Wpis z mikrobloga

Typ budowy CZOŁG... mój tag #strongaf

Treningu nie nagrałem, ale po zrobiłem chociaż fotkę, światło byle jakie, czołg 191cm/160kg :D Przez drzwi już chodzę bokiem, ale nie długo i przez korytarz trzeba będzie :P

Dobra a teraz co najważniejsze, trening znowu poszedł wybitnie, floor press poprzedni rekrod 204kg, dzisiaj 210kg, ledwo ledwo tak naprawdę, przy opuszczaniu myślałem eee leciutkie, easy będzie, natomiast przy fazie koncentrycznej walczyłem z myślami nie wycisnę nie wycisnę, ale poszło :D
Następnie ohp racklockout, do pobicia było 167kg... chciałem 170kg zrobić, ale się pomyliłem i nałożyłem 185kg, kilka sekund siłowania ale nie drgnęło :P Trening izometryczny nie zaszkodzi :)

Cały dzisiejszy trening
Floor press 210kg x 1
OHP racklock 185x0
DB bench 2x20
Low pulley rows 3x12, 1x (AMRAP) 200kg x 20
Triceps band pushdown (strong band) 2x25

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
Pobierz
źródło: comment_6skPpxP0PDM0tPHFGbPJKKozd0ImRlp3.jpg
  • 186
@IntruderXXL nie obraz się ale to chyba już jednak trochę kalectwo kiedy człowiek nie może przejść przez drzwi, nie mieści się w fotelu czy ubraniach :/ możesz normalnie ruszać szyją?
spoko, zastanawiam się czy poza satysfakcja i problemami cos jeszcze z tego jest


@kipowrot: Nie ma nic, serio to mówię. Pod sztangą można nawet zginąć, albo skończyć na wózku... Ale w ciągłym TRENOWANIU (bo ja nie ćwiczę, tylko trenuje) jest coś takiego co nie pozwala mi przestać, ciągłe pokonywanie swoich barier jest naprawdę niesamowitym uczuciem. A im dalsza bariera zostaje pokonana tym większa satysfakcja.

Trudno to opisać komuś kto tego nie
nie masz problemu z kolanami? I tak z ciekawości pytam, jesteś w stanie zrobić podciaganie nachwytem i jeśli tak to w jakiej ilości?


@Czerczil: Kolana? Ja nie mam problemy z absolutnie niczym, naprawdę. Mój rekord podciągania wynosi 3, i to było dawno przy wadze gdzieś ~150kg? Od długieeegoo czasu już nawet nie próbuje się podciągać, po prostu zauważyłem że zbyt bardzo obciążało mój organizm i źle to wpływało na wyciskania. Chociaż