Wpis z mikrobloga

Polska w pigułce, jest artykuł o tym że kierowca na ekspresówce leciał 200km/h to w komentarzach tylko opowieści Sebastianów ze 200 to normalna prędkość, że oni jeździli dużo szybciej i że w Polsce są wysokie mandaty a policja powinna zająć się łapaniem prawdziwych przestępców, jeden mądrala pisze że w Polsce nie da się jeździć przepisowo bo cały czas ktoś cię wyprzedza.
Naród idiotow.
#ruchdrogowy #samochody #motoryzacja #predkosc
Operator_imadla - Polska w pigułce, jest artykuł o tym że kierowca na ekspresówce lec...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 270
  • Odpowiedz
Tylko wtedy idioci jak @cwlmod jechaliby 120 bo przecież jeździ szybko, ale bezpiecznie. Tak to chociaż część tam jeździ 90 bo boi się mandatu.


@Darth_Gohan: Ojejku,typowa odpowiedź miernoty drogowej, która nie potrafi jeździć. Pięknie pokazałeś swój poziom i ból dupska ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie no zapomniałem. Ty jesteś wyjątkowym super kierowcą :) Weź może sprobuj się dostać do F1 w takim razie.

Zaraz po tym jak
  • Odpowiedz
zastanawiałem się czemu go mam na czarno a to ten napinacz od szybkiej jazdy który przy 50km/h nie umie zahamować XDDDD


@swinkapl: Lubię czytać takie wysrywy miernoty drogowej, które zawija się na pierwszym lepszym drzewie jak pada ( ͡° ͜ʖ ͡°) Naucz się jeździć, a potem ze mną możesz dyskutować xD
  • Odpowiedz
@malinq: Zapraszam w okolice węzła A8 albo zjazd na stadion z A8 we Wrocławiu gdzie korki są standardem. Także są autostrady w PL i miejsca na nich gdzie potrafisz mieć naprawdę często korek.

@MamMalegoSiurka Bo potem inni na jego podstawie gadają, że trzeba jeździć szybciej.

@zeszyt-w-kratke Ja Ci tłumaczę, że obecnie to, że tam jest 70 km/h nie zmienia, że ludzie jeżdzą 90 km/h. Postawią znak 90 lub podniosą do 100
  • Odpowiedz
ale miernoty drogowe mają ból tyłka o to, bo jak można jechać szybciej skoro oni przy 140 się prawie zabijają?


@cwlmod: ooooo nieee, brumbrumiarz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Operator_imadla: Czy w takich warunkach przy sprawnym i odpowiednim samochodzie da się jechac bezpiecznie 200km/h? Tak
Czy z tego powodu nalezy odstapic od ukarania kierowcy i podnosić limity prędkości na autostradach? Nie
  • Odpowiedz
@derigen90: To jedź tam 130 ;) Jedno z niewielu miejsc gdzie prawko można stracić akurat całkiem szybko.

@cwlmod Mam prawko od dawna. Także teraz czekam na twoją licencję F1 w takim razie.

Może i jestem miernotą drogową, ale przynajmniej nie mam czasu reakcji 80 letniego dziadka.
  • Odpowiedz
Za zachodnią granicą jakoś na to wpadli - autobahny bez ograniczeń


@harrame: wcale nie tak dużo odcinków jest bez ograniczeń. A jak są ograniczenia to bywają nawet 110-120 i nikt nie ma problemu z jazdą z taką prędkością.
  • Odpowiedz
Ja Ci tłumaczę, że obecnie to, że tam jest 70 km/h nie zmienia, że ludzie jeżdzą 90 km/h. Postawią znak 90 lub podniosą do 100 bo przecież dwa pasy i przedzielone zielenią będą jeździć 120.


@Darth_Gohan: No tak, to jeszcze bardziej bezsensownie obniżmy prędkość żeby ludzie jeszcze bardziej ją przekraczali xD

Że też ty nie widzisz głupoty w tym co sam piszesz.
  • Odpowiedz
ooooo nieee, brumbrumiarz ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@peetee: Nom, mój samochód jeszcze robi brum brum, a twój dalej zawinięty na drzewię? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Napisał chłop z czterosekundowym czasem reakcji XD


@Mandarex: Lol ale to ty chyba zastopowałeś filmik na 4 sekundy, żeby zrozumieć co się dzieje. Nie doliczaj mi tego czasu. Nie wiem tylko czy umiesz w ułamki, żeby go poprawnie policzyć xD
  • Odpowiedz
Mam prawko od dawna. Także teraz czekam na twoją licencję F1 w takim razie.


@Darth_Gohan: Nie wygląda, bo piszesz takie głupoty że ręce opadają. Nawet jak masz to idealnie wpisujesz się w definicję miernoty drogowej. Napisałem ci normalny komentarz, a ty się obraziłeś od razu bo jak ktoś ma mieć czelność być lepszym kierowcą od ciebie xD
  • Odpowiedz
Kiedy zrozumiecie, że to nie takie prędkości są zagrożeniem na drogach do tego przystosowanych, tylko sieroty wymuszające pierwszeństwo bez ogarniania lusterek, prędkości I odległości od innych, brak wyczucia otoczenia dookoła siebie


@derigen90: ciężko nie wymusić prędkości gdy na drodze z ograniczeniem prędkości do 90 km/h #!$%@? wariat jadący 160 km/h.
Krupier - >Kiedy zrozumiecie, że to nie takie prędkości są zagrożeniem na drogach do ...

źródło: e0ea960b853d623fbac4bb3ef83f600ea9d88ad61cd5d155d700ffd6d7f69243

Pobierz
  • Odpowiedz