Wpis z mikrobloga

Polska w pigułce, jest artykuł o tym że kierowca na ekspresówce leciał 200km/h to w komentarzach tylko opowieści Sebastianów ze 200 to normalna prędkość, że oni jeździli dużo szybciej i że w Polsce są wysokie mandaty a policja powinna zająć się łapaniem prawdziwych przestępców, jeden mądrala pisze że w Polsce nie da się jeździć przepisowo bo cały czas ktoś cię wyprzedza.
Naród idiotow.
#ruchdrogowy #samochody #motoryzacja #predkosc
Operator_imadla - Polska w pigułce, jest artykuł o tym że kierowca na ekspresówce lec...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 270
  • Odpowiedz
wcale nie tak dużo odcinków jest bez ograniczeń. A jak są ograniczenia to bywają nawet 110-120 i nikt nie ma problemu z jazdą z taką prędkością.


@Krupier: Na pewno nie jest mało, a tam gdzie są ograniczenia to mają swoje uzasadnienie. To coś czego @Darth_Gohan nie potrafi zrozumieć. W Niemczech jak masz ograniczenia to jest np stromy podjazd/zjazd, okolice węzła czy nie mocniejszy łuk, bo wiedzą że jak skasują
  • Odpowiedz
Lol ale to ty chyba zastopowałeś filmik na 4 sekundy, żeby zrozumieć co się dzieje.


@cwlmod: Tobie by się przydała taka możliwość stopowania sytuacji na skrzyżowaniach to może byś mniej kolizji powodował.
  • Odpowiedz
wtorek, godzina 10, a ty się kłócisz z ludźmi w internecie, wszystko z tobą w porządku szeryfie?


@pearl0: Ty robisz to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mandarex: A jaką to kolizję ja spowodowałem, bo zdaje się że to nie ja wjechałem na czerwonym? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak nie potrafisz jeździć to się nie wypowiadaj. Nawet nie znasz przepisu o warunkowym skręcie, więc z czym do ludzi?
  • Odpowiedz
Nom, mój samochód jeszcze robi brum brum, a twój dalej zawinięty na drzewię? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cwlmod: twoj to akurat wbity w BMW serii 1 bo nie potrafisz zahamowac xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Refleks 80 latka to ty masz skoro jeszcze nie załapałeś co się wydarzyło na tym filmiku xD


@cwlmod: przecież widać wyraźnie. Nie dostosowanie prędkości do panujących warunków, i zero refleksu. Wystarczyło 1. Nie #!$%@?ć po mieście 2. Ogarniać rzeczywistość i hamować w odpowiednim momencie. Gdyby to był człowiek na przejściu to już byś go zabił i byłaby to twoja wina - dokładnie w tej samej sytuacji.

Na przejściach i skrzyżowaniach
  • Odpowiedz
To nie limity mamy niskie, tylko mentalność kierowców upośledzoną.


@camelinthejungle: A co jest nieupośledzonego w twojej mentalności skoro przeszkadzają ci Niemcy? Masz tam jawny przykład że szybka jazda może być bezpieczna, a twoim argumentem jest to że inni mają niższe limity i wcale nie jest u nich lepiej xD
  • Odpowiedz
Nom, mój samochód jeszcze robi brum brum, a twój dalej zawinięty na drzewię? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cwlmod: 13 lat jeżdżę, nawet stłuczki nigdy nie miałem, czego raczej nie można powiedzieć o tobie XD
  • Odpowiedz
A jaką to kolizję ja spowodowałem, bo zdaje się że to nie ja wjechałem na czerwonym? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cwlmod: Złamałeś Art. 3. pkt 1 Ustawy Prawo o ruchu drogowym.

Jak nie potrafisz jeździć to się nie wypowiadaj.


No popatrz, niby nie potrafię jeździć, a sytuacji takich jak ty już kilka miałem i jakoś ani razu nie doprowadziłem do kolizji.
  • Odpowiedz
@Operator_imadla: Największym problemem jest przeświadczenie 90% kierowców o posiadaniu świetnych umiejętności prowadzenia samochodu. Chłopu się wydaje, że jak jest w stanie rozpędzić swoje dwudziestoletnie Audi do 200km/h na prostej drodze to jest zajebistym rajdowcem. Do tego totalny brak wyobraźni i potem trzyosobowa umiera w męczarniach płonąc żywcem bo świetny rajdowiec nie potrafił ogarnąć czegoś więcej niż wciskanie gazu w podłogę.
  • Odpowiedz
twoj to akurat wbity w BMW serii 1 bo nie potrafisz zahamowac xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@swinkapl: A po co miałem hamować skoro gość skręcał? xD

przecież widać wyraźnie. Nie dostosowanie prędkości do panujących warunków, i zero refleksu. Wystarczyło 1.
  • Odpowiedz
Zapraszam w okolice węzła A8 albo zjazd na stadion z A8 we Wrocławiu gdzie korki są standardem. Także są autostrady w PL i miejsca na nich gdzie potrafisz mieć naprawdę często korek.


@Darth_Gohan: zdaje sobie z tego sprawę, bo jeżdżę codziennie autostradami i drogami szybkiego ruchu. To Ty jesteś tym który by postawił tam ograniczenie do 70, bo pojawiają się korki na autostradzie.

  • Odpowiedz
Chcesz się cofać do ery maluchów I furmanek I jeździć 60 na godzinę w imię "bezpieczeństwa", to sobie jeździj.

Daj innym poruszać się komfortowo.

W tych Twoich "przepisowych" /wolnych czasach, było prawie 4 razy więcej wypadków I trupów, przy 3 krotnie mniejszej liczbie pojazdów na drogach.


@derigen90: Nie do końca popieram to jak jeździsz, ale tymi tekstami zaorałeś towarzystwo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡°
  • Odpowiedz
Największym problemem jest


@kobiaszu: <potrzebne źródło> ile było wypadków spowodowanych taką przyczyną i jakie były straty w rannych i zabitych, oraz jaką część wszystkich poszkodowanych stanowią poszkodowani w wyniku wspomnianej przyczyny.
  • Odpowiedz
Oto popisy naszego Mistrza szybkiej acz bezpiecznej jazdy i jego refleks na poziomie 80 letniego emeryta który tu się wypowiada że boisz się jechać szybko.


@MamMalegoSiurka: przecież na tym nagraniu typ wyjechał na czerwonym, to co ma prędkość do rzeczy? XD
  • Odpowiedz
No jesteś lepszy. Dlatego połowa tego portalu ma cię na czarnej, natomiast cały wie, że nie umiesz jeździć. Szkoda mi klawiatury na Ciebie :)


@Darth_Gohan: Typowa odpowiedź chama. Jeszcze więcej obelg bazujących na twoich urojeniach i miernej osobie chcesz napisać? xD

Zostałeś zaorany i kwiczysz, taka prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A po co miałem hamować skoro gość skręcał? xD


@cwlmod: zeby nie uszkodzic auta i nie tracic czasu? xD no i jakby skrecal to bys raczej nie uderzyl w niego, on jechal na wprost
  • Odpowiedz
@harrame: Ah te mityczne Niemcy:

Z pomiarów średniej prędkości na różnych odcinkach autostrad w Niemczech wynika, że tam, gdzie nie ma limitu, średnia prędkość jazdy wynosi 124,7 km/h; na odcinkach z limitem 130 km/h średnia prędkość jazdy wynosi 118,3 km/h


Poza zabudowanym z tym żeby na 100 ktoś jechał 100 spotkałem się może z 10 razy przez ponad 2 lata mojej obecności tam. Jeżdżąc do pracy z Lubeki do Ratzeburga
  • Odpowiedz
@Operator_imadla: mój kolega tez tak narzeka do czasu aż się nie zawinał koło drzewa przy okazji wypadając z mostu.

dalej jeździ jak dzban nic go to nie nauczyło, tyle że..


skasowane bmw kupił chłop nastepnego dnia za psi pieniądz wyprostował podluznice, itp i jeździ takim kółkiem po dziś dzień.
  • Odpowiedz