Wpis z mikrobloga

Typ budowy CZOŁG... mój tag #strongaf

Treningu nie nagrałem, ale po zrobiłem chociaż fotkę, światło byle jakie, czołg 191cm/160kg :D Przez drzwi już chodzę bokiem, ale nie długo i przez korytarz trzeba będzie :P

Dobra a teraz co najważniejsze, trening znowu poszedł wybitnie, floor press poprzedni rekrod 204kg, dzisiaj 210kg, ledwo ledwo tak naprawdę, przy opuszczaniu myślałem eee leciutkie, easy będzie, natomiast przy fazie koncentrycznej walczyłem z myślami nie wycisnę nie wycisnę, ale poszło :D
Następnie ohp racklockout, do pobicia było 167kg... chciałem 170kg zrobić, ale się pomyliłem i nałożyłem 185kg, kilka sekund siłowania ale nie drgnęło :P Trening izometryczny nie zaszkodzi :)

Cały dzisiejszy trening
Floor press 210kg x 1
OHP racklock 185x0
DB bench 2x20
Low pulley rows 3x12, 1x (AMRAP) 200kg x 20
Triceps band pushdown (strong band) 2x25

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
Pobierz
źródło: comment_6skPpxP0PDM0tPHFGbPJKKozd0ImRlp3.jpg
  • 186
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@IntruderXXL: Dobra, ale masz jakieś supermoce z tego? Możesz podnieść samochód? Wziąć kogoś i rzucić nim na 10 m? Możesz zatrzymać mięśniami kulę? Możesz znieść sam pralkę z 4 piętra? Możesz otworzyć słoik z mięsem od babci bez podważania?
@IntruderXXL: chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!! ogromnym jak zwierz!!! kto nie ma masy jest nikim!!! chudzi moga isc na ryby!!! najwazniejsza jest wielkosc!!! jak jestes wielki rzadzisz!!!wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sra po rajtach i kazdy chce byc taki dzik jak ty!!! MASA TO PODSTAWA!!! JESTES WILEKI JESTES SZEFEM!!! WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPEKT!!! TO JEST WLASNIE SENS KOKSOWANIA!!! I TAKA JEST PRAWDA!!!
@IntruderXXL: Nie chcę Cię pouczać byku, ale jakbyś zrobił porządne AMA to miałbyś więcej czasu na #!$%@? michy, a tak poświęcasz czas na nieafektywną edukację. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P.S Ile waga wzrosła na przestrzeni ~9msc?