Wpis z mikrobloga

Polska w pigułce, jest artykuł o tym że kierowca na ekspresówce leciał 200km/h to w komentarzach tylko opowieści Sebastianów ze 200 to normalna prędkość, że oni jeździli dużo szybciej i że w Polsce są wysokie mandaty a policja powinna zająć się łapaniem prawdziwych przestępców, jeden mądrala pisze że w Polsce nie da się jeździć przepisowo bo cały czas ktoś cię wyprzedza.
Naród idiotow.
#ruchdrogowy #samochody #motoryzacja #predkosc
Pobierz Operator_imadla - Polska w pigułce, jest artykuł o tym że kierowca na ekspresówce lec...
źródło: Zdjęcie z biblioteki
  • 270
@Operator_imadla: zawsze w takich nitkach się robią potężne gunwoburze i zastanawia mnie jedna rzecz tylko

Czemu ludzie sobie robią taki stres i męczarnię z powodu ZWYKŁEGO DOJAZDU Z A DO B
Przecież takie jeżdżenie znacznie ponad ograniczenie to jest ciągła walka, wyprzedzanie, reagowanie, skupienie.
To nie jest próba czasowa na Nurburgingu tylko zwykłe przewiezienie własnej dupy.

Ja tam wolę jechać normalnie, jak większość innych. Niestety czasami się trafi taki wykopek i
a 200km/h nie jeżdżę bo uważam że oszczędność czasu jest absolutnie nieadekwatna do ryzyka, zawsze może leżeć gwóźdź na jezdni, może być plama oleju, może twój wulkanizator nie dokręcił Ci jednego koła itp. Wszystko się kurna może zdarzyć


@Operator_imadla: Po prostu się mylisz ¯\(ツ)/¯

Nie, wszystko się nie może zdarzyć, bo prawdopodobieństwio jest skrajnie małe. To jest błąd logiczny jeśli warunkujesz swoje zachowanie wedle sytuacji, które się prawie nie zdarzają, a
O, kolega Perettiego i Majtczaka xDD

na szczęście tamci dwaj już nikogo więcej nie zamordują


@spere: Ale to chyba mówisz o sobie xD Typowa odpowiedź dzbana to odwoływanie się do skrajności. To może ja napiszę, że ty jesteś kolegą tego dziadka co wjechał pod prąd na autostradę i spowodował karambol?
Czemu ludzie sobie robią taki stres i męczarnię z powodu ZWYKŁEGO DOJAZDU Z A DO B

Przecież takie jeżdżenie znacznie ponad ograniczenie to jest ciągła walka, wyprzedzanie, reagowanie, skupienie.


@Antorus: Ale to możesz cześciowo zapytać siebie i paru dzbanów z tego wątku. Dla dobrych kierowców szybsza jazda jest zupełnie normalna i bez stresu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Antorus: Ja ostatnio na odcinku 70km krajówki prawie miałem dwie czołówki. Przy jednej sytuacji musiałem zahamować do zera i zjechać na pobocze bo typ z naprzeciwka stwierdził, że świetnym pomysłem będzie wskoczenie w sznurze aut jedno miejsce do przodu. Na zakręcie, w czasie deszczu. Zabrakło może z 20 centymetrów żebyśmy się zahaczyli. Gdybym jechał 85km/h zamiast 80 to pewnie bym do was teraz nie pisał.

No ale pewnie owy mężczyzna był
nigdzie nie napisałem że to twoja wina. Ja tylko się śmieje z twojego refleksu i 0 instynktu że coś się może wydarzyć na skrzyżowaniu


@peetee: Cały czas piszesz w tym kontekście. Ile razy mam ci powtarzać, że refleks mam znakomity i widać to na filmie? Może idź do okulisty albo do neurologa sprawdzić czy z główką wszystko w porządku xD

Napisałem ci że gość chciał skręcić w prawo i nie dało
ej a masz może gdzieś linka jeszcze do tego wypadku? XD Bo z tego co mirki piszą to podobno też ciekawy seans XDD

Boże dwa wypadki zaliczył, co za miernota XD


@peetee: A po co ci link miernoto? Skończyły ci się argumenty i chcesz się zaorać w kolejnym temacie? xD
mam nadzieje, ze to nagranie z debilem @cwlmod uczącym innych jeździć pod kazdym takim wpisem, nigdy nie zniknie z internetu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PodniebnyMurzyn: Prędzej ty dostaniesz bana dzbanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a w ogole to wszyscy tu mają nadzieje, że sie w końcu #!$%@? i nikt nie bedzie musiał wiecej czytać twoich "eksperckich" komentarzy xD


Oj jak bardzo cie musisz
@Operator_imadla: ogólnie w ostatnich latach FB i różne grupy spotted stają się medium dla idiotów. Jedni naczytaja się komentarzy drugich i myślą że takie zachowania są normalne i każdy tak robi. Tylko że ci komentatorzy stanowią pare procent społeczeństwa bo normalnie ludzie tam się nie wypowiadają.
@StaryPijanyWyjadacz: Debile myślą, że specjalną ustawą zniosą złe rzeczy.

Giną piesi? Specjlną ustawą dajmy im pierwszeństwo!
Patusy nie mają gdzie mieszkać? SPecjlną ustawą zakażmy eksmitowania ich!
Czasem jakaś jula dostanie w dziąsło? Specjalną ustawą nakażmy eksmisję domniemanego sprawcy!
Ale wtedy julki będą fałszywie oskarżać... - Specjalną ustawą zakażmy fałszywych oskarżeń!
Raz usłyszałem taką linię obrony takiej jazdy że już lepiej 200km i zginąć w wypadku niz wolniej i skończyć jako warzywo


@SumTZO: ej no cos w tym jest xD