Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1198

Lodziarnia dostała 0,5 mln i staje sie odporna na kryzysy bo ma nowe lody.

Lodziarnia dostała 0,5 mln i staje sie odporna na kryzysy bo ma nowe lody.

Tytuł z KPO: Zwiększenie odporności sieci lodziarni LODOWATO w woj. śląskim na sytuacje kryzysowe poprzez rozwój w oparciu o nowe usługi realizowane na rzecz nowych grup klientów.

lukasz-vall
lukasz-vall
z
google.pl
dodany: 09.08.2025, 01:28:46
  • #
    kpo
  • #
    januszebiznesu
  • #
    afera
  • #
    aferakpo
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (2)

Kryteria decydujące o przyznaniu środków z KPO
Gizmo_Clan
z youtu.be
  • 3
Ta nowa grupa klientów to miedzy innymi... kibice
lukasz-vall
z x.com
  • 2

Komentarze (81)

najlepsze

kulorok
kulorok
kulorok
09.08.2025, 05:10:35 via Wykop
  • 163
Ja pier, ale betonoza. Lody jeść na takiej patelni to jest jakieś nieporozumienie.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Czerwone_Stringi
Czerwone_Stringi
09.08.2025, 08:29:45 via Wykop
  • 48
@kulorok: siedzieć na słońcu w betonozie przy samej ulicy mmm BOGOLE
  • Odpowiedz
user100
user100
user100
10.08.2025, 10:36:58 via Wykop
  • 0
@kulorok: to jest właśnie ta wyższa forma rozrywki dla wielkich ludzi
  • Odpowiedz
El_Kamilos23
El_Kamilos23
09.08.2025, 08:28:13 via Wykop
  • 82
Mmm, brzmi jak defraudacja środków cudownego KPO, ostatniego bastionu DEMOKRACJI :)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

eSUBA94
eSUBA94
09.08.2025, 08:41:08 via Wykop
  • 35
a ja czekam na wykopaliska z reakcjami właścicieli tych lokali, bo czytanie 100 wykopaliska o jednej pozycji z mapki już nudne jest
chce poprostu zobaczyć ich reakcje i tłumaczenie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Lilac
Lilac
09.08.2025, 09:23:25 via Android
  • 44
@eSUBA94: przecież jest wywiad z tym restauratorem co kupił jacht w skrócie nie widzi w tym nic złego teraz ma drugi biznes więc jest stabilny finansowo w sumie te pieniądze mu się należały i to jest zabezpieczenie na wypadek przyszłej pandemii bo państwo nie będzie musiało mu dawać tarczy więc w sumie powinniśmy wszyscy dziękować bo to mniejszy koszt na przyszłość
  • Odpowiedz
kill15you
kill15you
kill15you
09.08.2025, 17:22:33 via Wykop
  • 6
@Lilac: podkreślmy to bardziej. Właściciel jest zdywersyfikowany. Jak główny biznes padnie, to pracownicy(pewnie często na zleceniu) dostaną w ramach dywersyfikacji bezrobocie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
wujcio_dobra_rada
wujcio_dobra_rada
09.08.2025, 09:19:38 via Wykop
  • 33
Od teraz kręcenie lodów na śląsku będzie odporne na zawirowania w światowej gospodarce
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lukasz-vall
lukasz-vall
Autor
09.08.2025, 09:56:10 via Wykop
  • 5
@wujcio_dobra_rada: Naukowcy przewidują że za 40.000 lat bedzie kolejne zlodowacenie. Kto wtedy będzie kupował lody? Trzeba sie przygotować.
  • Odpowiedz
Maroman
Maroman
Maroman
09.08.2025, 11:16:09 via Wykop
  • 2
@lukasz-vall: Wtedy zmienia gamę produktów na ciepłe lody.
  • Odpowiedz
vegeciak
vegeciak
vegeciak
09.08.2025, 14:17:42 via Wykop
  • 26
W maju 2021 trwała tam jeszcze budowa.

"Biedny" psiembiorca zaraz po covidzie zaczął budowę nowego lokalu, a ty polaku-robaku spłacaj mu teraz rozbudowę sieciówki o nowe lokalizacje.
vegeciak - W maju 2021 trwała tam jeszcze budowa.

"Biedny" psiembiorca zaraz po covi...

źródło: wykop

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

paczajki
paczajki
paczajki
09.08.2025, 16:37:08 via Wykop
  • 7
@vegeciak: najwazniejsze, zeby nie bylo katastralnego od 3 mieszkania, ale z tym bedzie latwo, bo bolakken juz zapomnieli

bardziej martwi czy pod zaslona tej wakacyjnej afery nie kryje sie przepychanie kolejnego deweloperskiego gowna jak te z parkingami
  • Odpowiedz
Antydemokrata2
Antydemokrata2
Antydemokrata2
09.08.2025, 09:19:33 via iOS
  • 20
Jprd to już dawno nie jest polska ani ojczyzna tylko jakieś zdegenerowane bolszewickie skorumpowane gowno
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

marek-golebiewski
marek-golebiewski
marek-golebiewski
09.08.2025, 05:25:57 via Android
  • 20
Lody są ważne, bez loda nie ma życia. Ponadto lodziary też chcą mieć zajęcie.:)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kamil-tumuletz
kamil-tumuletz
09.08.2025, 09:25:27 via iOS
  • 2
@marek-golebiewski branża strategiczna dla bezpieczeństwa państwa
  • Odpowiedz
81bigboy
81bigboy
09.08.2025, 09:11:43 via iOS
  • 10
A wy za to zapłacicie …
Durny naród ;0))))
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LeslieDancer
LeslieDancer
09.08.2025, 10:11:34 via Wykop
  • 3
@81bigboy: durny? Więc co mam zrobić? Jaką mam władzę jako szary obywatel?
  • Odpowiedz
lafik
lafik
lafik
09.08.2025, 16:41:22 via Wykop
  • 0
@LeslieDancer: on Ci napisze zebys zaglosował na konfe albo gaśnice bo te to są na pewno uczciwe i patryjoty a tacy nie kradną
  • Odpowiedz
P-v-E
P-v-E
09.08.2025, 10:01:04 via iOS
  • 4
Mozna sie starac jeszcze o jakies dotacje? Branza dowolna, bo zalozenie/kupienie spolki to chwila do korzysci
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

vanquin
vanquin
vanquin
09.08.2025, 22:19:22 via Android
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
3676
Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW
Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW
3082
Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?
Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?
3074
162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
2838
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
2453
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #afera
  • #januszebiznesu
  • #polska
  • #heheszki
  • #aferakpo
  • #pieniadze
  • #nieruchomosci
  • #uniaeuropejska
  • #dotacje
  • #antykapitalizm
  • #4konserwy
  • #finanse
  • #gospodarka
  • #bekazpo
  • #takaprawda

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking