To chyba moje setne podejście do zdrowego odżywiania, ale tym razem coś jest inaczej. Zauważyłam, że te wszystkie podejścia do diet wdrażały powoli do mojego odżywiania jakieś lekcje.

W końcu traktuje to nie jako konkretną, ścisłą dietę której złamanie sprawiało że miałam ochotę się karcić i traciłam nastrój i chęci. Tym razem traktuje ją jako sposób odżywiania, nie kieruje się tym, żeby dobrze wyglądać. Kieruje się tym, by być zdrowa i czuć
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SpawaczPolimeru

Woda spada dalej, w nocy wstaje po 3x do kibla i to >ledwo co zdążam ( ͡° ͜ʖ ͡°)


To lepiej odwiedź urologa, bo ta woda to spada, ale na poziomie komórkowym i większość jej się po prostu wydycha. Nie ma to bezpośredniej korelacji z ilością wizyt w toalecie (no chyba że pijesz też znacznie więcej wody)
  • Odpowiedz
  • 0
Eee tam żadne yt. Takie miałem domsy po ostatnim treningu brzucha ze musiałem improwizować wiec weszło 4x:
Swing x10
Przysiad x10
Swing x10
Pompki x10 (z tym ze powolutku z pełnym czuciem na uchwytach)
Swing x10
  • Odpowiedz
Waga startowa: 96,3 Kg
Płeć: M
Wzrost: 181 cm
BMI: Za duże -,-

Waga docelowa: ~82 Kg
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam wklejać zdjecia wagi skoro nie biorę udziału w rozdajo a jestem tu dla wsparcia i wspólnej motywacji?
Moja waga i tak się za wiele nie zmieni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A co to się dzisiaj stało? Chyba sporo osób dopiero wróciło z imprezy sylwestrowej. Lepiej późno niż wcale.
Miałem wrzucać jakieś wykresiki i inne analizy godne pracy magisterskiej, ale jednak jeszcze za wcześnie, bo sporo się zmienia :D

Podsumowanie po 7 dniach:
- mamy 70 uczestników (+28)
- nasze średnie startowe BMI wynosi 30,85 (-1.2) - I stopień otyłości
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uszanowanko,
35lvl, 170cm, 87,2kg

Pracuję na co dzien w koszulach i wlasnie po nich najlepiej widze ze wygladam slabo - guziki sie rozchodza, na brzuchu sie opinaja, nie leza tak jak powinny. Opcje sa dwie - pierwsza to nowe koszule ;) druga - przystepuje do zabawy.
Jesli zejde ponizej 80kg bedzie ok, jesli dojde do 75kg, bedzie super.
Nigdy nie chodzilem na silownie, mam daleko na basen, nie lubie biegac kiedy jest tak zimno,
olszowa1 - Uszanowanko,
35lvl, 170cm, 87,2kg

Pracuję na co dzien w koszulach i wl...

źródło: comment_1610317413eEMIZeK4wlSJwmRKPhsTLy.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@olszowa1: O ktos w moim wieku, wzroscie i wadze i podobnej pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°) 34 lvl, 170 cm i start z 88,5 jakos. Teraz mam 84,2 po tygodniu z hakiem odchudzania. Do liczenia uzywam fatsecret, podpasowalo mi. Powodzenia Mireczku!
  • Odpowiedz
@Rkschuwdu: Potrafić potrafi, ale na ile to jest dokładne to nie wiem, nie mam porównania z profesjonalnym sprzętem, więc mogę tylko gdybać. Na pewno dobrze pokazuje wagę bo w lustrze widzę jaki ze mnie ulany grubas( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W odniesieniu do mojego ostatniego postu link

Zapomniałem dodać swojego tagu, żeby można go było czarnolistować, bo zamierzam czasami coś napisać od siebie, także
#samtluszcz niech będzie moim brudnopisem :d

Dzisiaj kończę 17 dniowy urlop, także od jutra bedzie trochę trudniej. Dobrze, żę pracuję z domu i nie zamierzam już tego zmienić, niestety kolejne 2.5 tygodnia będę zaczynał rehabilitację tak jak wcześniej, czyli 16:00, dlatego od jutra pracuję od 7 rano (vs
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach