Wpis z mikrobloga

Chyba widziałem kosmituf, anioła albo annunakich. Mieszkam z daleka od miasta, warunki do obserwacji nieba są perfekcyjne, umiem rozróżnić samolot, satelity, iss czy pociąg starlinkowy. Około 22 byłem zamknąc psa, patrze w niebo i widze jakis świetlisty obiekt podobny do satelity, leci od strony południowego zachodu jednostajną prędkością i nagle zaczyna zwalniać i przyśpieszać manewrując na boki jakby leciał slalomem. Doleciał do połowy nieba i z nikąd pojawiło się kolejne światło ale dużo mniejsze, okrążyło go i jak szybko się pojawiło tak szybko znikneło a główny obiekt skręcił na wschód i przyspieszyło. Wtf pierwszy raz coś takiego widziałem, nie ma opcji że to był samolot/dron, poruszało się zbyt gwałtownie

#ufo #uap #paranormalne
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@6aesthetic9: kazdy widzi takie obserwacje, przynajmniej ci ktorzy patrza w niebo, wiec w sumie sobie zaprzeczylem. tak czy inaczej ci co patrzą w nocy w czyste niebo to non stop cos sie pojawia, mialem cos podobnego w ostatni wtorek. ludzie sie boją patrzec do góry xd
  • Odpowiedz
  • 4
@Akuzativ94: skąd zwykły chłopak ze wsi taki jak ja ma wziąć sensowny aparat żeby to dobrze nagrać? nie miałem przy sobie telefonu a nawet gdybym miał to nagranie tego wyglądałoby jak g---o
  • Odpowiedz
@6aesthetic9: No ty nie ale są prawdziwi pasjonaci, jest ich mnóstwo w samej Polsce. Mają o wiele lepszy sprzęt i o wiele częsciej zerkają w nocne niebo, no i jakoś nie widzę wysypu filmów od nich.
  • Odpowiedz