Wpis z mikrobloga

Typ budowy CZOŁG... mój tag #strongaf

Treningu nie nagrałem, ale po zrobiłem chociaż fotkę, światło byle jakie, czołg 191cm/160kg :D Przez drzwi już chodzę bokiem, ale nie długo i przez korytarz trzeba będzie :P

Dobra a teraz co najważniejsze, trening znowu poszedł wybitnie, floor press poprzedni rekrod 204kg, dzisiaj 210kg, ledwo ledwo tak naprawdę, przy opuszczaniu myślałem eee leciutkie, easy będzie, natomiast przy fazie koncentrycznej walczyłem z myślami nie wycisnę nie wycisnę, ale poszło :D
Następnie ohp racklockout, do pobicia było 167kg... chciałem 170kg zrobić, ale się pomyliłem i nałożyłem 185kg, kilka sekund siłowania ale nie drgnęło :P Trening izometryczny nie zaszkodzi :)

Cały dzisiejszy trening
Floor press 210kg x 1
OHP racklock 185x0
DB bench 2x20
Low pulley rows 3x12, 1x (AMRAP) 200kg x 20
Triceps band pushdown (strong band) 2x25

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
Pobierz
źródło: comment_6skPpxP0PDM0tPHFGbPJKKozd0ImRlp3.jpg
  • 186
Wiesz, dżentelmen o pieniądzach nie dyskutuje, dżentelmen pieniądze ma, i tego się trzymajmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)-, ale tak szmalu jak i czasu potrzeba żeby tak wyglądać.


@IntruderXXL: ale #!$%@?. Boisz się przyznać jak zarabiasz, że ktoś Ci zrobi konkurencje czy robisz jakieś szwindle? Czy może to wstyd albo niechęć do tego aby ktoś mógł Cię zidentyfikować?
Ja mam 178 cm wzrostu i włącznik światła mam nawet niżej od Ciebie, a zwykle chyba jest na standardowej wysokości. Głowę też masz jakąś taką za dużą do 191 cm...
Ja mam 178 cm wzrostu i włącznik światła mam nawet niżej od Ciebie, a zwykle chyba jest na standardowej wysokości. Głowę też masz jakąś taką za dużą do 191 cm...


@Asarhaddon: Masz rację, mam góra 180cm, i sobie dodaje te 11cm aby leczyć kompleksy...A co do głowy, kurcze nie wiem, zmierzę jak dorwę suwmiarkę...

@metalowy_pasterz: Wychodzi obecnie średnio 6200kcal, ostatnio jeden taki mi mówił że to niemożliwe i tyje z
rozmawiać o siłowni i tematach z nią związanych, inne rzeczy po prostu pomijam i o nich nie rozmawiam, proste.


@IntruderXXL: ale jak koledzy zauważyli na taka masę potrzeba kasy i czasu, więc temat zarobków /życia zawodowego jest bardzo związany z tematyką "siłowni" w Twoim przypadku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@laptop_wwa: Pierwsze treningi ~8lat temu, ale z długimi przerwami, z tym wieloletnią na trening SW, potem jakieś bro-splity, 1-2x tygodniowo, od ~2,5roku, już konkretnie cisnę z planem i ukierunkowaniem na siłe. Zobacz moje wpisy, jeden z pierwszych gdzie dokładnie opisywałem to :)