Wpis z mikrobloga

Typ budowy CZOŁG... mój tag #strongaf

Treningu nie nagrałem, ale po zrobiłem chociaż fotkę, światło byle jakie, czołg 191cm/160kg :D Przez drzwi już chodzę bokiem, ale nie długo i przez korytarz trzeba będzie :P

Dobra a teraz co najważniejsze, trening znowu poszedł wybitnie, floor press poprzedni rekrod 204kg, dzisiaj 210kg, ledwo ledwo tak naprawdę, przy opuszczaniu myślałem eee leciutkie, easy będzie, natomiast przy fazie koncentrycznej walczyłem z myślami nie wycisnę nie wycisnę, ale poszło :D
Następnie ohp racklockout, do pobicia było 167kg... chciałem 170kg zrobić, ale się pomyliłem i nałożyłem 185kg, kilka sekund siłowania ale nie drgnęło :P Trening izometryczny nie zaszkodzi :)

Cały dzisiejszy trening
Floor press 210kg x 1
OHP racklock 185x0
DB bench 2x20
Low pulley rows 3x12, 1x (AMRAP) 200kg x 20
Triceps band pushdown (strong band) 2x25

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - Typ budowy CZOŁG... mój tag #strongaf 

Treningu nie nagrałem, ale po...

źródło: comment_6skPpxP0PDM0tPHFGbPJKKozd0ImRlp3.jpg

Pobierz
  • 186
  • Odpowiedz
@robsosl: na klatkę ostatnio 210kg, zrobione filmik nawet wrzucałem, pisałem 191cm/160kg wagi, a i tak NATURAL cały czas :)
Ale po tym wyniku w floor press 215-220kg na ławie jest w zasięgu :D
  • Odpowiedz
OHP racklock 185x0


@IntruderXXL: też tyle robię, nawet więcej. Mój PR to 210x0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po focie widać, że Ty jakoś specjalnie ulany nie jesteś nawet.
Tym bardziej skłaniam się wnioskowi, że potajemnie kłujesz dupę i wszystkich ściemniasz
  • Odpowiedz
@Rymbaba: Tak jak kiedyś pisałem, uważam że floor press najlepsze przełożenie na ławę ma właśnie z nogami wyprostowanymi. Z ugiętymi nogami jest ten problem że bardzoo łatwo o oszukiwanie, naprawdę dupsko samo chce się odklejać.
Sam jestem od jakiegoś czasu zmuszony robić z nogami niestety ale ugiętymi, bo robię floor press w klatce, i klatka mi uniemożliwia wyprostowanie nóg, ale dla mnie bezpieczeństwo ponad wszystko :)
  • Odpowiedz
Dlaczego akurat wielki jak szafa cementu a nie 60kg mniejszy i sprawniejszy?


@Jacket: Wiesz bo mnie to nie interesuje :) Mi zależy tylko na sile, a przy moim wzroście i szkielecie, optymalna waga do robienia wyników to może być nawet 180kg, trudno to określić, ale cały czas czuję że jeszcze mam gdzie dodać kilogramów.
  • Odpowiedz