Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko184
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Headmayster

Headmayster

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2326
  • Znaleziska 96
  • Mikroblog 2230
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 14
Headmayster
Headmayster 21.06.2026, 20:28:14
  • 3
#mecz "biomechanika"
Mateo Kopyt-cioglu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Headmayster
Headmayster 18.06.2026, 20:53:18
  • 27
#mecz jak ktoś wyłączył mecz po pierwszej połowie bo nudny to się ładnie zdziwi jak wynik zobaczy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
18.06.2026, 20:55:28 via Wykop
  • 1
@Headmayster: ja wylaczylem i sie zdziwilem, ale te 20min nie moglo być warte 70min totalnego gówna
  • Odpowiedz
dzieju41
dzieju41
18.06.2026, 20:56:57 via Wykop
  • 0
@Headmayster: Bezrobotni by tak nie zrobili.
  • Odpowiedz
Headmayster
Headmayster 17.06.2026, 23:17:47
  • 9
#mecz co on k--s przyniósł na mecz xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Headmayster
Headmayster 14.06.2026, 23:44:31
  • 6
#mecz czerwo wleci dziś coś czuję
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panDario
panDario
14.06.2026, 23:03:25
  • 0
#mecz komu kibicujemy?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Headmayster
Headmayster 14.06.2026, 23:05:02 via Wykop
  • 2
@panDario: ja ekwadorowi bo wiem że ma stolicę Manieczki
  • Odpowiedz
Headmayster
Headmayster 14.06.2026, 23:02:55
  • 0
#mecz dobra pierwsza tercja do obejrzenia i spadam spać
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Headmayster
Headmayster 13.06.2026, 22:16:06
  • 2
#mecz Maroko może być czarnym kozłem tego mundialu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
13.06.2026, 22:16:32 via Android
  • 2
@Headmayster: niezły kozioł co był w półfinale ostatnio
  • Odpowiedz
tenoy
tenoy
13.06.2026, 22:16:35 via Android
  • 0
@Headmayster: drugi raz z rzędu
  • Odpowiedz
Headmayster
Headmayster 13.06.2026, 22:11:45
  • 2
#mecz ale to wszystko z--------a, jak się oglądało poprzedni mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Headmayster
Headmayster 12.06.2026, 01:44:13
  • 3
#mecz plus nocek jest taki że można mecze pooglądać
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FedoraTyrone
FedoraTyrone
02.01.2026, 17:02:34
  • 1
Śmiechu warte. mBank zaproponował mi konto oszczędnościowe, bo poprzednie oprocentowanie promocyjne wygasło, na super procent... 3,4%. Już nawet 4% nie dają ech tak się nie da oszczędzać. W PKO BP też mi wygasło promocyjne oprocentowanie, a tam tylko na nowe środki jest promocyjne, więc kicha. Nie mam gdzie trzymać pieniędzy na sensownym procencie. Obligacje odpadają, bo w lutym wracają moje roczne i nie chcę na razie zamrażać pieniędzy. #oszczedzanie #
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Headmayster
Headmayster 02.01.2026, 17:26:29 via Wykop
  • 2
@FedoraTyrone: czemu się powstrzymujesz przed kolejnym, zakładaj i przelewaj do następnego. Przeważnie jest okres karencji dwa lata więc dwa banki to za mało bo fajne lokaty są na 3 lub 6 miesięcy. Teraz założyłem w velo banku bo jest 6.5 na koncie oszczędnościowym bez dużych wymagań. Z ciekawości ile procent można dostać z obligacji na rok?
  • Odpowiedz
Naczelna_Hedonistka
Naczelna_Hedonistka
24.12.2025, 02:15:52
  • 247
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Headmayster
Headmayster 24.12.2025, 08:08:01 via Wykop
  • 1
@Naczelna_Hedonistka: podeślij na pw bez cenzury, najlepiej swoją stronkę jak masz tego więcej.
  • Odpowiedz
windows95
windows95
13.12.2025, 16:37:55
  • 82
#thebestofmirko #przegiolemco
windows95 - #thebestofmirko #przegiolemco

źródło: babcie

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Headmayster
Headmayster 13.12.2025, 21:21:24 via Wykop
  • 4
@windows95: K----s aż muszę zapalić, a ja nie palący.
  • Odpowiedz
gruby55
gruby55
gruby55
23.06.2024, 06:07:15
  • 1
7k za pracę na tokarkach teraz to dużo czy mało?

#cnc #praca
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Headmayster
Headmayster 23.06.2024, 07:40:27 via Wykop
  • 1
Fajna kasa jak na operatora
  • Odpowiedz
Headmayster
Headmayster 17.06.2024, 19:32:22
  • 0
#mecz kangury też dobrze grają
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Headmayster
Headmayster 16.06.2024, 13:17:07
  • 3
#mecz z kim będziemy teraz grać w finale?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Headmayster
Headmayster 15.06.2024, 17:52:35
  • 4
#mecz maserati
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

strike_lucky
strike_lucky
strike_lucky
06.06.2024, 06:46:41
  • 0
#cnc

Ogarnie gdzieś na necie pirackiego cama?
Działającego?
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Headmayster
Headmayster 06.06.2024, 13:24:02 via Wykop
  • 0
@hrumque: od zawsze ma cama
@strike_lucky ściągaj fusion 360, na początek jest zajebisty. Wybierz licencję hobbystyczną i co roku możesz odnawiać. Ma cama, CAD, itd.
Ma wbudowane różne postprocesory, więc możesz sobie poćwiczyć jak możesz na maszynie.
Darmowa wersja nie ma szybkich przejazdów i nie ma 4i5-tej osi
  • Odpowiedz
Headmayster
Headmayster 06.06.2024, 13:45:19 via Wykop
  • 0
@hrumque: na licencji hobbystycznej za darmo masz normalnie obróbkę w trzech osiach.
  • Odpowiedz
Headmayster
Headmayster 06.06.2024, 15:25:13 via Wykop
  • 0
@strike_lucky: dokładnie tak tylko musisz wybrać z biblioteki postprocesorów jakie masz sterowanie HH, fanuc itp. Poszukaj sobie na YouTubie poradników jest dużo po polsku do fusiona. Jak ogarniasz cykle na heidenhain to i fusion ogarniesz.
@hrumque nic nie musi, wybiera z biblioteki postprocesorów swoje sterowanie i generuje kod. Chyba że to jakaś stara lub nietypowa maszyna. A narzędzie wystarczy że ma opisane średnicę i długość
  • Odpowiedz
Headmayster
Headmayster 06.06.2024, 15:43:15 via Wykop
  • 0
@strike_lucky: obejrzyj sobie na tym kanale ze 3 pierwsze filmiki będziesz widział czy ogarniesz
https://youtube.com/playlist?list=PL9HQSdly0ct10TMW6wxLexhE-paYw5xDo&feature=shared
  • Odpowiedz
w.....g
konto usunięte 28.09.2023, 10:24:16
  • 1
Jest jakas apka na telefon gdzie moge narysować dowolny kształt, podać grubość, materiał i wymiary? Chodzi głównie o wage, ofc przybliżoną.
#cnc #programowanie #autocad
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Headmayster
Headmayster 28.09.2023, 13:14:14 via Wykop
  • 0
@willyfog: jest mechtab, tylko nie da się tam narysować kształtu
Headmayster - @willyfog: jest mechtab, tylko nie da się tam narysować kształtu

źródło: IMG_20230928_151245

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Mateusz

  • Kentucky

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.06.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 29.04.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking