Wpis z mikrobloga

Polska w pigułce, jest artykuł o tym że kierowca na ekspresówce leciał 200km/h to w komentarzach tylko opowieści Sebastianów ze 200 to normalna prędkość, że oni jeździli dużo szybciej i że w Polsce są wysokie mandaty a policja powinna zająć się łapaniem prawdziwych przestępców, jeden mądrala pisze że w Polsce nie da się jeździć przepisowo bo cały czas ktoś cię wyprzedza.
Naród idiotow.
#ruchdrogowy #samochody #motoryzacja #predkosc
Operator_imadla - Polska w pigułce, jest artykuł o tym że kierowca na ekspresówce lec...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 270
  • Odpowiedz
@Operator_imadla: Poczytaj komentarze tutaj . Największy problem że gość za wcześnie zaczął wyprzedzanie(z czym się zgadzam), ale że burak w Audi robi to samo o co tak się przyczepiają do autora, czyli siedzi na lewym pasie, do tego nie zachowuje odstępu, pogania długimi i przekracza prędkość to już mało kto się przyczepia. Bo ewidentnie w Polsce dalej panuje jakieś dziwne przeświadczenie że jak #!$%@? to możesz więcej.
  • Odpowiedz
no to skoro sam każdy ocenia ile może jechać to po co się #!$%@? do ludzi którzy lubią jeździć wolno


@peetee: Bo jak widać średnia to 118-125, a nie je 80 na autostradzie xD Jak jedziesz wolniej od tirów to bezpośrednio wpływasz na zwiększenie niebezpieczeństwa na drodze. Jeśli robisz to z własnej woli, bez wyraźnego powodu, to jesteś szkodnikiem na drodze
  • Odpowiedz
proszę cię. Na zwykłych prostych odcinkach po kilkadziesiąt kilometrów bywa 120 km/h.


@Krupier: Dużo nie jeździłem, ale taki prosty odcinek to ja widziałem przed Monachium. Zastanawiałbym się nad sensownością ograniczenia gdyby nie to że te 30 km przed miastem był już bardzo duży ruch.
  • Odpowiedz
Największy problem że gość za wcześnie zaczął wyprzedzanie(z czym się zgadzam), ale że burak w Audi robi to samo o co tak się przyczepiają do autora, czyli siedzi na lewym pasie, do tego nie zachowuje odstępu, pogania długimi i przekracza prędkość to już mało kto się przyczepia. Bo ewidentnie w Polsce dalej panuje jakieś dziwne przeświadczenie że jak #!$%@? to możesz więcej.


@pumba320: standard przy tego typu sytuacjach. Pretensje o to,
  • Odpowiedz
Wkleiłeś dwa komentarze, które nie są od sebixów, więc w tej chwili to ty dzwonisz. Przyznaj że po prostu słabo jeździsz i się boisz


@cwlmod: Dzień dobry panie sebastianie. Bycie brum brumem odrobine szybciej takie ważne, jazda wolniej tak bardzo boli ojojojojojoj
  • Odpowiedz
refleks mam ponadprzeciętny i moja wyobraźnia wyprzedza sytuację na drodzę daleko przed twoją xD


@cwlmod Nie. Na filmiku jechałeś jak #!$%@?, pokazałeś że nie masz refleksu i wyobraźni
  • Odpowiedz
@MamMalegoSiurka

@Darth_Gohan


Oto popisy naszego Mistrza szybkiej acz bezpiecznej jazdy i jego refleks na poziomie 80 letniego emeryta który tu się wypowiada że boisz się jechać szybko.


Na #!$%@? Ty wogole z nim dyskutujesz.


Przeżyjmy jeszcze raz, ten epicki popisy umiejętności @cwlmod


XD, myślałem że to żart że to ten chłop, a tu widzę że się jeszcze tłumaczy, i taki człowiek wyzywa innych od miernot drogowych...
  • Odpowiedz
jak dla mnie to autor i chlopy z komentarzy naleza do tej samej, #!$%@? grupy kierowcow. ten sie wlecze, tamci #!$%@? na zderzaku


@maszszluga: A kto tutaj siedzi na zderzaku?

WIesz jaki jest problem tej dyskusji? Że jest tu tylko marę mądrych ludzi i masa idiotów.

Op coś tam napisałe i parę mirków się wypowiedziało. Zobacz na mój pierwszy komentarz. Zupełnie normalnie napisany i merytoryczny. Jaka była odpowiedź? Chamowata i obraźliwa
  • Odpowiedz
Dzień dobry panie sebastianie. Bycie brum brumem odrobine szybciej takie ważne, jazda wolniej tak bardzo boli ojojojojojoj


@szybki_zuk: xD Chyba co ci z głowy wyciekło
  • Odpowiedz
Nie. Na filmiku jechałeś jak #!$%@?, pokazałeś że nie masz refleksu i wyobraźni


@maad: Spoczko, no tak brak refleksu bo 250ms to za mały czas reakcji xD
  • Odpowiedz
XD, myślałem że to żart że to ten chłop, a tu widzę że się jeszcze tłumaczy, i taki człowiek wyzywa innych od miernot drogowych...


@relationbrewingarea: Ja się nie tłumaczę. Tłumaczyłem gdy jeszcze miało to sens. Teraz tylko jadę po miernotach drogowych takich jak ty, które nie potrafią jeździć i zarzucają mi coś czego nie zrobiłem xD
  • Odpowiedz
Czemu ludzie podają za przykład Niemcy jak tam ludzie jeżdżą wolniej. To że raz zobaczyli porsche które leciało 200 to nie znaczy że niemcy jeżdżą ile fabryka dała. Zdecydowana większośc uczestników autostrad jeżzi 110. Jeżdżąc po Niemczech na tempomacie na 120 km/h wyprzedzam zdecydowaną większość aut.


@Marek_Kodrat: Bo tam nie ma limitów. Naprawdę tak trudno to zrozumieć?
  • Odpowiedz
@cwlmod
nigdy nie zrozumiem jak można zesrywać się o prędkość pojazdu. Z Gdańska do Zakopanego, w sytuacji idealnej, gdybyście mieli non stop pustą autostradę , zero przystanków, zero świateł no dosłownie przejazd idealny to przyspieszając ze 140 km/h do 180km/h zaoszczędzicie godzinę. W skali całej Polski. Realistycznie licząc korki, remonty, przystanki na hot-doga ile zaoszczędzicie?
Pamiętajcie, że nie mówimy tutaj o grze tylko o realnym życiu, najczęściej przewozie kilku pasażerów. Nie możesz
  • Odpowiedz
@maszszluga: A nie no to masz ogólnie rację. Takich debili sebixowatych w komentarzach nie jest trudno znaleźć. Na szczeście te sebixy pochodzą ze wsi i najczęściej zabijają sie w pakiecie 5 osób na jakimś drzewie gdy swoim 25 letnim gruzem wyjeżdżają z zakrętu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz