Wpis z mikrobloga

#lekarze #lekarz #leki #pytaniedoeksperta #pytanie #pytaniedomirkow #szukam #pomocy #pomoc #warszawa #choroby #choroba #problem #rozowepaski #niebieskiepaski #depresja #depresje #nerwica #borderline #ptsd #autyzm #asperger #zaburzenialekowe #zaburzeniaosobowosci #psychologia #psychiatria #psychoterapia #psychologia #psychiatra #terapia #terapia

Krótko zwięźle i na temat.

Mircy Mirabelki,

Szukam lekarza / terapeutę. Nie, nie dla siebie.

Lekarza bądź terapeutę który ma doświadczenie z osobami że spektrum autyzmu, osobami z PTSD oraz osobami z zaburzeniami lękowymi.

Tak wiem spore combo. Osoba której chce pomóc ma problemy od wielu lat. I potrzebuje pomocy oraz zrozumienia ze strony lekarza a nie tylko yebanej procedury, no to teraz damy te leki...

Proszę jedynie o namiary, na dobrych ludzkich w miarę możliwości empatycznych ludzi.

Tak, lekarze nie mogą być zbyt empatyczni dla pacjenta ze względu na swoje zdrowie...

Nie zbieram kasy nie proszę o worzenie.

Proszę jedynie o pomoc w znalezieniu odpowiedniego specjalisty. Warszawa oraz najbliższe okolice.

Wiem dałem strasznie dużo tagów, ale może w ten sposób zdołam znaleźć odpowiednią pomoc.

Z góry wam dziękuję.
  • 4