Wpis z mikrobloga

@6aesthetic9: kazdy widzi takie obserwacje, przynajmniej ci ktorzy patrza w niebo, wiec w sumie sobie zaprzeczylem. tak czy inaczej ci co patrzą w nocy w czyste niebo to non stop cos sie pojawia, mialem cos podobnego w ostatni wtorek. ludzie sie boją patrzec do góry xd
  • Odpowiedz
@6aesthetic9: No ty nie ale są prawdziwi pasjonaci, jest ich mnóstwo w samej Polsce. Mają o wiele lepszy sprzęt i o wiele częsciej zerkają w nocne niebo, no i jakoś nie widzę wysypu filmów od nich.
  • Odpowiedz