Wpis z mikrobloga

===============[EPIC]===============

OCENA METACRITIC
METASCORE: 82
USER SCORE: 8.0

The Vanishing of Ethan Carter za FREE w EPIC

DO KOŃCA ROKU CODZIENNIE NA EPIC JEST ROZDAWANA JEDNA DARMOWA GRA. OFERTA AKTUALNA TYLKO PRZEZ 24 GODZINY

Jeżeli chcesz chcesz być dodany/a do listy osób wołanych z tagu #metodzikpolecazapraszam** do plusowania TEGO WPISU oraz obserwowania. Znalezione informację dotyczące nowych darmowych ofert będą na bieżąco dodawane.

#gry #gameshunt #darmowegry #rozdajo #cebula #pcmasterrace #epicgames

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/59442621/chcesz-byc-wolany-a-do-wpisow-z-tagu-metodzikpolec/

@shael, @anotmajarny, @latajacy_krokodil, @kizimajaro, @bela1993, @krzysztof-bilinski, @denis1980, @CynicznyDlugouch, @J0g1, @White_Magpie, @maminfoodboga, @mastermind19, @Michal0173, @HouseBrand, @Hellvis, @JanuszTkacz, @Czlowiek_Ludzki, @Jedrek313, @booogus, @skim, @mikomc, @Wojtax, @evenoobt, @Hiszpan_Jan, @jakifreak, @vikinq, @Grucha2408, @Smyrky, @spluczka, @kozieboby, @Danieru, @TakiSeLogin, @duxrm, @pu100stan, @lubiekebaps, @doogroo2, @Methes, @djhardfall, @nvm_mr_nobody, @zdechlykomar, @NiceshootPL, @ignorance, @Eltomas, @Witson, @HolyToiletPaper, @jckk, @Boniekk, @Kocurovsky, @eliot123, @europa
Metodzik - ===============[EPIC]===============

OCENA METACRITIC
METASCORE: 82
U...
  • 19
@Kroledyp jeżeli chce obejrzeć grę to zawsze wybieram Sarga, ale jeśli mam ochotę na takie bezmyślne słuchanie co się dzieje, to Sarge gra trochę nudno. Ogólnie jestem jego wielką fanką od wielu lat, ale czasem trzeba oglądnąć coś bardziej rozrywkowego (ʘʘ)
@GoodGrace: to prawda jest nad wyraz spokojniutki, czasem tylko się zaśmieje jak bohater zrobi lub powie coś zabawnego, jednak fajnie wyraża emocję, bardzo odpowiada mi jego styl no i nigdy nie wciska nikomu żadnego kitu sponsorowanego, zyje jak człowiek z reklam. Chajtnął się ostatnio ( ͡° ͜ʖ ͡°)