Wpis z mikrobloga

Zapraszam na #garscnewsow na 12 listopada

Wersja bez grafiki w komentarzu na FB tutaj
urarthone - Zapraszam na #garscnewsow na 12 listopada

Wersja bez grafiki w komentarz...

źródło: Garść Newsów na 12.11

Pobierz

News dnia to...

  • Wisła Kraków walczyła w finale LM ampfutbolu 6.0% (87)
  • Order dla twórcy pomnika smoleńskiego 14.1% (205)
  • Struś na autostradzie w Chinach 8.4% (122)
  • Lewandowski zaczął strzelać w Barcelonie 13.5% (197)
  • Lew w miasteczku we Włoszech 9.3% (135)
  • Głowa C-3PO sprzedana za ponad 800 tys. dol. 5.9% (86)
  • Film "Coyote vs. Acme" skasowany 42.9% (624)

Oddanych głosów: 1456

  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@urarthone to Pan Inpost se hajtnął Omenę o której udziale w aferach szejkowych mało kto wiedział, dopóki nie zaczęła tego rozgłaszać grożąc pozwami? xD kurde jak ja mało wiem...

No i WTF z tym kojotem? Ludzie oceniali dobrze, więc czemu skasowany?
  • Odpowiedz
  • 4
@enron: Film miał wyjść w wakacje, ale zamiast tego weszło Barbie. Potem były sprawozdania finansowe i ponoć akcje poleciały im mocno w dół. Biorąc pod uwagę wyniki innych filmów zdecydowali, że wolą pewne 30 baniek. Nawet były propozycje, że ktoś od nich odkupi, ale i tak bardziej im się opłacać ma wyrzucenie do kosza. Też nie widzę sensu, ale ktoś to policzył i nie zwracali uwagi na opinie ludzi. Batgirl,
  • Odpowiedz
@urarthone: mnie np. dziwi że nigdy te skończone i anulowane filmy nie wyciekają.

House of cards sezon 6 był rzekomo już zmontowany i gotowy na publikację, po drodze mamy inne podobne historie i teraz to. Równie dobrze mogliby to wrzucić na yt za darmo jak nie zamierzają na tym już zarabiać.
  • Odpowiedz
@j3sion: i narażać się na fiskusa czyhającego na ten niezapłacony podatek? Państwa nic by nie obchodziło, że nie upilnowali, a machine podatkowa to nie podwykonawca, jego można olać
  • Odpowiedz