Wpis z mikrobloga

Muszę przyznać, że Gothic 3 pod względem graficznym naprawdę zestarzał się bardzo dobrze. Gra z 2006 roku, a moim zdaniem grafika nadal jest bardzo miła dla oka i naprawdę przyjemnie podziwia się widoki i krajobrazy.

Pamiętam, jak w 2006 roku więcej osób mówiło, że to Oblivion ma lepszą grafikę, ale moim zdaniem nigdy tak nie było i to czwarta część TES wygląda dzisiaj dużo gorzej niż Gothic 3.

#gothic #gry #oblivion #skyrim #theelderscrolls #tes #pcmasterrace
maciorqa - Muszę przyznać, że Gothic 3 pod względem graficznym naprawdę zestarzał się...

źródło: comment_1601913177XCUxDrg3jCvfbY5zUnArj9.jpg

Pobierz
  • 114
@maciorqa jedyne co mnie denerwowało to to, że byłem dość daleko, wybijałem zawsze orków w miastach i cyk, nagle gdzie się nie pojawię u wodza to atak więc połowa zadań pobocznych psu w dupę
@maciorqa nigdy nie grałem w gothic 3, grałem 1 i 2 noc kruka. Gralem tez w arkanie niby 4, która byla mierna. Co powiesz o części 3? Ja wspominam ze gdy wychodziła to nie podobala sie fanom. Może opowiesz mi coś więcej.
@Benq20: no nie wiem, od około miesiąca sobie czasami odpalam i powoli przechodzę, zero ścinek praktycznie. Nie wiem czego jest to zasługa, ale pamiętam że jeszcze pare lat temu na patchu 1.74 ścinki na kilka sekund to była norma. Może dlatego, że miałem słabszego kompa chociaż nadal był to komp z 2009 roku xd
@Ancymoon1: Teraz da się grać, bo najnowszy Community Patch 1.75 połatał większość błędów i usprawnił grę, chociaż i tak zdarzają się czasami lekkie przycięcia, ale nie są moim zdaniem tak bardzo denerwujące.

Jeżeli przeszedłeś dwie pierwsze części, to w trzecią moim zdaniem warto zagrać.

Gra ma nadal piękną grafikę, ogromny świat z mnóstwem questów, przystępnym system rozwoju postaci. Fabuła nie jest tak bardzo wyrazista jak w poprzednich częściach, ale nadal daje
@furcio:

w trójce jest klikanie na pałę jednym przyciskiem myszy

no to grej na trudnym, patch 1.75, alternatywny balans (nie mylić z alternatywna SI, bo na tym sie grać nie da), 20% mniej xp i lctm albo cm, chociaż nie wiem czy lctm jakoś utrudnia, ale gram teraz w lctm pierwszy raz i na początku bardzo łatwo było zginąć na trudnym, w sumie magiem do tej pory jak coś mnie draśnie
@maciorqa: Styl graficzny. Gothic poszedł w bardziej kreskówkową oprawę, pastelowe kolory, to nie miało przypominać rzeczywistości. Oblivion poszedł bardziej w fotorealizm co ma tą wadę, że wygląda pięknie na premierę i szybko się starzeje. Dalej to już kwestia porównania, G3 wygląda jak wyglądał, Obliviona już porównujesz do nowoczesnej grafiki.
@maciorqa: Tylko w Obliviona to na moim ówczesnym kompie mogłem pograć dzięki potędze modów, w szczególności Oldbliviona.

W Gothica 3, to mogłem tylko lizać ekran do screenów z wielkiej encyklopedii gier 2007, którą miałem na płytce. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Filmik nie mój, ale miałem taką samą kartę:
Szysznik - @maciorqa: Tylko w Obliviona to na moim ówczesnym kompie mogłem pograć dzi...