Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@pomoc_pomocynka: powodzenia!
- 0
@pomoc_pomocynka: potwierdzisz wagę jakimś zdjęciem?
- 25
- M
- 96,6 kg
- 186 cm
Celuje w 85 kg, jak będzie 90 też będę zadowolony.
Startowałem we wrześniu z wagą 107 kg, przed świetami było równe 95 kg. #zagrubo2021
- M
- 96,6 kg
- 186 cm
Celuje w 85 kg, jak będzie 90 też będę zadowolony.
Startowałem we wrześniu z wagą 107 kg, przed świetami było równe 95 kg. #zagrubo2021
źródło: comment_1609851461ymMjv54x73WyBhOmCT13T6.jpg
Pobierz- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@justnormalguy2: Szelki bo mi portki wszystkie teraz spadają :P A co do diety akurat ja mógłbym piach jeść, wypalone mam kubki smakowe. Jak na początek kupując produkty patrz na ilosć węglowodanów i bierz zamienniki bez albo z mniejszą ilością. Nigdy nie powiedziałbym że robiąc zakupy będe jednym z tych p-----w co czytają skład 5 produktów żeby wybrać 1 bez cukru. I weno portki następnym razem ubierz bo już mi ktoś
- 491
29 lat
Mężczyzna
101,7 kg (proteza waży tak z 2kg około ale nie odejmuję ( ͡° ͜ʖ ͡°))
194 cm
Cel do
Mężczyzna
101,7 kg (proteza waży tak z 2kg około ale nie odejmuję ( ͡° ͜ʖ ͡°))
194 cm
Cel do
źródło: comment_16098493325azGVoHANwtOIMITJfGiFL.jpg
Pobierz- 378
@mietkomietko: Chciałem szybko zrzucić zbędne kilogramy, a przy okazji zyskać trochę atencji na wykopie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Nie no, tak naprawdę to przez 8 lat leczyłem nowotwór tkanek miękkich stopy, miałem kilka operacji, 1.5 roczną chemioterapię, radioterapię i w końcu, 6 lat temu (20.01 będzie dokładna rocznica) zdecydowałem się zakończyć współpracę z moją stopą i przeszedłem na wersję z włókna węglowego ( ͡°
Nie no, tak naprawdę to przez 8 lat leczyłem nowotwór tkanek miękkich stopy, miałem kilka operacji, 1.5 roczną chemioterapię, radioterapię i w końcu, 6 lat temu (20.01 będzie dokładna rocznica) zdecydowałem się zakończyć współpracę z moją stopą i przeszedłem na wersję z włókna węglowego ( ͡°
@MiszczJoda: przy okazji wyszło na jaw, że co drugi wykopowicz ma Mi Scale w domu xD
konto usunięte via Android
- 1
@Rumcajsidlo powodzenia. Mam wrażenie że praca siedząca mocno się odbija na naszym zdrowiu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
31 lat
Mężczyzna
115,4kg
174cm
Cel do końca czerwca: 97,5kg
Mężczyzna
115,4kg
174cm
Cel do końca czerwca: 97,5kg
źródło: comment_160984402428Z65akOuhlSWLBydyyjSg.jpg
Pobierz@NiskiGrubyDzik: nie uda Ci się
konto usunięte via iOS
- 46
Zacznij się ruszać a zwłaszcza biegac po 10km to do 80kg szybko zejdziesz
@mietkomietko: głupia rada. Jak chcesz sobie dorżnąć szybko kolana i kostki to powodzenia z tym bieganiem przy takiej masie. 40 kg nadwagi to nie byle co. OP ksiazkowo powinien ważyć chyba 75kg przy tym wzrośnie ...
konto usunięte via Android
- 17
29 lat
Mężczyzna
112,6kg
182cm
Cel do końca czerwca: <100kg
Mężczyzna
112,6kg
182cm
Cel do końca czerwca: <100kg
źródło: comment_1609841504NZa9BhZrpPI5YmH6dfomQW.jpg
Pobierz@Niedzwiedzmin: Nie biegaj bracie, bo r-----------z stawy kolanowe i w wieku 60lat bedziesz potrzebował pomocy by wstać z krzesła
Jezeli lubisz biegać to juz lepiej wybierz bieżnię, bo raz ze amortyzuje kroki a dwa ze utzymuje tępo, więc nie ma mozliwosci "oszukiwać"
Kolana obciązone są i tak wagą, więc bieg dodatkowo je katuje.
Jeżeli zamiast bieżni wolisz swieze powietrze, to już lepiej szybki energiczny marsz.
Jezeli lubisz biegać to juz lepiej wybierz bieżnię, bo raz ze amortyzuje kroki a dwa ze utzymuje tępo, więc nie ma mozliwosci "oszukiwać"
Kolana obciązone są i tak wagą, więc bieg dodatkowo je katuje.
Jeżeli zamiast bieżni wolisz swieze powietrze, to już lepiej szybki energiczny marsz.
@Niedzwiedzmin: to nie wina metabolizmu 12kg to możesz zrzucić w 2 miesiące a nie pół roku
- 79
29 lat
Kobieta
80,8kg
173cm
Cel do końca czerwca: 69kg
Kobieta
80,8kg
173cm
Cel do końca czerwca: 69kg
źródło: comment_1609832900QOR6LNLXbdNYCdT9fVIbB4.jpg
Pobierz- 104
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 59
Czas na #zagrubo2021
Ok, jakieś zainteresowanie wspólnym odchudzaniem jest, więc można powoli jechać z tym dalej.
Nie chcę tutaj robić za dyktatora, bo to ma w końcu być nasze odchudzanie, ale przygotowałem parę zasad, które nie powinny być problematyczne. W razie czego możemy negocjować :)
Wersja dłuższa oraz info o #rozdajo do przeczytania na dole.
---WERSJA
Ok, jakieś zainteresowanie wspólnym odchudzaniem jest, więc można powoli jechać z tym dalej.
Nie chcę tutaj robić za dyktatora, bo to ma w końcu być nasze odchudzanie, ale przygotowałem parę zasad, które nie powinny być problematyczne. W razie czego możemy negocjować :)
Wersja dłuższa oraz info o #rozdajo do przeczytania na dole.
---WERSJA
@akeyo20: Ok, to ja deklaruje, ze jeżeli zamiast schudnąć, d-----e jeszcze do czerwca to dorzucę drugie 100zł
Żeby się bardziej zmotywować, zapisałem się na półmaraton górski w lipcu :) :) :) Aktualnie ważę około 120 kg!!! #zagrubo2021









Chłop
27 lat
162cm
136kg