Fallout 1 skończony. Jak na grę z 1997 roku jest zaskakująco łatwy. Spodziewałem się czegoś trudniejszego, a nie robilem jakichś internetowych buildów, tylko przy tworzeniu postaci poczytałem trochę w co warto wlozyc punkty. Początek gry jedynie jest odrobinę wymagający, było kilka śmierci, potem już leci z górki, a jak zdobędziemy tę snajperkę energetyczną i pancerz wspomagany to jesteśmy niemal nietykalni na zwyklym poziomie trudności. Wszystko leci na 1-2hity procz jakichś szponow smierci
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Larsberg: Obejrzyj Droga z Mortensenem. Ja obejrzałem kawałek Drogi donikąd i mam wrażenie że mocne inspiracje były z tego mojego filmu. @beamer na prime chyba jest
  • Odpowiedz
Kurna, próbowałem F3, spróbuję tego New Vegas, ale jak nie ma podjazdu do F1 i F2 to zwracacie kasę.
Jedyny legitny Fallout to F1, F2 to dobra imitacja, a reszta to choroby psychiczne.
  • Odpowiedz
Mam zamiar ogrywać Fallout 1 i 2. Ogólne zasady tych gier znam, bo kiedyś chwilę w F1 pograłem. Jaki polecacie poziom trudności w tych grach? Wiem, że można to zmienić w trakcie gry ale nie lubię tego robić. Czy normalny poziom jest typowy dla gier z tamtego okresu? Tzn wiele starc trzeba powtarzać po 5 razy? Czy lepiej moze wlaczyc latwy? Nie lubię co chwile wczytywac gier. Znaczy no jakies wyzwanie w
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@7uras:

zawsze zamiast save scumować można żyć z konsekwencjami podjętych decyzji ( ͡° ͜ʖ ͡°)


czyli jak zginę, to odinstalowuję grę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ciekawostki sprzed lat: Jeżeli w Fallout 2 stworzycie postać kobiecą o imieniu Buffy, to Rebeka w Den weźmie Was za swoją dawną znajomą. Musicie mieć na sobie skórzaną kurtkę albo lepszy pancerz, żeby to zadziałało.
Od Rebeki dostaniecie "wyprawkę" w postaci: kwiatka, granatu plazmowego, pancerza metalowego, pięciu stimpaków, SMG i amunicji do niego oraz $1000. Spore ułatwienie na początku gry ;)

#fallout #fallout2
falloutcorner - Ciekawostki sprzed lat: Jeżeli w Fallout 2 stworzycie postać kobiecą ...

źródło: fo2-buffy-1

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jezu w końcu znalazłem starego siedział debil w jakimś kinder jajku i telewizję oglądał. Właśnie lecimy ogarnąć wodę bo coś gadał że nie leci nie wiem mam 1 INTa i baterie fuzyjną na kablu. Ogarniemy to i wracamy do krypty to nam Amata odgrzeje steaka Salisbury.

#fallout
Krzysu - Jezu w końcu znalazłem starego siedział debil w jakimś kinder jajku i telewi...

źródło: 2110

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gram w Fallout4. Mój hero jest biały jak ściania, żona też. Podchodzę do swego dziecka i jest brązowe. To na pewno przez zje..ne cienie które Todd dodał do F4

#heheszki #fallout #gry
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Lista śmierci", "Pierścienie Władzy", "Reacher" oraz "Fallout" z nowymi szczegółami od Prime Video

Podczas prezentacji ramówkowej w ramach tegorocznych Upfrontów, platforma Prime Video przedstawiła informacje o kolejnych odcinkach swoich hitowych produkcji: "Lista śmierci", "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy", "Reacher" oraz "Fallout". Zapraszamy do czytania!

https://upflix.pl/aktualnosci/lista-smierci-pierscienie-wladzy-reacher-oraz-fallout-z-nowymi-szczegolami-od-prime-video-2026-05-13?utm_source=wykop.pl

#
upflixpl - "Lista śmierci", "Pierścienie Władzy", "Reacher" oraz "Fallout" z nowymi s...

źródło: uibzqfm6tc5irb1xpnfapxjkkg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach