Wpis z mikrobloga

355kg w 15cm block pull + BB rows 220kg x 8 :) Czyli kolejny rekord :D

Tak jak sądziłem, rekordowy ciężar w poprzednim tygodniu mnie zniszczył, dzisiaj brakowało sił... Ale cóż trzeba #!$%@?ć te ciężarki, nawet jak się nie chce :P Rozgrzewka słabo szła, wszystko jakieś ciężkie było, dlatego dołożyłem tylko +2,5kg względem ostatniego razu :)

Troszkę okrzyków bojowych i poszło jakoś łatwo, aż myślałem czy by nie zaatakować jeszcze jednej serii... Tak to już jest jak się ma nie po kolei w głowie, że zawsze chce się więcej :P Ale dotarło do mnie że przecież zmęczony jestem i miałem się nie szarpać dzisiaj lol.

Jako drugie ćwiczenie zrobiłem sobie wiosłowanie, poszło w ostatniej serii 220kg x 8.

Ogólnie solidny trening, bez jakiś fajerwerków hehe.

Cały trening
Block pull 355kg x 1
BB rows 160x5 180x5 200x5 220x8
Reverse hypers 6x12 190kg
DB side bends 60kg 3x15

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme #sport
IntruderXXL - 355kg w 15cm block pull + BB rows 220kg x 8 :) Czyli kolejny rekord :D
...
  • 21
@DopeLifter: często słyszę na wykopie, że niby wielu na siłowni na klate to robi seriami po 70-80 i nie zbliżają się do 100, przysiady czy martwe w okolicy 100-120. Ja tam gdzie chodzę akurat najczęściej widzę jak ludzie ćwiczą coś w okolicy +/- 100-110 na klate w seriach i 140-170 w przysiadach/ciągu.

Ale szczerze mówiąc (chociaż się nie przyglądałem) nie widziałem, żeby ktoś wiosłował chociażby 110, 120kg. Ja sam doszedłem do
@DopeLifter: @WUJICO: @Pozytywny_gosc: Dzięki. Powiem tak "Practice what you preach" (mała dygresja, przypomniał mi się jeden z najbardziej katowanych utworów przeze mnie https://www.youtube.com/watch?v=AHOJVINZVR0)

Wracając do tematu, nie bez powodu wszędzie piszę o trenowaniu pleców, żeby je ciągle katować :) To jest efekt takiego podejścia przez lata :)
Chociaż obecnie raczej unikam ciężkich wiosłowań takich jak na filmiku, robię je sporadycznie. Bo po prostu przez wymagany ciężar są one bardzo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pozytywny_gosc: To i tak niezle jak widzisz często ludzi z takimi ciężarami na ławce i siadach, bo w moich stronach rzadkość. A ciężar kosmos, prawda. @Poemat dobrze myślę napisał. Ja wiosłuje koło 140x6, a sztangielką zrobiłem 72x6, także połowa wychodzi.

@IntruderXXL: Mi jakoś Testament nie podchodzi, tak jak ogólnie scena Bay Area :D Ja też jestem za katowaniem pleców, ogólnie dbaniem że ruchów pull było znacznie więcej niż push. Zresztą