Wpis z mikrobloga

Typ budowy CZOŁG... mój tag #strongaf

Treningu nie nagrałem, ale po zrobiłem chociaż fotkę, światło byle jakie, czołg 191cm/160kg :D Przez drzwi już chodzę bokiem, ale nie długo i przez korytarz trzeba będzie :P

Dobra a teraz co najważniejsze, trening znowu poszedł wybitnie, floor press poprzedni rekrod 204kg, dzisiaj 210kg, ledwo ledwo tak naprawdę, przy opuszczaniu myślałem eee leciutkie, easy będzie, natomiast przy fazie koncentrycznej walczyłem z myślami nie wycisnę nie wycisnę, ale poszło :D
Następnie ohp racklockout, do pobicia było 167kg... chciałem 170kg zrobić, ale się pomyliłem i nałożyłem 185kg, kilka sekund siłowania ale nie drgnęło :P Trening izometryczny nie zaszkodzi :)

Cały dzisiejszy trening
Floor press 210kg x 1
OHP racklock 185x0
DB bench 2x20
Low pulley rows 3x12, 1x (AMRAP) 200kg x 20
Triceps band pushdown (strong band) 2x25

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - Typ budowy CZOŁG... mój tag #strongaf 

Treningu nie nagrałem, ale po...

źródło: comment_6skPpxP0PDM0tPHFGbPJKKozd0ImRlp3.jpg

Pobierz
  • 186
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie myslales aby cwiczyc tylko na rzezbe?


@AbraCadaber: Dla mnie liczy się tylko kg na sztandze, a nie wygląd czy 6pak :) A ciało moje zmienia się właśnie w taką stronę która umożliwia dźwiganie coraz to więcej i więcej (czyli w przeciwnym kierunku niż 6pak)
  • Odpowiedz
robisz coś, co pomaga zapobiegać kontuzjom? W sensie nie wiem, jakieś rozciąganie, mobility, etc.?


@WlasciwosciBetonu: Ćwicze Westside method, czyli to już zapobiega kontuzją (ciągłe rotacje wszystkich ćwiczeń). Do tego oczywiście się rozciągam, szczególnie lower body, gdzie mam problemy z optymalną pozycją do ciagów/siadów. Robie też tonę ćwiczeń typu pre-hab to byś musiał sobie wklepać w google, band leg curl 100p, triceps pushdown 100p etc.
  • Odpowiedz
Jedyna osoba na wykopie przy której tracę pewność siebie zbudowaną na swojej sylwetce. :D Pełen podziw. Już mam ochotę iść wbić trena i znów wszystko poświęcić siłowni, żeby nadrabiać rozmiar. ;/
  • Odpowiedz
Kolejny koksiarz z wykopu na czarna liste, zaraz po @bst @Poemat @bdm_bq :D


@NooB1980: No bajkopisarz z Ciebie niezły, gdzie ta czarna lista na którą miałem być wpisany hehehe. Aaaa i człowieczku powiem ci więcej, wpisywałem sobie w głupie fitatu ostatnio cele wagowe, 160kg -->165kg i wyszło mi że muszę JEDYNIE 5900kcal żreć, więc gdzie mędrku te twoje 9000kcal xD Taki z ciebie "spec" i "znawca".
  • Odpowiedz