Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie rozumiem dlaczego osoby, które prowadzą normalne życie seksualne mają jakiejś pretensje do nieatrakcyjnych fizycznie mężczyzn o wizyty u prostytutek. Dzięki prostytutkom mam możliwość realizować swój popęd seksualny, bo w innym przypadku musiałbym cierpieć niemiłosiernie z powodu frustracji seksualnej. Często widzę na portalu ze śmiesznymi obrazkami wyrzuty w stronę dziwkarzy, bo jak tak można chcieć uprawiać seks i realizować swój popęd seksualny za pieniądze. Gdyby kobiety w miarę sprawiedliwie rozporządzały seksem to nie mielibyśmy aż takiego problemu z przymusowym celibatem. Sypiają z najatrakcyjniejszymi mężczyznami, ale nie przeszkadza im krytykować klientele prostytutek. To samo dotyczy się mężczyzn - sami uprawiają seks z kobietami w tradycyjny sposób, a mają pretensje do dziwkarzy. Myślę, że gdyby byli brzydkimi facetami i musieliby żyć w przymusowym celibacie to jestem niemalże pewny, że zostaliby stałymi klientami takich Pań. Uważam, że winą trzeba obarczyć kobiety za rosnący incelizm - w końcu one decydują z kim idą do łóżka, a kogo wykluczają ze sfery swojej seksualności. Musicie zrozumieć, że gdyby nie takie usługi to prawdopodobniej musielibyśmy wziąć sobie siłą to co nam należy jak psu buda, a wzrost przestępstw seksualnych byłby sporo wyższy niż na chwilę obecną. Chciałbym pozdrowić głównego ambasadora i promotora usług seksualnych na wykopie, który robi świetną robotę dla naszej społeczności szwagrów i prostytutek. @TestoDepot / Pozdrawiam również naszą blackpillową gwiazdę @Blackpill_RAW - Ty również robisz niezłą robotę. Bądźcie zdrów!

#przegryw #stulejacontent ##!$%@? #blackpill #blackpillraw #roksa #divyzwykopem #seks #incel #incele #psychologia #psychiatria #depresja #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #datezone #tinder #badoo #bekazpodludzi #patologia #patologiazmiasta #patologiazewsi #p0lka #mokebe #rozowepaski #rozowypasek #niebieskiepaski #niebieskipasek #pieklomezczyzn (ironicznie) -> #pieklokobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°) #samobojstwo #umierajzwykopem #chad #plodnajulka #mirekszukazony #randkujzwykopem #randka #samotnosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60bfabbdf770ef000bed5658
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 51
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: nikt nie ma nic do kolesi którzy idą na dziwki, bo są brzydsi. Wiele facetów brzydzi się dziwek i jest tu wielu takich czarodziejów. Reszta nie lubi dziwek, bo duża ilość mężczyzn zdradza tak żony. Niektórzy czują żal w stosunku do prostytutek, bo zawsze prostytucja kojarzyła się z wykorzystywaniem, a obwiniani są za to mężczyźni. Jak widzisz jest wiele powodów dla których ktoś może nie lubić dziwek, albo osób chodzących
mają jakiejś pretensje do nieatrakcyjnych fizycznie mężczyzn o wizyty u prostytutek


@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@?ć każdego kto bezpodstawnie szkaluje diverow i w sumie każdego kto się #!$%@? w to jak, kiedy, za ile i kogo ktoś rucha, ktokolwiek by to był. Ponadto miło mi, że zostałem wspomniany - dziękuję. To tak słowem wstępu.

Gdyby kobiety w miarę sprawiedliwie rozporządzały seksem


@AnonimoweMirkoWyznania: ale tu to XD. Jak możesz niesprawiedliwie rozporządzac seksem? Kiedy my
@AnonimoweMirkoWyznania: Chodzenie na dziwki to faktyczne uprzedmiotowienie, ale nie kobiety, tylko siebie. Jest to płacenie za naturalną czynność, kompletna aberracja XD To tak jakby płacić za sranie. Jak gdyby za każdym razem, gdy chcesz postawić klocka, musiałbyś wydawać kilka stów. Po drugie jest to żałosne samooszukiwanie, taki smutny role-play, gdzie ona udaje, że uprawia z tobą seks a ty w to wierzysz. Udaje, bo poza czasowym zaoferowaniem ci swojego kanału rodnego,
Najbrzydsza kobieta uprawiająca seks z pożądania daje lepsze doświadczenia niż topowa excort-girl, która w trakcie walenia może sobie piłować paznkocie.


@przyprawca: To tak nie działa. Faceci inaczej postrzegają seks. Nie liczy się tak bardzo ta cała otoczka jak u kobiet. Jak mi się wizualnie nie spodoba kobieta to choćby nie wiem jak była na mnie napalona (pożądała mnie) to nie dam radę. Myśle że taki seks (w myśl zasady potwór nie