Wpis z mikrobloga

Muszę przyznać, że Gothic 3 pod względem graficznym naprawdę zestarzał się bardzo dobrze. Gra z 2006 roku, a moim zdaniem grafika nadal jest bardzo miła dla oka i naprawdę przyjemnie podziwia się widoki i krajobrazy.

Pamiętam, jak w 2006 roku więcej osób mówiło, że to Oblivion ma lepszą grafikę, ale moim zdaniem nigdy tak nie było i to czwarta część TES wygląda dzisiaj dużo gorzej niż Gothic 3.

#gothic #gry #oblivion #skyrim #theelderscrolls #tes #pcmasterrace
maciorqa - Muszę przyznać, że Gothic 3 pod względem graficznym naprawdę zestarzał się...

źródło: comment_1601913177XCUxDrg3jCvfbY5zUnArj9.jpg

Pobierz
  • 114
@kumpek20: Moim zdaniem nie bardzo. Więcej byś stracił jakbyś zaczął od Gothic 2 nie grając w pierwszą część, bo tam jest dużo więcej powiązań.

Jeżeli grałeś w Wiedźmina to mógłbym to porównać do tego, że straciłbyś tyle, ile grając w Wiedźmina bez znajomości książki. Ja sam czytałem jedynie opowiadania przed graniem, z sagi nic nie ogarniam, a grało mi się świetnie.

Tak więc generalnie polecam Gothic 3 nawet bez znajomości poprzednich
@Wedarn: No ale właśnie problem polega n a tym że pamiętam, że większości osób twierdziło, że to Oblivion ma lepszą grafikę, co moim zdaniem można zweryfikować porównując teraz zdjęcia z obydwu gier.
@kumpek20: Jak Ci się nie pali to poczekaj bo jest tworzony Remake pierwszej części który pewnie wyjdzie w 2021/2022 roku. Oficjalnie potwierdzony. Jak będzie sukces to pewnie pójdą z kolejnymi częściami.
@maciorqa: Ja nic takiego nie kojarzę by ktokolwiek w moim otoczeniu tak mówił. U mnie wszyscy stwierdzali to samo że grafika klasycznie "jak w prawdziwym życiu", ale też u praktycznie nikogo ta gra płynnie nie chodziła xD Ja przed wymianą kompa miałem chyba z 15-20 klatek