Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko113
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Viscop

Viscop

Dołączył 11 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 64281
  • Znaleziska 10976
  • Mikroblog 53305
  • Obserwujący 31
  • Obserwowane 55
Kieranz
Kieranz
16 godz. i 15 min temu
  • 27
Rosjanie znaleźli rozwiązanie problemu niskiego morale w armii
#ukraina #rosja #wojna #heheszki
Kieranz - Rosjanie znaleźli rozwiązanie problemu niskiego morale w armii
#ukraina #ro...

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viscop
Viscop 14 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 12
@Kieranz: Zrobili prymitywną strzelbę z rury, ale dodali do niej spust? xD Gorzej niż niemcy pod koniec wojny.
  • Odpowiedz
Cenwargh
Cenwargh
23 godz. i 25 min temu
  • 2
Wkoncu skończone, teraz pamiętam dlaczego G2 przeszedłem z 2x więcej niż jedynkę. Świątynia śniącego tak samo w-----a jak za dawnych lat xD
#gothic
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viscop
Viscop 22 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 3
Świątynia śniącego tak samo w-----a jak za dawnych lat xD


@Cenwargh: Imo w tym remaku jest trochę lepiej, jakby bardziej liniowo. Ale to wciąż nie jest zbyt przyjemna lokacja.
  • Odpowiedz
Viscop
Viscop 21 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 0
jeden wymaga wyczyszczenia gry na 100% zeby mieć ten 45lvl


@Cenwargh: To chyba wszystkich NPC trzeba ubić żeby wbić taki level xD Wyczyściłem całą mapkę z mobów, pobiłem wielu NPC, a i tak skończyłem na 36 levelu.

  • Odpowiedz
Jaruzel_PRL
Jaruzel_PRL
wczoraj, 08:43:43
  • 1
#gothicremake #gothic Jak oglądam filmiki z gothic remake to coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że powinni użyć starych kwestii, a także za pomocą próbek głosu i AI dograć brakujące kwestie. Najbardziej zawiódł chyba Mikołajczak którego chyba nagrywali w schowku na miotły, a Marzecki (Xardas) też zmienił się imo na gorsze, oczywiście to w dużej mierze też nie ich wina do końca tylko upływu lat (jedynie Baumann dowiózł
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viscop
Viscop wczoraj, 11:11:07 via Wykop
  • 1
za pomocą próbek głosu i AI dograć brakujące kwestie


@Jaruzel_PRL: Żeby wszyscy brzmieli tak źle jak bezimienny xD

Mikołajczak którego chyba nagrywali w schowku na miotły


@Jaruzel_PRL: To nie kwestia technikaliów, ale samego aktora. Bauman i Wituch wypadli nieźle, Mikołajczak zagrał tragicznie, jakby ktoś użył AI żeby wygenerować jego głos.
  • Odpowiedz
Karatte
Karatte
przedwczoraj, 13:10:22
  • 0
jest więcej sprytnie ukrytych broni poza Pięścią Trolla? oczywiście z tych lepszych
#gothic #gothicremake
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viscop
Viscop przedwczoraj, 13:24:55 via Wykop
  • 0
@Karatte: Czy sprytnie to nie wiem, ale łatwo ominąć

  • Odpowiedz
Viscop
Viscop przedwczoraj, 13:28:14 via Wykop
  • 1
@Karatte:

  • Odpowiedz
Viscop
Viscop przedwczoraj, 15:31:30 via Wykop
  • 0
jak tam wejść


@Bubbo:

  • Odpowiedz
dasfddklfdslkfkx
dasfddklfdslkfkx
11.06.2026, 07:43:43
  • 70
Dzisiaj minęło 8 lat jak Bethesda wypuściła teaser do The Elder Scrolls VI.


#gry #theelderscrolls #bethesda #skyrim
dasfddklfdslkfkx - Dzisiaj minęło 8 lat jak Bethesda wypuściła teaser do The Elder Sc...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viscop
Viscop 11.06.2026, 10:01:19 via Wykop
  • 1
8 lat jak Bethesda wypuściła teaser do The Elder Scrolls VI


@dasfddklfdslkfkx: Jeszcze 2 lata i mogą wypuszczać anniversary edition teaser.
  • Odpowiedz
Huptys
Huptys
09.06.2026, 09:36:23
  • 21
#kiszak trzensem siem i bojem siem
Huptys - #kiszak trzensem siem i bojem siem

źródło: 1000004055

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viscop
Viscop 09.06.2026, 09:52:42 via Wykop
  • 9
Według akolitów tylko darmową reklamę mu kręci

Ludzie przyjdą i tu zostaną


@amakuta: Przyjdą i zostaną permanentnie zbanowani za posiadanie własnego zdania xD
  • Odpowiedz
miholp94
miholp94
08.06.2026, 12:46:33
  • 3
Ludzie serio narzekaja na lockpicking? Przeciez to trzeba miec 3 szare komorki zeby to ogarnac. #gothic
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viscop
Viscop 08.06.2026, 13:52:28 via Wykop
  • 1
Przeciez to trzeba miec 3 szare komorki zeby to ogarnac


@miholp94: Nagrody są nieadekwatne do poświęconego czasu. Zmienili system otwierania zamków, ale zostawili zawartość skrzyń jak w oryginale.
  • Odpowiedz
Larsberg
Larsberg
07.06.2026, 12:33:15
  • 5
Ludzie którzy pokonują bossów w souslikach dostają w------l od wilka w Gothicu.
Coś pięknego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kiszak
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viscop
Viscop 07.06.2026, 13:15:19 via Wykop
  • 4
@Larsberg: Rumun chyba kiedyś pieprzył, że przechodząc dark soulsy stajesz się lepszym graczem czy coś takiego xD

  • Odpowiedz
Maneharno
Maneharno
07.06.2026, 08:34:37
  • 49
wiecie, że w goty elden ringu nie ma unikalnej animacji tonięcia. Gra odpala zwykłą animację spadania... k---a spadania....oni są poważni... 30 mln sprzedanych kopii...i zamiast tonięcia odpala się animacja spadania i jeszcze ten krzyk... w wodzie xd.....mehehehheheheheemeheheheh
#kiszak
Maneharno - wiecie, że w goty elden ringu nie ma unikalnej animacji tonięcia. Gra odp...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viscop
Viscop 07.06.2026, 09:05:20 via Wykop
  • 0
@Maneharno: Najlepsze, że w ich poprzedniej grze dało się pływać, a nawet nurkować xD
  • Odpowiedz
MagicznyKarp
MagicznyKarp
06.06.2026, 05:42:58
  • 11
#kiszak Kiszak umiera na wilkach wiele razy i z-----a walka przez Alkimie, najlepszy element w gothic. A i już wytrenował walke w gothic remake

https://streamable.com/cs5khz
MagicznyKarp - #kiszak Kiszak umiera na wilkach wiele razy i z-----a walka przez Alki...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viscop
Viscop 06.06.2026, 08:54:54 via Wykop
  • 0
najlepszy element w gothic 1

Walka


@MagicznyKarp: xD On chyba nigdy w 1 nie grał. Przecież w oryginale na tym etapie biłby te wilki za 0, bo miałby zbyt niskie obrażenia żeby przebić się przez pancerz.
  • Odpowiedz
Doberober
Doberober
05.06.2026, 09:42:35
  • 6
Widzę pewne podobieństwa do gier mistrza mijazakiego w end of eden. Postaci nie poruszają ustami podczas dialogów, graficzna sraka i poziom zacofania względem reszty branży minimum 15 lat wstecz, dialogi brzmią jakby zostały napisane przez człowieka z ciężkim porażeniem mózgowym (brakuje tylko tego, żeby na koniec każdej kwestii pojawiał się śmiech szaleńca xD) głównie się chodzi i walczy. Dlatego kaszakowi się tak podoba.
#kiszak
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viscop
Viscop 05.06.2026, 10:08:07 via Wykop
  • 2
Postaci nie poruszają ustami podczas dialogów


@Doberober: Po co ci lipsync jak możesz mieć feetsync
Viscop - > Postaci nie poruszają ustami podczas dialogów

@Doberober: Po co ci lipsyn...

źródło: rSUEG9

Pobierz
  • Odpowiedz
rolek2145
rolek2145
rolek2145
04.06.2026, 14:50:58
  • 10
#kiszak Odpalam sobie demo tego end of eden i od razu z czapy odpala się filmik z kucem co przez 2 minuty tłumaczy że to 2 miesiące powstawało.Najgorszę jest to że tego filmu nie da się pominąć za pierwszym razem.Kto tak robi?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viscop
Viscop 04.06.2026, 15:44:14 via Wykop
  • 0
Najgorszę jest to że tego filmu nie da się pominąć za pierwszym razem


@rolek2145: Normalnie się dało. Odpalałem tylko raz, bez wcześniejszych crashy.

  • Odpowiedz
wshk
wshk
wshk
04.06.2026, 09:51:37
  • 25
W Niżnym Tagile kacapy uhonorowały pamięć o wielkim Polaku, widać za mało ich wytłukł.

Ruch Dzierżyńców zainaugurowano również w Niżnym Tagile. „Szczególnie ważnym momentem było wręczenie pierwszej odznaki członkowi ruchu Dzierżyńców. Odznakę osobiście wręczył prawnuk Feliksa Edmundowicza, Władimir Michajłowicz Dzierżyński” – powiedział pan Kostennikow.


#ukraina #rosja #ruskimir
wshk - W Niżnym Tagile kacapy uhonorowały pamięć o wielkim Polaku, widać za mało ich ...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viscop
Viscop 04.06.2026, 11:52:35 via Wykop
  • 1
w sumie to rzecz można że Polak co ruskich ubił najwięcej... A oni mu ulice i pomniki stawiają


@Arhus: Taka mentalność. Na początku mówili, że Zełenski to nazistowski komik n------n, a teraz zwracają się do niego per pan prezydent.
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
03.06.2026, 20:13:10
  • 1
Pytanie bo ja nie w temacie: ten cały #endofeden to jest ta gra menelobijcy o której kiedyś gadał, że zrobi czy o uj chodzi? I czemu to wygląda jak kazirodcze dziecko Gothica 3 i Elexa? xD
#gothic #kiszak
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viscop
Viscop 03.06.2026, 20:23:24 via Wykop
  • 1
ten cały #endofeden to jest ta gra menelobijcy o której kiedyś gadał, że zrobi czy o uj chodzi?


@marv0oo: To projekt rozsławiony przez rumuńskiego patostreamera żeby "dowalić" Alkimii.

I czemu to wygląda jak kazirodcze dziecko Gothica 3 i
  • Odpowiedz
JNaGGyBaNg
JNaGGyBaNg
03.06.2026, 16:27:42
  • 16
Za 5 tys. zł będzie można zrobić własnego questa End of Eden. Gdybym był bogaty, od razu bym to kupił, aby powstała misja, gdzie trzeba obronić bezdomnego przed orkiem KHiSzczakusem.
#kiszak
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viscop
Viscop 03.06.2026, 16:34:49 via Wykop
  • 7
5 tys. zł będzie można zrobić własnego questa End of Eden

Gdybym był bogaty, od razu bym to kupił


@JNaGGyBaNg: Gdybyś był bogaty to nie dałbyś się nabrać na nigeryjskiego księcia, garnki za 10k czy questa za 5k.
  • Odpowiedz
miloszy
miloszy
miloszy
02.06.2026, 16:38:02
  • 47
#kiszak #endofeden #gothic #heheszki
Nie ma dowodów, że kuc od End Of Eden zaczął porównywać swoją grę do Gothika Remake
miloszy - #kiszak #endofeden #gothic #heheszki
Nie ma dowodów, że kuc od End Of Eden ...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viscop
Viscop 02.06.2026, 17:43:33 via Wykop
  • 4
W 2 miesiące zrobiliśmy więcej niż Alkimia w 5 lat


@miloszy: Niesamowite, że chłop po takich zapowiedziach nie czuje wstydu prezentując ten gameplay.
Viscop - > W 2 miesiące zrobiliśmy więcej niż Alkimia w 5 lat

@miloszy: Niesamowite,...

źródło: 6b1b36cd88f5af3262397729deb7572874f6ec20850f178adcf6ae40fc992e2f

Pobierz
  • Odpowiedz
Amebka
Amebka
Amebka
01.06.2026, 18:52:16
  • 2
#kiszak https://www.youtube.com/watch?v=HP6S2qijaDE Naprawdę cieżko mi to skomentować czyms innym niz XD
Amebka - #kiszak https://www.youtube.com/watch?v=HP6S2qijaDE Naprawdę cieżko mi to sk...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viscop
Viscop 01.06.2026, 19:18:44 via Wykop
  • 2
@Amebka: Przecież ten system walki wizualnie wygląda znacznie gorzej niż w oryginale xD

  • Odpowiedz
MiedzygalaktycznyMors
MiedzygalaktycznyMors
01.06.2026, 11:07:58
  • 4
#polityka #ukraina #bekazprawakow
MiedzygalaktycznyMors - #polityka #ukraina #bekazprawakow

źródło: at8eda

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viscop
Viscop 01.06.2026, 12:20:35 via Wykop
  • 1
a palenie wiosek białoruskich to był akt miłosierdzia?


@typeson: Takich zbrodni najczęściej dopuszczały się oddziały NSZ dowodzone przez takich śmieci jak np. Hubert Jura.
  • Odpowiedz
kapix65
kapix65
kapix65
31.05.2026, 18:01:02
  • 6
#kiszak Ja rozumiem że kiszka to taki nieudas że nie dał rady w Dos2 na normalu ale może niech spróbuje przejść BG3 na honorze. Imo łatwiej jest. Napewno da rade :)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viscop
Viscop 31.05.2026, 18:22:38 via Wykop
  • 2
nie dał rady w Dos2 na normalu


@kapix65: Gdyby poziom trudności był problemem to skopiowałby najbardziej broken build z internetu jak w przypadku Elden Ringa, Gothica 2 czy POE2.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >
  • "Przeżycia religijne uważam za rzecz bardzo ryzykowną, ponieważ mogą w gwałtowny sposób zniszczyć mózg" - Marvin Minsky

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.07.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.02.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.06.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking