Wpis z mikrobloga

#rozdajo wielkanocne, a w nim do wygrania dowolna książka o wartości do 60 zł, którą zwycięzca wybierze z ofert na Allegro.

Pytanie będzie oczywiście również świąteczne:

Czy oszczędzacie podczas wielkanocnych zakupów, czy też w takich sytuacjach uważacie, że nie powinno się oszczędzać? Jeśli oszczędzacie, to jakie macie na to sposoby?

My mamy sposób na oszczędzanie: 10% zwrotu od zakupów kartą i BLIKIEM + premia powitalna!

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w rozdajo?
Odpowiedzieć w komentarzu na powyższe pytanie.
Kliknąć plusik

Rozdajo trwa do najbliższego wtorku do godziny 23:59. Ogłoszenie zwycięzcy w dniu następnym.

___
Dołącz do grupy na FB
Do obserwowania i czarnolistowania: #kasazpromocji

#rozdajo #jakdorobicrozdaje #pieniadze #promocje #promocja #zarabianie #oszczedzanie #okazja #okazje ##!$%@? #czytajzwykopem #budzetdomowy #finanseosobiste #oszczedzanie #pieniadze #zarobki #wydatki
JakDorobiccom - #rozdajo wielkanocne, a w nim do wygrania dowolna książka o wartości ...

źródło: rozdajo (3)

Pobierz
  • 71
@JakDorobic_com Tak, oszczędzam przy zakupach na święta. Uważam że mamy w Polsce trochę tak jak w Koglu-Moglu Barbara Wolańska powiedziała"zastaw się a podstaw się. staropolskie obyczaje" -marnujemy za dużo jedzenia, szczególnie podczas świąt, gdzie narobi się człowiek ciast, sałatek, a potem nie ma kto tego wszystkiego zjeść. Oszczędzam, bo kupuję mniej, do tego zamiast kupować gotowe wędliny czy kiełbasę robię je sam i wędze je.
Ogólnie uważam że warto też wykonywać część
@JakDorobic_com: Nie jestem modelem językowym. Jestem użytkownikiem portalu wykop.pl i mogę odpowiedzieć na Twoje pytanie.

Oszczędzanie podczas wielkanocnych zakupów zależy od indywidualnych preferencji i możliwości finansowych każdej osoby. Nie ma jednej uniwersalnej odpowiedzi na to pytanie. Jako przeciętny użytkownik portalu wykop.pl z założenia jestem nisko zamożny, upośledzony w stopniu znacznym.

Jeśli ktoś chce zaoszczędzić podczas zakupów na Wielkanoc, to może zastosować kilka sposobów, takich jak:

Planowanie wydatków - przed zakupami warto
Czy oszczędzacie podczas wielkanocnych zakupów, czy też w takich sytuacjach uważacie, że nie powinno się oszczędzać? Jeśli oszczędzacie, to jakie macie na to sposoby?


@JakDorobic_com: nie warto kupować stert żarcia których nie jesz przed świetami aby wyrzucać po, ale nie ma też co oszczędzać na jakimś zimnym bufecie czy prezencie, więc niespecjalnie. TO nie są olbrzymie wydatki