Wpis z mikrobloga

Polska w pigułce, jest artykuł o tym że kierowca na ekspresówce leciał 200km/h to w komentarzach tylko opowieści Sebastianów ze 200 to normalna prędkość, że oni jeździli dużo szybciej i że w Polsce są wysokie mandaty a policja powinna zająć się łapaniem prawdziwych przestępców, jeden mądrala pisze że w Polsce nie da się jeździć przepisowo bo cały czas ktoś cię wyprzedza.
Naród idiotow.
#ruchdrogowy #samochody #motoryzacja #predkosc
Pobierz Operator_imadla - Polska w pigułce, jest artykuł o tym że kierowca na ekspresówce lec...
źródło: Zdjęcie z biblioteki
  • 270
@cwlmod: bo dzbany jak zwykle bazują na emocjach, zamiast na faktach.
Oczywiście nie wiedzą, że od 97' do 2022 nastąpił rok w rok olbrzymi spadek (i cały czas będzie utrzymywala się tendencja spadkowa).
W tamtych czasach samych pieszych ginęło więcej niż obecnie we wszystkich wypadkach razem wziętych.
Codziennie dochodziło do 50-60(sic!) potrąceń, co 10-te śmiertelne.

Ale hurr durr "teraz jest masakra", dowalmy najlepiej wszędzie max 50 i lecimy z Gdańska do
gdybyście mieli non stop pustą autostradę , zero przystanków, zero świateł no dosłownie przejazd idealny to przyspieszając ze 140 km/h do 180km/h zaoszczędzicie godzinę. W skali całej Polski. Realistycznie licząc korki, remonty, przystanki na hot-doga ile zaoszczędzicie?


@tomaszk158: dalej nie rozumiecie.
Nie o oszczędność czasu tu w głównej mierze chodzi.
Tylko o komfort jazdy.
Lepiej mi się leci mając 180 na budziku, niż 140 (czuję się, że stoję w miejscu i
Czyli mówisz że wypadki to nie wina #!$%@? tylko tych co jadą wolno?!


@Sarza01: wypadki na autostradach i eskach nie są znaczącą ilością w ich ogółu.
O wiele mniejsze zagrożenie stwarzasz lecąc 2 paki na takiej trasie w porównaniu do setki na drodze wojewódzkiej obsianej drzewami.
@derigen90

@Krupier: ten screen chyba u Cb wisi na pulpicie, co?( ͡° ͜ʖ ͡°)


Nie.

Bo już 5 raz się do niego odnosisz.


I będę. Żeby inni widzieli jakim z dupy kierowcą jesteś.

Miło mi.


Mi nie. Byłoby gdybyś jeździł z rigczem.
Yanosik nie daje CI 100 % pewności ale jak tam lubisz ryzykować twoja sprawa,


@Darth_Gohan: no nie daje 100% pewności, ale 99% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od 100k przejechanych razem nim km, tylko raz mógłby mnie zawieść, bo nikt nie zgłosił tajniaków w "rodzinnym" hyundai na pruszkowskich blachach w rejonie Katowic.
Naszczęście capnęli typa przedemną, za którym jechali już dłuższy czas (ja dołączyłem dopiero pod koniec za