Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Viscop

Viscop

Dołączył 11 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 64399
  • Znaleziska 10976
  • Mikroblog 53423
  • Obserwujący 31
  • Obserwowane 55
szurszur
szurszur
przedwczoraj, 15:40:14
  • 73
W Woroneżu ogłoszono 3 dniową żałobę narodową po wczorajszym ukraińskim ataku rakietowym na zakład produkcyjny w którym zgineło 5 osób.
Gubernator Gusiev nazwał atak wyjątkowo cynicznym posunięciem ze strony wroga.

#rosja #ukraina
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viscop
Viscop przedwczoraj, 16:07:16 via Wykop
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Eksagnem
Eksagnem
22.06.2026, 07:56:09
  • 31
Jak mnie wykręca na lewą stronę, jak widzę takie wypociny napisane przez ludzi, którzy mają zerowe pojęcie o biznesie.

Skąd wiedzą jaka jest ich strategia długoterminowa? Jakie były predykcje biznesowe? Czy w ogóle zakładali, że tytuł zwróci się w pierwszych tygodniach? Jak zadziałał efekt skali? Przypominam, że THQ zarabia na sprzedaży starej trylogii, a premiera Remake'u napędziła zainteresowanie. Mają merchandise związany z marką. Jeżeli planują wypuszczenie drugiej części, to sama zapowiedź zwiększy
Eksagnem - Jak mnie wykręca na lewą stronę, jak widzę takie wypociny napisane przez l...

źródło: image

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viscop
Viscop 22.06.2026, 11:11:34 via Wykop
  • 2
że on serio napisał, że wrzucenie pieniędzy w S&P500 jest "bez ryzyka",


@Eksagnem: Tak to jest jak ignorant bez wykształcenia zaczyna się o czymkolwiek wypowiadać xD Nawet nie chciało mu się sprawdzić ile czasu trwały prace nad G1.
  • Odpowiedz
Mistrzwstrzemiezliwosci
Mistrzwstrzemiezliwosci
Mistrzwstrzemiezliwosci
20.06.2026, 10:32:09
  • 21
#kiszak okej obejrzałem ten film o aferze summonowej czy faktycznie nikt nie zrozumiał i nie można odnosić tego do auto aima w residencie albo zbroi Gomeza. Otóż można bo gdy wytniesz eldena a wstawisz Gothica albo survival horror to też negujesz filary tych gier jak dbanie o zasoby albo progres postaci.

Ale ten film jest ciekawszy z innego powodu:

Otóż jest to ciekawe studium dwubiegunowki wąsacza. Całą rozprawę zaczyna ten youtuber
Mistrzwstrzemiezliwosci - #kiszak okej obejrzałem ten film o aferze summonowej czy fa...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viscop
Viscop 20.06.2026, 13:10:02 via Wykop
  • 2
@Mistrzwstrzemiezliwosci: Przyzwania i duchy złe, jak wchodzisz pierwszy raz do DLC to powinieneś zaklikać bossa starfistami tak, że nie odpali nawet 2 fazy. Wtedy masz cudowne, nieoszpecone przeżycia.
  • Odpowiedz
cytt5
cytt5
cytt5
19.06.2026, 13:44:47
  • 0
Kuszą nie da się grać zanim się ją załaduje to mija z 10 sekund.

#gothic
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viscop
Viscop 19.06.2026, 17:23:54 via Wykop
  • 0
[$~~$]: Jak się wyszkolisz na mistrza to przeładowanie nie trwa aż tak długo, ale pod względem DPS to pewnie łuk jest znacznie lepszy.

Kuszą nie da się grać


[$~~$]: To prawda, nie da się tym zabić NPC z dystansu, więc granie pod czystego dexa to prawdopodobnie niezła katorga.
  • Odpowiedz
Viscop
Viscop 19.06.2026, 19:50:33 via Wykop
  • 0
da się ale trzeba jak w oryginale stanąć na kamieniach i wtedy strzelać


@frytaa: Zapewne da się tym grać, ale powodzenia z NPC. To nie jest tak, że strzelisz do obalonego NPC i go zabijesz, musisz do niego podejść i go dobić xD

  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
18.06.2026, 13:42:49
  • 56
Coś wysokie stężenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wojna #rosja #ukraina
Mariuszzuk - Coś wysokie stężenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wojna #rosja #ukraina

źródło: 1000013045

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viscop
Viscop 18.06.2026, 15:19:11 via Wykop
  • 0
@Mariuszzuk: Całe szczęście, że Ukraina pomaga im w przechodzeniu na niskoemisyjność, bo by się podusili w tej moskwie.
  • Odpowiedz
Variv
Variv
16.06.2026, 15:32:10
  • 0
#gothic

Kowalstwo fajne albo opłacalne?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viscop
Viscop 16.06.2026, 16:21:12 via Wykop
  • 4
Kowalstwo fajne albo opłacalne?


@Variv: Nie. Nie da się wykuć broni lepszych od tego co możesz znaleźć, wydropić z NPC lub dostać z questa, a samo kucie jest dość uciążliwe, bo nie da się odciągnąć kowala od stanowiska pracy, więc musisz czekać aż mu się zmieni rutyna. A na dodatek nie wiesz jakie staty będzie miała b--ń dopóki jej nie wykujesz xD

  • Odpowiedz
Viscop
Viscop 17.06.2026, 18:47:08 via Wykop
  • 0
@ryxxk: Mój błąd, sprawdziłem i faktycznie przy kamieniu szlifierskim się wyświetla.
  • Odpowiedz
kontointernetowemoje
kontointernetowemoje
kontointernetowemoje
14.06.2026, 14:42:47
  • 0
#gothic #gothicremake #kronikimyrtany
Jestem po prostu zawiedziony tą grą. Gram dopiero chwilę, ale największy ból d--y mam o dwie rzeczy:
- Dubbing - albo skorzystali z tych samych aktorów (którzy są aktualnie bardzo starzy) albo użyli do tego AI i to bardzo nieumiejętnie, głos jest rozczarowujący;
- Rozumiem odnowienie mechaniki walki, ale wzięli kwintesencje tego co było w Gothicu co do walki - ppm + strzałka
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viscop
Viscop 14.06.2026, 14:57:53 via Wykop
  • 0
gry na tym silniku unity wyglądają jak klon klona


@kontointernetowemoje: Kwestia studia imo, np. LoP(ue4), E33 i Remake dość mocno się różnią. Alkimia to małe studio bez żadnego doświadczenia, więc wątpię, że sami robili większość assetów.

A tutaj jak to działa?


@kontointernetowemoje: Prawdopodobnie masz kilka iframów, ale nie nieskończoność jak w oryginale. Na dodatek masz uniki kierunkowe, które są skuteczne na ścierwojady i fikołka jak w DS po
  • Odpowiedz
Kieranz
Kieranz
13.06.2026, 20:43:28
  • 30
Rosjanie znaleźli rozwiązanie problemu niskiego morale w armii
#ukraina #rosja #wojna #heheszki
Kieranz - Rosjanie znaleźli rozwiązanie problemu niskiego morale w armii
#ukraina #ro...

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viscop
Viscop 13.06.2026, 22:01:20 via Wykop
  • 13
@Kieranz: Zrobili prymitywną strzelbę z rury, ale dodali do niej spust? xD Gorzej niż niemcy pod koniec wojny.
  • Odpowiedz
Cenwargh
Cenwargh
13.06.2026, 13:33:34
  • 2
Wkoncu skończone, teraz pamiętam dlaczego G2 przeszedłem z 2x więcej niż jedynkę. Świątynia śniącego tak samo w-----a jak za dawnych lat xD
#gothic
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viscop
Viscop 13.06.2026, 14:34:22 via Wykop
  • 3
Świątynia śniącego tak samo w-----a jak za dawnych lat xD


@Cenwargh: Imo w tym remaku jest trochę lepiej, jakby bardziej liniowo. Ale to wciąż nie jest zbyt przyjemna lokacja.
  • Odpowiedz
Viscop
Viscop 13.06.2026, 15:27:53 via Wykop
  • 0
jeden wymaga wyczyszczenia gry na 100% zeby mieć ten 45lvl


@Cenwargh: To chyba wszystkich NPC trzeba ubić żeby wbić taki level xD Wyczyściłem całą mapkę z mobów, pobiłem wielu NPC, a i tak skończyłem na 36 levelu.

  • Odpowiedz
Jaruzel_PRL
Jaruzel_PRL
13.06.2026, 08:43:43
  • 1
#gothicremake #gothic Jak oglądam filmiki z gothic remake to coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że powinni użyć starych kwestii, a także za pomocą próbek głosu i AI dograć brakujące kwestie. Najbardziej zawiódł chyba Mikołajczak którego chyba nagrywali w schowku na miotły, a Marzecki (Xardas) też zmienił się imo na gorsze, oczywiście to w dużej mierze też nie ich wina do końca tylko upływu lat (jedynie Baumann dowiózł
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viscop
Viscop 13.06.2026, 11:11:07 via Wykop
  • 1
za pomocą próbek głosu i AI dograć brakujące kwestie


@Jaruzel_PRL: Żeby wszyscy brzmieli tak źle jak bezimienny xD

Mikołajczak którego chyba nagrywali w schowku na miotły


@Jaruzel_PRL: To nie kwestia technikaliów, ale samego aktora. Bauman i Wituch wypadli nieźle, Mikołajczak zagrał tragicznie, jakby ktoś użył AI żeby wygenerować jego głos.
  • Odpowiedz
Karatte
Karatte
12.06.2026, 13:10:22
  • 0
jest więcej sprytnie ukrytych broni poza Pięścią Trolla? oczywiście z tych lepszych
#gothic #gothicremake
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viscop
Viscop 12.06.2026, 13:24:55 via Wykop
  • 0
@Karatte: Czy sprytnie to nie wiem, ale łatwo ominąć

  • Odpowiedz
Viscop
Viscop 12.06.2026, 13:28:14 via Wykop
  • 1
@Karatte:

  • Odpowiedz
Viscop
Viscop 12.06.2026, 15:31:30 via Wykop
  • 0
jak tam wejść


@Bubbo:

  • Odpowiedz
dasfddklfdslkfkx
dasfddklfdslkfkx
11.06.2026, 07:43:43
  • 70
Dzisiaj minęło 8 lat jak Bethesda wypuściła teaser do The Elder Scrolls VI.


#gry #theelderscrolls #bethesda #skyrim
dasfddklfdslkfkx - Dzisiaj minęło 8 lat jak Bethesda wypuściła teaser do The Elder Sc...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viscop
Viscop 11.06.2026, 10:01:19 via Wykop
  • 1
8 lat jak Bethesda wypuściła teaser do The Elder Scrolls VI


@dasfddklfdslkfkx: Jeszcze 2 lata i mogą wypuszczać anniversary edition teaser.
  • Odpowiedz
Huptys
Huptys
09.06.2026, 09:36:23
  • 21
#kiszak trzensem siem i bojem siem
Huptys - #kiszak trzensem siem i bojem siem

źródło: 1000004055

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viscop
Viscop 09.06.2026, 09:52:42 via Wykop
  • 9
Według akolitów tylko darmową reklamę mu kręci

Ludzie przyjdą i tu zostaną


@amakuta: Przyjdą i zostaną permanentnie zbanowani za posiadanie własnego zdania xD
  • Odpowiedz
miholp94
miholp94
08.06.2026, 12:46:33
  • 3
Ludzie serio narzekaja na lockpicking? Przeciez to trzeba miec 3 szare komorki zeby to ogarnac. #gothic
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viscop
Viscop 08.06.2026, 13:52:28 via Wykop
  • 1
Przeciez to trzeba miec 3 szare komorki zeby to ogarnac


@miholp94: Nagrody są nieadekwatne do poświęconego czasu. Zmienili system otwierania zamków, ale zostawili zawartość skrzyń jak w oryginale.
  • Odpowiedz
Larsberg
Larsberg
07.06.2026, 12:33:15
  • 5
Ludzie którzy pokonują bossów w souslikach dostają w------l od wilka w Gothicu.
Coś pięknego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kiszak
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viscop
Viscop 07.06.2026, 13:15:19 via Wykop
  • 4
@Larsberg: Rumun chyba kiedyś pieprzył, że przechodząc dark soulsy stajesz się lepszym graczem czy coś takiego xD

  • Odpowiedz
Maneharno
Maneharno
07.06.2026, 08:34:37
  • 49
wiecie, że w goty elden ringu nie ma unikalnej animacji tonięcia. Gra odpala zwykłą animację spadania... k---a spadania....oni są poważni... 30 mln sprzedanych kopii...i zamiast tonięcia odpala się animacja spadania i jeszcze ten krzyk... w wodzie xd.....mehehehheheheheemeheheheh
#kiszak
Maneharno - wiecie, że w goty elden ringu nie ma unikalnej animacji tonięcia. Gra odp...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viscop
Viscop 07.06.2026, 09:05:20 via Wykop
  • 0
@Maneharno: Najlepsze, że w ich poprzedniej grze dało się pływać, a nawet nurkować xD
  • Odpowiedz
MagicznyKarp
MagicznyKarp
06.06.2026, 05:42:58
  • 11
#kiszak Kiszak umiera na wilkach wiele razy i z-----a walka przez Alkimie, najlepszy element w gothic. A i już wytrenował walke w gothic remake

https://streamable.com/cs5khz
MagicznyKarp - #kiszak Kiszak umiera na wilkach wiele razy i z-----a walka przez Alki...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viscop
Viscop 06.06.2026, 08:54:54 via Wykop
  • 0
najlepszy element w gothic 1

Walka


@MagicznyKarp: xD On chyba nigdy w 1 nie grał. Przecież w oryginale na tym etapie biłby te wilki za 0, bo miałby zbyt niskie obrażenia żeby przebić się przez pancerz.
  • Odpowiedz
Doberober
Doberober
05.06.2026, 09:42:35
  • 6
Widzę pewne podobieństwa do gier mistrza mijazakiego w end of eden. Postaci nie poruszają ustami podczas dialogów, graficzna sraka i poziom zacofania względem reszty branży minimum 15 lat wstecz, dialogi brzmią jakby zostały napisane przez człowieka z ciężkim porażeniem mózgowym (brakuje tylko tego, żeby na koniec każdej kwestii pojawiał się śmiech szaleńca xD) głównie się chodzi i walczy. Dlatego kaszakowi się tak podoba.
#kiszak
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viscop
Viscop 05.06.2026, 10:08:07 via Wykop
  • 2
Postaci nie poruszają ustami podczas dialogów


@Doberober: Po co ci lipsync jak możesz mieć feetsync
Viscop - > Postaci nie poruszają ustami podczas dialogów

@Doberober: Po co ci lipsyn...

źródło: rSUEG9

Pobierz
  • Odpowiedz
rolek2145
rolek2145
rolek2145
04.06.2026, 14:50:58
  • 10
#kiszak Odpalam sobie demo tego end of eden i od razu z czapy odpala się filmik z kucem co przez 2 minuty tłumaczy że to 2 miesiące powstawało.Najgorszę jest to że tego filmu nie da się pominąć za pierwszym razem.Kto tak robi?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viscop
Viscop 04.06.2026, 15:44:14 via Wykop
  • 0
Najgorszę jest to że tego filmu nie da się pominąć za pierwszym razem


@rolek2145: Normalnie się dało. Odpalałem tylko raz, bez wcześniejszych crashy.

  • Odpowiedz
wshk
wshk
wshk
04.06.2026, 09:51:37
  • 25
W Niżnym Tagile kacapy uhonorowały pamięć o wielkim Polaku, widać za mało ich wytłukł.

Ruch Dzierżyńców zainaugurowano również w Niżnym Tagile. „Szczególnie ważnym momentem było wręczenie pierwszej odznaki członkowi ruchu Dzierżyńców. Odznakę osobiście wręczył prawnuk Feliksa Edmundowicza, Władimir Michajłowicz Dzierżyński” – powiedział pan Kostennikow.


#ukraina #rosja #ruskimir
wshk - W Niżnym Tagile kacapy uhonorowały pamięć o wielkim Polaku, widać za mało ich ...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viscop
Viscop 04.06.2026, 11:52:35 via Wykop
  • 1
w sumie to rzecz można że Polak co ruskich ubił najwięcej... A oni mu ulice i pomniki stawiają


@Arhus: Taka mentalność. Na początku mówili, że Zełenski to nazistowski komik n------n, a teraz zwracają się do niego per pan prezydent.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >
  • "Przeżycia religijne uważam za rzecz bardzo ryzykowną, ponieważ mogą w gwałtowny sposób zniszczyć mózg" - Marvin Minsky

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.07.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.02.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.06.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking