Wpis z mikrobloga

Typ budowy CZOŁG... mój tag #strongaf

Treningu nie nagrałem, ale po zrobiłem chociaż fotkę, światło byle jakie, czołg 191cm/160kg :D Przez drzwi już chodzę bokiem, ale nie długo i przez korytarz trzeba będzie :P

Dobra a teraz co najważniejsze, trening znowu poszedł wybitnie, floor press poprzedni rekrod 204kg, dzisiaj 210kg, ledwo ledwo tak naprawdę, przy opuszczaniu myślałem eee leciutkie, easy będzie, natomiast przy fazie koncentrycznej walczyłem z myślami nie wycisnę nie wycisnę, ale poszło :D
Następnie ohp racklockout, do pobicia było 167kg... chciałem 170kg zrobić, ale się pomyliłem i nałożyłem 185kg, kilka sekund siłowania ale nie drgnęło :P Trening izometryczny nie zaszkodzi :)

Cały dzisiejszy trening
Floor press 210kg x 1
OHP racklock 185x0
DB bench 2x20
Low pulley rows 3x12, 1x (AMRAP) 200kg x 20
Triceps band pushdown (strong band) 2x25

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
Pobierz
źródło: comment_6skPpxP0PDM0tPHFGbPJKKozd0ImRlp3.jpg
  • 186
jaki cykl?


@baba_z_hr: @487328385: Pisałem wcześniej

na klatkę ostatnio 210kg, zrobione filmik nawet wrzucałem, pisałem 191cm/160kg wagi, a i tak NATURAL cały czas :)
Ale po tym wyniku w floor press 215-220kg na ławie jest w zasięgu :D

I tak jak mówiłem nie mam zamiaru nikogo na siłę przekonywać, i tak nikt mi nie wierzy, przyzwyczaiłem się do tego już dawno temu. I nie dziwię się nikomu kto w to
I tak jak mówiłem nie mam zamiaru nikogo na siłę przekonywać, i tak nikt mi nie wierzy, przyzwyczaiłem się do tego już dawno temu.


@IntruderXXL: przyznałbyś się i przestał #!$%@?ć kocopoły, po co ci to.
@IntruderXXL: Martwy w paseczku? Zeby nabijac puste wartosci liczbowe na wspomaganiu paskiem? Pff.

Ja wiem, co robisz. Stoisz na bramce w jakiejs cpalni albo asekurujesz tych, co lataja. Plus inne drobne robotki.
@IntruderXXL: sorry ziomuś ale ciężką pracą zrobiłeś z siebie kalekę, kłujesz się czy nie, wyglądasz jak pokraka na tych rozjechanych kolanach, weź zredukuj bo jest dramat. o ile nie idziesz w sporty siłowe zawodowo. inaczej nie ma sensu to, co robisz.
sorry ziomuś ale ciężką pracą zrobiłeś z siebie kalekę, kłujesz się czy nie, wyglądasz jak pokraka na tych rozjechanych kolanach, weź zredukuj bo jest dramat. o ile nie idziesz w sporty siłowe zawodowo. inaczej nie ma sensu to, co robisz.


@rzydoMasonerya: Nie ma sensu? Bo ty tak mówisz? NIe ma sensu? Dlaczego? Zawodowiec w sportach siłowych pff, wiesz że w tym sporcie nawet elita potrafi dokładać do interesu, i nie ma
Nie bez powodu się mówi że to jest sport dla wariatów...


@IntruderXXL: to jest Twoje zdrowie, jesteś HEHEHE wariat, to świruj dalej. ile masz lat? zakładam około 30. w takim trybie za ok 10 lat będziesz miał stawy #!$%@? na maxa. i nikt z tych, co teraz propsują, wtedy nie pomoże. ogarnij się.
to jest Twoje zdrowie, jesteś HEHEHE wariat, to świruj dalej. ile masz lat? zakładam około 30. w takim trybie za ok 10 lat będziesz miał stawy #!$%@? na maxa. i nikt z tych, co teraz propsują, wtedy nie pomoże. ogarnij się.


@rzydoMasonerya: Lat mam 25 i czuję się świetnie, powiedziałbym że lepiej niż większość moich rówieśników. Z takim podejściem powodzenia w osiągnięciu CZEGOKOLWIEK w życiu. Najlepiej to z łóżka nie wstawać,