@justnormalguy2: Szelki bo mi portki wszystkie teraz spadają :P A co do diety akurat ja mógłbym piach jeść, wypalone mam kubki smakowe. Jak na początek kupując produkty patrz na ilosć węglowodanów i bierz zamienniki bez albo z mniejszą ilością. Nigdy nie powiedziałbym że robiąc zakupy będe jednym z tych p-----w co czytają skład 5 produktów żeby wybrać 1 bez cukru. I weno portki następnym razem ubierz bo już mi ktoś
  • Odpowiedz
@mietkomietko: Chciałem szybko zrzucić zbędne kilogramy, a przy okazji zyskać trochę atencji na wykopie ( ͡ ͜ʖ ͡)

Nie no, tak naprawdę to przez 8 lat leczyłem nowotwór tkanek miękkich stopy, miałem kilka operacji, 1.5 roczną chemioterapię, radioterapię i w końcu, 6 lat temu (20.01 będzie dokładna rocznica) zdecydowałem się zakończyć współpracę z moją stopą i przeszedłem na wersję z włókna węglowego ( ͡°
  • Odpowiedz
Zacznij się ruszać a zwłaszcza biegac po 10km to do 80kg szybko zejdziesz


@mietkomietko: głupia rada. Jak chcesz sobie dorżnąć szybko kolana i kostki to powodzenia z tym bieganiem przy takiej masie. 40 kg nadwagi to nie byle co. OP ksiazkowo powinien ważyć chyba 75kg przy tym wzrośnie ...
  • Odpowiedz
@Niedzwiedzmin: Nie biegaj bracie, bo r-----------z stawy kolanowe i w wieku 60lat bedziesz potrzebował pomocy by wstać z krzesła
Jezeli lubisz biegać to juz lepiej wybierz bieżnię, bo raz ze amortyzuje kroki a dwa ze utzymuje tępo, więc nie ma mozliwosci "oszukiwać"
Kolana obciązone są i tak wagą, więc bieg dodatkowo je katuje.
Jeżeli zamiast bieżni wolisz swieze powietrze, to już lepiej szybki energiczny marsz.
  • Odpowiedz
@JaMhmm: Co do tego co napisał @kodecss, 21kg w rok jest do zrobienia, sam gdy chudłem te dobre 10 lat temu zrobiłem 20kg w 8 miesięcy +-. Ale warunek jest taki że nie ma żadnej taryfy ulgowej i "cheat days", a oprócz diety trzeba również zapieprzać z cardio/siłownią.

Powodzonka :P
  • Odpowiedz
Czas na #zagrubo2021

Ok, jakieś zainteresowanie wspólnym odchudzaniem jest, więc można powoli jechać z tym dalej.
Nie chcę tutaj robić za dyktatora, bo to ma w końcu być nasze odchudzanie, ale przygotowałem parę zasad, które nie powinny być problematyczne. W razie czego możemy negocjować :)
Wersja dłuższa oraz info o #rozdajo do przeczytania na dole.

---WERSJA
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach