Wpis z mikrobloga

Ogolnie mowiac "gruba" sprawa. Bezprawnie odebrali nam syna (jest on teraz w rodzinie zastępczej) przez pomówienie szpitala (na porodowce byłam ogolnie nielubiana osobą) i głównie przez to, ze brałam leki przeciwbolowe na legalne recepty. Mamy warunki do wychowywania, jestem osoba niekarana zdrowa psychicznie i pełnoprawna, a mimo to odebrali nam pierwsze dziecko. Wiecej informacji na f.. OddajcieAdiego #oddajcieadiego proszę o rozglaszanie gdzie sie da bede wdzięczna #pomagajzwykopem #pomoc #dzieci #dziecko #sadowehistorie #sadownictwo #prawo #polska #wykop
  • 241
@MariannaPietrzak: Na zwykłym badaniu morfologicznym nie bada się czy ktoś brał morfinę albo thc, zażywanie ich może wpłynąć na wyniki (które ukryłaś), ale nie jest wykazywane na zwykłym teście.
@MariannaPietrzak: Chcesz aby ludzie ci uwierzyli i potencjalnie wsparli to udostępnij wszystkie informacje, jak tego nie zrobisz to po prostu ukrywasz potencjalnie kluczowe informacje i tyle. Za każdym razem jak pokazujesz takie okrojone wpisy to tylko się pogrążasz coraz bardziej.
Nie licz, że upublicznie wartości mojej krwi czy jak to tam sie mowi. To sa informacje dla sadu kochana, niestety ale swoimi wypocinami nic nieugralas


@lobo: Absurd goni absurd. Próbuje ludzi przekonac, ale nie dla psa kiełbasa dowodów nie pokaże he he. W takim razie niech pakuje te dowody i miażdży nimi w sadzie.