Wpis z mikrobloga

Muszę przyznać, że Gothic 3 pod względem graficznym naprawdę zestarzał się bardzo dobrze. Gra z 2006 roku, a moim zdaniem grafika nadal jest bardzo miła dla oka i naprawdę przyjemnie podziwia się widoki i krajobrazy.

Pamiętam, jak w 2006 roku więcej osób mówiło, że to Oblivion ma lepszą grafikę, ale moim zdaniem nigdy tak nie było i to czwarta część TES wygląda dzisiaj dużo gorzej niż Gothic 3.

#gothic #gry #oblivion #skyrim #theelderscrolls #tes #pcmasterrace
Pobierz
źródło: comment_1601913177XCUxDrg3jCvfbY5zUnArj9.jpg
  • 114
@Ethellon: Ale zdaję sobie sprawę, że mogłem stracić dużo smaczków. Zauważyłem to podczas wykonywania zadania "Ostatnie życzenie" z Yennefer, które było w zasadzie kontynuacją opowiadania z książki.

Mówię tylko, że w G3 nie ma aż tak dużo powiązań z poprzednimi częściami i moim zdaniem jak chce to może śmiało zaczynać od "trójki".

Można też to porównać do osoby, która zacznie grać w Skryima nie przechodząc Obliviona czy Morrowinda - niby straci
@maciorqa: Dla mnie G3 dalej jest jedną z najpiękniejszych gier ever, do której musowo wracam co najmniej raz w roku, właśnie po to, żeby sobie pobiegać po świecie, po podziwiać piękno tego świata, przy okazji porobić parę questów i wbić parę leveli, i przede wszystkim zatopić się w tym genialnym soundtracku. #!$%@? tam, że całe to piękno kończy się dla mnie zaraz po zrobieniu całej Myrthany, i częściowo Varantu, i przeważnie
@bary94pl: Właśnie o to chodzi - razem z niskim zasięgiem widzenia czujesz się zagubiony. Jak dodamy do tego, że znajdują się tam moim zdaniem najsilniejsi przeciwnicy w grze, to poza wioskami czujesz cały czas niepokój. Ponadto, dzięki tym wszystkim zakamarkom nigdy nie potrafiłem zapamiętać topografii Nordmaru i ułożenia ścieżek, przez co za każdym razem miałem problem z dotarciem do któregokolwiek z klanów czy wieży Xardasa. To jest po prostu piękne, że