Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
nowy89
nowy89

nowy89

Dołączył 11 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4631
  • Znaleziska 9
  • Mikroblog 4622
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 22
Matti92
Matti92
Matti92
16.05.2026, 20:52:35
  • 2
Czyzewska z Owczarz proponuje
#ksw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowy89
nowy89
nowy89 16.05.2026, 20:58:24 via Wykop
  • 0
@Matti92: to chyba we frik fajcie
  • Odpowiedz
nowy89
nowy89
nowy89 16.05.2026, 20:52:41
  • 4
WOJU placze mirca wygrywa palcem w oko i teraz wywalczy pas z Marianem i bedzie nie medialny mistrz, miala byc wiktoria mistrzem specjalnie dla niej pas ale Sara ja zezlomowala pieknie( ͡° ͜ʖ ͡°). Teraz jeszcze michalski skazywany na porażkę wygra to bedzie hattrick niepowodzen ksw, chociaz tutaj akurat jestem za Kuberskim.
#ksw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DragoN1209
DragoN1209
DragoN1209
16.05.2026, 20:54:21 via Wykop
  • 0
@nowy89: W lekkiej jest "turniej", to niby była 1/4. Ale na końcu i tak pewnie Mircea będzie z pasem.
  • Odpowiedz
nowy89
nowy89
nowy89 16.05.2026, 20:06:23
  • 3
Szymanskiego zgubila ambicja z tym okiem i brak chlodnej glowy, mogl to przerwac z powodu oka i rewanz ale sie napalil na walke o pas jak wygra no i ma za swoje.
#ksw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pretocozi
pretocozi
10.05.2026, 04:48:58
  • 4
#ufc nie rozumiem, jakim cudem khamzat nie wygral z tym cieciem, to wygladalo jak jakas ustawka, jak celowy zabieg. Liczylem na wojne jak z burnsem, ale to bylo takie klepanie po plecach, ze nie wiem. DDP zostal tak zdominowany, a strickland? XDDD
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowy89
nowy89
nowy89 10.05.2026, 04:51:33 via Wykop
  • 0
@pretocozi: moze pod rewanz, ale zauwaz ze poza 1 runda gdzie bylo zagrozenie w parterze poddaniem to on mniej mial czystych ciosow, ciosy amerykanina wchodzily raz po raz pomiedzy garde, punkcik po punkciku sie nazbieralo.
  • Odpowiedz
KOXsu
KOXsu
18.04.2026, 21:24:19
  • 2
#ksw zamiast zakończyć rundę przerwał walkę na 0:00
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowy89
nowy89
nowy89 18.04.2026, 21:25:38 via Wykop
  • 0
@avirant: ale wiedzial ze byl gong 10 sek przed no to juz na garde jak idzie nie powinien przerywac przed gongiem
  • Odpowiedz
nowy89
nowy89
nowy89 18.04.2026, 21:23:57
  • 5
#ksw
jak walczyl odzimkowski to dluzej czekal no pajac w ostatniej sekundzie dawac ta brunetke zamiast niego ona ma wieksze jaja niz on
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TryWalkingInMyShoes
TryWalkingInMyShoes
18.04.2026, 19:42:05
  • 5
Ale Bronder przeciągnął, pewnie było obstawiane... Dobrze, że zawodnik żywy... ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#ksw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowy89
nowy89
nowy89 18.04.2026, 19:43:14 via Wykop
  • 4
@TryWalkingInMyShoes: Krasnala Hałabały nie lubie jest kilku zawodników ktorych w nie sędziuje bo są jakieś tam konflikty
  • Odpowiedz
nowy89
nowy89
nowy89 18.04.2026, 18:58:10
  • 0
Ankietka Walka wieczoru
#ksw

Mamed czy Pawlak

  • Pawlak 45.2% (19)
  • Mamed 19.0% (8)
  • Pawlak przed czasem 9.5% (4)
  • Mamed przed czasem 23.8% (10)
  • No Contest 2.4% (1)

Oddanych głosów: 42

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowy89
nowy89
nowy89 18.04.2026, 18:55:29
  • 3
No szkoda ze nie poszedl Parnase do UFC tam bym chaciał go zobaczyć z top 10 np z Hangmanem albo Gamrotem
#ksw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Apaturia
Apaturia
15.04.2026, 07:43:14
  • 269
Smocze dzieci. W 1689 roku słoweński przyrodnik Janez Vajkard Valvasor napisał, że po intensywnych opadach deszczu w okolicach Vrhniki woda wypłukuje czasem na powierzchnię dziwne stworzenia zamieszkujące jaskinie – blade, ślepe, podobne do węży „smoczęta”, które lokalna ludność bierze za nierozwinięte potomstwo smoków.

Stworzenia te to tak zwane odmieńce jaskiniowe (Proteus anguinus), ślepe płazy jaskiniowe o bladych, wężowatych ciałach i małych, cienkich kończynach, dorastające zwykle do 20 – 30 cm długości
Apaturia - Smocze dzieci. W 1689 roku słoweński przyrodnik Janez Vajkard Valvasor nap...

źródło: Olm 2

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowy89
nowy89
nowy89 15.04.2026, 19:21:21 via Wykop
  • 0
@Apaturia: widziałem na zywo tego stwora co prawda w akwarium wystawione w ogromnej jaskini ktora ma kilkadziesiat km korytarzy fajny klimacik.
  • Odpowiedz
GF91
GF91
21.03.2026, 21:22:32
  • 8
#ufc NEXT TIME MAIN EVENT! WALIMY JAKIEGOŚ RANKINGOWEGO BUMA
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowy89
nowy89
nowy89 21.03.2026, 22:00:26 via Wykop
  • 1
@GF91: jonesa w bialym domu( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ketrab77
Ketrab77
12.03.2026, 09:22:24
  • 3254
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 198
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowy89
nowy89
nowy89 12.03.2026, 14:53:40 via Wykop
  • 2
@Ketrab77: przykro mi stary, nam nadzieje ze synek cały. Te hulajnogi to rak. Jak widze tych malolatow co pedza ponad 25km/h to mam ochote ich potraktowac z buta. Problem jest tez taki ze one sa czesto z ostrymi krawedziami i to moze naprawde kogos zranić lub spowodowac trwale kalectwo przy takiej predkosci. Powodzenia z policja.
  • Odpowiedz
CopyM
CopyM
CopyM
03.03.2026, 10:09:38
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowy89
nowy89
nowy89 03.03.2026, 10:22:03 via Wykop
  • 1
@CopyM: cos tam jutro odbije jak juz sie pozamykaja pozucje lewarowe( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
03.03.2026, 10:18:27
  • 63
#gielda

Ostatni rok na giełdzie:
KjatanSveisson - #gielda 

Ostatni rok na giełdzie:

źródło: 1000005240

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowy89
nowy89
nowy89 03.03.2026, 10:20:16 via Wykop
  • 3
@KjatanSveisson: wyleszczanie leszczy co graja na lewarze x20 tiktokowi milionerzy
  • Odpowiedz
ArnoldZboczek
ArnoldZboczek
28.02.2026, 21:15:49
  • 6
Jeśli blokują tankowce, którymi płynie ropa #orlen czyli na logikę kurs Orlenu powinien spaść -15% w poniedziałek, bo nie wiadomo jak to się rozwinie, ale z racji tego, że #gpw nic z logiką nie ma, więc pewnie pójdzie z +5%? #gielda

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowy89
nowy89
nowy89 02.03.2026, 11:38:47 via Wykop
  • 1
@ArnoldZboczek: mordo daj mi jakies typy jeszcze wincyj. Idealnie 5% do gory :)
  • Odpowiedz
Milanek93
Milanek93
04.02.2026, 14:13:51
  • 567
Zandberg wbił z interwencją poselską do DINO. 8 stopni w miejscu pracy. Zgłosili do PIP. Firma odmawia rozmowy. Coś mi się wydaje , że jednak kurs poleci jednak na te 35.. ehh.. #gielda #meczennicydino
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowy89
nowy89
nowy89 04.02.2026, 21:18:19 via Wykop
  • 0
@dudekk602: zandberg postawil shorta na lewarze zaraz przed interwencja poselska to sa sachy 5d
  • Odpowiedz
przybysz_miedzygwiezdny
przybysz_miedzygwiezdny
17.01.2026, 17:22:15
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
nowy89
nowy89
nowy89 17.01.2026, 22:54:16 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
N.....6
N.....6
konto usunięte 14.01.2026, 10:27:10
  • 17
#f1 Czołem Mireczki. Sprawa jest eeee bo trochę głupio teraz coś takiego nosić. Reflektuje ktoś? Szczegóły na priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)
N.....6 - #f1 Czołem Mireczki. Sprawa jest eeee bo trochę głupio teraz coś takiego no...

źródło: IMG_20260114_112255

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowy89
nowy89
nowy89 14.01.2026, 13:44:09 via Wykop
  • 3
@Nudel1306: kiedys widziałem chlop jechal skoda rapid to mial takie to chuba mozna, ale tylko w skodzie( ͡° ͜ʖ ͡°) kiera sie lepi jak blachary do ferrari
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 06.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 25.03.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking