Wpis z mikrobloga

Mircy i Mirabelki

#oswiadczenie

Jak stoję tu i teraz, tak też mam okazję i wielki zaszczyt poinformować was, że to TEN dzień.
Każdy wie, mama wie, babcia wie... tylko leszke nie wie, że co raz na #mirko powiedziane to na zawsze zostanie zapamiętane, co raz zostało obiecane niczym cel życiowy ma zostać obrane!

Miesiąc temu, pewien #rozowypasek W TYM WPISIE zorganizowała samobójczą akcję ( przecież jestem bordo ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i zebrała tyle plusów, że jestem w stanie ją odwiedzić, ba! nawet wrócić, a i jeszcze do kina podjechać!



wołam tych co plusowali, żeby nie było!

@Emptyhuman, @PyraPrzeznaczenia, @Maikeru, @kolhubi, @MokrySuchar, @Dolan, @goolejador, @lennyface, @Bart_the_Human, @dofniel, @wojtasu, @nietopies, @wuju84, @jordanos, @dropz, @baya, @Genialny_Zolw, @shaker332, @psychob, @avalid, @forvel, @Asmod96, @tobib, @drexx, @Ptasinskas, @T34v2, @TheNaturator, @strawberian, @bike-girl, @CzarnyFlamaster, @wojciechwojciech, @MartwyMozg, @tomeczek11, @Menoetius, @n...............a, @fraise, @kazoo, @Okame, @sigurros, @JaraDam, @foxmurder, @manieczeq, @kesyrgyt, @wiksemm, @mfek00, @R2-D2, @niemenel, @venomik, @niedzwiedzmis, @jakorc,
Pobierz crosfire - Mircy i Mirabelki

#oswiadczenie

Jak stoję tu i teraz, tak też mam ok...
źródło: comment_5o7mWK0sN0oEFtzgUdTzo1utsAn4GEqK.jpg
  • 72