Wpis z mikrobloga

Zobaczcie za co zostałem upomniany na facebooku (na załączonym obrazku). Już niedługo wolności słowa wcale nie będzie. Ponawiam pytanie: Czym jest ta mowa nienawiści. Proszę o definicję!( ͡° ͜ʖ ͡°) Pytanie to zadałem w szeroko rozwiniętej formie TUTAJ: https://www.wykop.pl/wpis/33625739/czym-konkretnie-jest-mowa-nienawisci-mam-kilka-pyt/

@zlotypiachnaplazy @Kontrrewolucja @gruby333 @Chudus @Matador405 @jamasoto @Alzheimer @bioslawek @skejna @L3stko @MindOverLife @Amadeo @NapoleonV @lucyana1964 @Fix @kamien23 @AndrusZgc, @swarp @BlackHawk144 @idewons @xvovx @tchaikovsky @Roger_Casement @brondrzejforever @bajbuss @looonger @wigilius @CulturalEnrichmentIsNotNice @crispy_cornflakes @Noombre @Apollo1993, @mbe_ @zakowskijan72 @lubie-sernik @idewons @swarp @CulturalEnrichmentIsNotNice @RogerThat101 @wigilius @jedrzej-z-wadowic @KongresMEN @Desmosedici @heroeryk @mwht @terwer358 @Nu0keButton @desensitization @KierownikMietek @Czesiowcy @adrian-buchwald @donrumatatata @murdoc, @jedrzej-z-wadowic, @Akwinata, @Seliev, @piotrekkk2, @Sztu3ka, @Bobior, @prawda_sie_obroni, @goodidea, @ItowerYOUU, @mikii77, @bezi232, @siteman, @Tomek7, @Wojbody, @CJzSanAndreas, @suwalskimroz, @Qwertylion, @sikejsikej, @tom-smy, @Amelinowy, @Najzajebistszy, @NiebieskiGroszek, @50HerbatGreya, @eliot123, @kappy, @werseusz, @64343, @czinczinatti, @nicon,

@Lotczyk, @MichailPL, @Ostatni_Sarmata, @ezoT, @glores, @wtf2009, @KIruko, @TotalDisaster, @Headmayster, @lydia, @chuckmls, @Asfalt_Drobiowy, @Justaman, @twardy_i_sztywniutki, @towarprawemnietowarem, @KoveAA, @BezDobry, @soltysek, @kawior2007, @GazowanaWoda, @Shiversky, @daray89, @SmutnyStulejarz, @Yarman, @Umieracz, @ZuchwalyLotr, @chciwykrasnolud, @AdekJadek, @becyklon, @kompek, @PrzThim, @MultiSamuelson, @bialy_rycerz_pokoju, @Bombowy_Zasilacz, @coolpa96, @Zatoxu, @Barti7i, @crk11, @prezydent_kraju_zastepczego, @Kruty, @boltzman, @JV44, @Ketoprofen, @Jakubaty, @AntoniTosiek, @chiraqx, @dzazzio, @K1ngKunta, @Seid, @Scyzorro83, @Pradawny_Slowianin, @LVLV, @europa89, @bobikufel, @KrysztalKubania, @Flidd, @merciless85, @NickoSky, @swobodny, @Bulka_kajzerka, @SharpPython, @11mac11, @genesis2303, @majkel_94, @hphp123, @maciekson, @tylko_bordo, @TrebuniTutek, @Saganis, @0xD15EA5E, @Najzsuiram, @CorpseBide, @akrmzow, @ghazi, @tekon, @czarlipe, @VascoDeGamer, @Dragomir123, @weglowy, @To_ja_moze_pozamiatam, @waco, @TynkarzCzwartejSciany, @Salvvador, @crispy_cornflakes, @Mopse, @adekad, @snkdctr, @RAYKER, @DoktorNauk, @sejsmita, @KraKerS_, @staryhaliny, @Diego29, @VeleiN, @cptyossarian123, @zuku_byl_zajety, @kagomat, Kar1945, @bobson92, @piaskun87, @levider, @CzarnyWasik, @CatHater, @dawid1099, @ten_co_uciekl, @michal_glus, @ciezkiprzekaz, @ja_tu_tylko_rysuje,

@pickles, @ZnawczyniTematu, @benio616, @xandra, @Lapidarny, @KrystJan, @Usmiech_Niebios, @Nagor, @Grushenko, @virtroy, @gizel, @mateusznakonieczny2323, @Twitcher, @Dol_Guldur, @przyjaciel_golomb, @Slowbro, @swiatowid98, @mat1984, @salek123, @agio2010, @sirrabin10, @Tomaszwpierdziel, @kisuarf, @Narqs, @Wojcix, @DarkOfca, @h3lloya, @precz, @Karota,@gabra, @mokebe_bialy, @ultimatebadass, @epsilon_eridani, @Dolanthesniffer, @Eswemenasja, @nutsheell, @DJArmani, @Pan_Kielonek, @Widzet, @kamiyama89, @szasznik, @eterchi, @HolyToiletPaper, @Alfabet, @grzmotojebca, @Yookas, @dom_perignon, @ViiV01234, @towbie, @Moris299, @Whoresbane, @Bluecard88, @GlenPL, @hlyfld, @JestemNocnymMirkiem, @Mr_NiceGuy, @Dave987654321, @maciek-rudol, @ManamanaTuriruriru, @grabek992, @Deromoniz, @Adanoss, @Bendrju, @DurzyPszypau, @manikcs, @BreezierSix, @ciasteczkowy_monster, @msnrc, @kita1203, @qxtno, @ambitny_leniwiec, @ste3, @Rubelos, @loginna, @crest, @asterrr, @Papej, @FenixxPl, @Baran669, @qpa123, @AnimusAeger999, @CkFan, @meh____, @grodd_belham, @Avifauna, @pawel89dol, @aniewiemjaki, @drapieszny_jak_lef, @jakuberas, @Pan_krecik, @Kompot, @Alien123, @MaxMar, @NiewyspanaSowa, @Awganowicz, @kizimajaro, @pasibrzuch, @Zgrywajac_twardziela, @DarkusIntrowertikus, @blarenpol, @ImStillStanding, @Anal91, @piterkop, @Oraugas, @Bolish77, @aleqsandrov, @Mix_Mar, @Duczek, @kawiarnianypl, @olit, @Nacjo_Rybon, @Goke, @browi, @pierwiastekzminusjeden, @Bartek2016, @CulturalEnrichmentIsNotNice, @myzael, @RogerThat101, @zibizz1, @JohnFairPlay, @Sagitarius, @Vadzior, @kidzior, @Intellectually_superior,

#nauka #ciekawostki #homoseksualizm #homopropaganda #cenzura #ciekawostki
bioslawek - Zobaczcie za co zostałem upomniany na facebooku (na załączonym obrazku). ...

źródło: comment_9kvwJlpijMlFbpd4CiYlV2DMr7A8W5j6.jpg

Pobierz
  • 24
Od kiedy standardy społeczności prywatnego portalu są wskaźnikiem wolności słowa?


@liberalnysernik: Facebook ze względu na swój zasięg i liczbę użytkowników stał się potężną machiną reklamową czy propagandpwą i dlatego ma ogromny wpływ na kształtowanie się różnych opinii wśród ludzi na całym świecie.
Prosta sprawa, trzeba uciekać z FB XD Dostałem bana za napisanie "jesteś idiotą" do kolesia, który wyśmiewał Ukraińca. Ten portal jest już skończony c:


@Leshak: Nawet były szef FB wiesza na nich psy. Każdy portal społecznościowy, czy to Nasza Klasa, youtube czy Facebook w końcu przechodzi na usługi systemu i staje się komercyjnym i politycznie poprawnym szajsem!: https://www.focus.pl/artykul/byly-dyrektor-facebooka-o-portalu-niszczy-spoleczenstwo-takie-jakie-znamy
bioslawek - > Prosta sprawa, trzeba uciekać z FB XD Dostałem bana za napisanie "jeste...

źródło: comment_HbuSUi0f9PDNS9XnxxM9gX4HT9JwRYJo.jpg

Pobierz
@Desmosedici Według prawa nie możesz odmówić wykonania usługi bez uzasadnionego powodu. Ja osobiście uważam, że przedsiębiorca powinien mieć takie prawo.

@Cogres Jeśli tak sądzisz to ok, jednak według mnie wolność słowa może ograniczyć tylko państwo, a prywatna strona ma prawo do własnego regulaminu wypowiedzi.
@bioslawek: Rodzina to dość szerokie pojęcie i nie mam pojęcia co chciałeś osiągnąć wyrzucając za nawias rodziny "nieheteroseksualne". No ale wyrzuciłeś jakąś grupę ludzi, odbierałeś jej prawo do bycia rodziną i za to wpis poleciał.
Nie jestem zwolennikiem cenzury, takie wpisy to najlepsze świadectwo o człowieku.
Rodzina to dość szerokie pojęcie i nie mam pojęcia co chciałeś osiągnąć wyrzucając za nawias rodziny "nieheteroseksualne".


@puszkapandory: Odpowiedź jest na załączonym obrazku.

No ale wyrzuciłeś jakąś grupę ludzi, odbierałeś jej prawo do bycia rodziną i za to wpis poleciał.

Nie jestem zwolennikiem cenzury, takie wpisy to najlepsze świadectwo o człowieku.


@puszkapandory: W Polsce nie funcjonuje coś takiego jak "rodzina jednopłciowa", więc kogo niby obraziłem? Musicie zrozumieć jedno, że większość
bioslawek - > Rodzina to dość szerokie pojęcie i nie mam pojęcia co chciałeś osiągnąć...

źródło: comment_AxFzDrjXnlXkYnbb03M9qlrIxq85yZAD.jpg

Pobierz