wiele razy miałem sytuację że musiałem jakiegoś barana wymijać, albo zwierze i musiałem się wykazać bardzo szybkim refleksem - lata grania w GTA nie poszły na marne. Gdybym miał Twój zapłon to bym nie
@Operator_imadla ale inba xD od siebie chciałbym dodać że uważam się za dynamicznego kierowcę i jak np jadę zapchaną trasą Łazienkowska to 60km/h jadąc zderzak w zderzak to jest szybko a 200km/h nie jeżdżę bo uważam że oszczędność czasu jest absolutnie nieadekwatna do ryzyka, zawsze może leżeć gwóźdź na jezdni, może być plama oleju, może twój wulkanizator nie dokręcił Ci jednego koła itp. Wszystko się kurna może zdarzyć
wiele razy miałem sytuację że musiałem jakiegoś barana wymijać, albo zwierze i musiałem się wykazać bardzo szybkim refleksem - lata grania w GTA nie poszły na marne. Gdybym miał Twój zapłon to bym nie miał żadnych szans.


@peetee: Mówisz, że masz lepszy refleks niż 250ms mierzone na nagraniu? xD

Natomiast jeśli mówisz o faktach to te są takie, że wjeżdżając na czerwonym przywaliłeś w jakiegoś tumana, i w porównaniu do mnie
Fakty są takie że nie umiesz jeździć skoro nie widzisz tam, że kolizja nie była moją winą,


@cwlmod: nigdzie nie napisałem że to twoja wina. Ja tylko się śmieje z twojego refleksu i 0 instynktu że coś się może wydarzyć na skrzyżowaniu. Nie mówiąc o tym bardzo mocno wątpliwym pomarańczowym na którym wjechałeś - a prawdopodobnie czerwonym (wtedy jak najbardziej byłaby też twoja wina).
#!$%@? wszyscy widzą, że nie używasz hamulca na Twoim nagraniu xDD


@tomaszk158: Nieprawda. Są jeszcze ci którzy mówią, że przyspieszałem, że celowałem specjalnie w tego gościa, no i oczywiście ci którzy widzą tą sytuację taką jaka jest xD

Chłopie ten filmik widziałem 10 sekund temu pierwszy raz w życiu i zanim wcisnałem "play" to już wiedziałem, że typ Ci się #!$%@? przed maskę. Lepiej ludzi z blablacara zostaw w spokoju.

Pisząc