Czy któryś z Mirków wypłacał pieniądze z subkonta po śmierci członka rodziny? Mówiąc szczerze jestem lekko zirytowany składałem wniosek rok temu w maju do dzisiaj 0 odpowiedzi( ͡° ʖ̯ ͡°) byłem dziś w lokalnym ZUS to babka mi powiedziała że wypłacają w Szczecinie i tylko dwie pracownice się tym zajmuja i tyle to zajmuje, to samo mówiła rok temu w sierpniu jak byłem po 3 miesięcznym oczekiwaniu które
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Maestroks: bo ludzie jak p------i zaczęli składać wnioski o wypłaty z subkonta i wypłaty gwarantowane. Nie ważne czy zasadnie czy nie. A każdy wniosek musi być rozpatrzony.
W zeszłym miesiącu były rozpatrywane wniosko z stycznia 2023r. Uzbroić się w cierpliwość i czekać.
W zeszłym miesiącu były rozpatrywane wniosko z stycznia 2023r. Uzbroić się w cierpliwość i czekać.
@Maestroks Ja składałam wniosek w grudniu 2022 do OFE, a nie bezpośrednio do ZUS. OFE wypłaciło mi pieniądze w lutym, po czym przekazali informację do ZUSu, ZUS jedynie odezwał się w sprawie numeru konta i dostałam przelew w marcu 2023, więc całkiem sprawnie to poszło. Mój wniosek ogarniał ZUS w Toruniu.
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ktoś mi powie co się odwala w Pekao SA? Wypłaciłem jak zawsze z bankomatu euronet za pomocą blika 1000 zł i pobrała mi 50 zł prowizji xD Szukałem jakiś informacji o prowizji to niby jest 0% jak wpływy są >500 zł. Myślicie, że jest sens składać reklamację? Moim zdaniem to zwykłe złodziejstwo już jest. #pekao #bank #kredyt #euronet #blik
Ktoś mi powie co się odwala w Pekao SA? Wypłaciłem jak zawsze z bankomatu euronet za pomocą blika 1000 zł i pobrała mi 50 zł prowizji xD Szukałem jakiś informacji o prowizji to niby jest 0% jak wpływy są >500 zł. Myślicie, że jest sens składać reklamację? Moim zdaniem to zwykłe złodziejstwo już jest. #pekao #bank #kredyt #euronet #blik
@mirko_anonim: a to nie tak że Pekao bez prowizji to tylko w bankomatach Pekao?
@mirko_anonim: przecież w Pekao darmowe są tylko ich bankomaty i 2 obce w miesiącu. Nie znasz warunków swojego konta?
- 0
Co oznaczają te pozycje na odcinku wynagrodzenia? Bo nie wiem za co odciągają. Wszystkie 3 idą na minus. Zna się ktoś?
#wynagrodzenie #wyplata
#wynagrodzenie #wyplata
źródło: temp_file5898281370371063180
Pobierz@Galeria-Widgeta: jak udowodnisz komuś ile pod stołem dostajesz?
@Galeria-Widgeta: Panie Odys, chciałbym zapłacić panu X PLN, ale muszę mniej, bo mi pan załogę zbuntujesz.
No tak, beniz mi w dupę..
No tak, beniz mi w dupę..
Coroczny przegląd zarobków bo chce iść po podwyżkę. Mireczku dołącz do mojej nędzy i pochwal się ile zarabiasz:
#zarobki #wyplata #przegladzarobkow #podwyzka #januszex
#zarobki #wyplata #przegladzarobkow #podwyzka #januszex
Jaka wypłata mireczku?
- <4000 zł netto 13.2% (27)
- 4000 - 5000 zł netto 17.6% (36)
- 5000 - 6000 zł netto 15.6% (32)
- 6000 - 7000 zł netto 10.7% (22)
- 7000 - 8000 zł netto 6.3% (13)
- >8000 zł netto 36.6% (75)
@JakNieTakJakTak: zajebiste przedziały zrobiłeś, przecież mało kto zarabia mniej niż 8k netto
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
@Domowik: spokojnie, ja o tym wiem. Ale to jest po prostu przykre.
Powiem szczerze - w IT za kawusię, przeglądanie wykopu i piłkarzyki dostanie się sumarycznie więcej niż te 4k (dwadzieścia dni, dwie godzinki dziennie na pierdoły po te 2 stówki).
Masakra jakaś. I właśnie dlatego IT to jest eldorado. Wykręcisz pensję zwykłego Kowalskiego na kawusiach, a drugą na bzdurnych spotkaniach.
Powiem szczerze - w IT za kawusię, przeglądanie wykopu i piłkarzyki dostanie się sumarycznie więcej niż te 4k (dwadzieścia dni, dwie godzinki dziennie na pierdoły po te 2 stówki).
Masakra jakaś. I właśnie dlatego IT to jest eldorado. Wykręcisz pensję zwykłego Kowalskiego na kawusiach, a drugą na bzdurnych spotkaniach.
@Krzewiciel_prawdy: A jeszcze bardziej przykre jest, że kwoty rzędu minimalnej lub kilka stówek powyżej otrzymują często osoby wykonujące naprawdę odpowiedzialne prace lub obracające dokumentami z danymi wrażliwymi (od danych personalnych i podatkowych, po tajne dokumenty w służbach mundurowych - pracownicy cywilni).
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 11
@Napalone_Okno: 300 Zlotych??! To jakies jaja czy pomyliles o jedno zero?
@Napalone_Okno: ty piszesz z Polski międzywojennej czy co?
- 1
Dostałem wypłatę. Kupiłem bym sobie coś za 100-200 zł na allegro ale nie wiem co. Jakaś elektronika powrrbank albo coś. #wyplata
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@jalop: negocjowałam. Moja stawka była dla mnie atrakcyjna w 2022, kiedy do pracy przyszłam.
Potem kilka razy były okazje, bo podnosili mi kompetencje i obowiązki i pytałam o lepszą kasę, ale było, że to oni mogą dopiero na koniec roku itp, bo muszą do góry wysłać itd itp. Teraz czekam na podwyżki, mają być, ale wątpię, że dadzą mi taką podwyżkę, żeby chociaż wyrównać do pensji "nowego" teraz, bo różnica
Potem kilka razy były okazje, bo podnosili mi kompetencje i obowiązki i pytałam o lepszą kasę, ale było, że to oni mogą dopiero na koniec roku itp, bo muszą do góry wysłać itd itp. Teraz czekam na podwyżki, mają być, ale wątpię, że dadzą mi taką podwyżkę, żeby chociaż wyrównać do pensji "nowego" teraz, bo różnica
- 3
@SuperGosc11: @jalop @kimunyest95 @Bumelante Wysłałam CV na inne stanowisko i dzisiaj miałam rozmowę. Zobaczymy co wyniknie, ale chyba poszło w miarę ok.
To nadal ta sama korporacja, ale będzie lepsze stanowisko pod względem rozwoju, i pewnie dadzą mi stawkę którą daje się na start nowym :D
To nadal ta sama korporacja, ale będzie lepsze stanowisko pod względem rozwoju, i pewnie dadzą mi stawkę którą daje się na start nowym :D
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 1
@Syn_Krzysztofa: Naprawde chcialbys byc pr0gramista? Przeciez oni poza pieniedzmi jakie zarabiaja sa w wiekszosci totalnymi zerami.
źródło: programistyczne bingo v. 6.0
Pobierz- 1
@pieczony_szczur_z_ogniska w bingo miałem dokładnie jedną pozycję :D
Odpuściłem naukę bo… trzeba się było uczyć a uznałem, ze rynek i tak jest przesycony więc poszedłem w coś innego
Odpuściłem naukę bo… trzeba się było uczyć a uznałem, ze rynek i tak jest przesycony więc poszedłem w coś innego
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jutro #wyplata, powinno wpaść jakieś 30k PLN. Po opłatach wyjdzie do dyspozycji jakieś 27k. W co byście zainwestowali cześć tych pieniędzy?
#praca #inwestycje
Jutro #wyplata, powinno wpaść jakieś 30k PLN. Po opłatach wyjdzie do dyspozycji jakieś 27k. W co byście zainwestowali cześć tych pieniędzy?
#praca #inwestycje
@mirko_anonim: w edukację, żeby lepsza robotę znaleźć, bo z takimi zarobkami to życie od 10 do 10
@bb89: podatek od baitow
Ile miesięcznie z wypłaty odkładacie na oszczędności? Podajcie kwotę i mniej więcej jaki to procent waszej wypłaty. Ja oszczędzam ok. 30% wypłaty czyli 1800-2000zł/msc.
A jak u was?
#oszczedzanie #finanse #finanseosobiste #wyplata
A jak u was?
#oszczedzanie #finanse #finanseosobiste #wyplata
- 0
Czesc, mam pytanie odnosnie #edenred kart prepaid. Mam kilka kart przedplaconych po 300-500zl na kazdej, waznosc kart jest do 01/24. Wczesniej bez problemu wyplacalem sobie przez zrzutka.pl, teraz nie dziala ta opcja.. Jest jakas alternatywa by wplacic gdzies ta kase? Dodam, ze revolut, cinkciarz, zrzutka odrzuca wszystkie wplaty. Nie potrzebuje zadnych zakupow, a szkoda by ta kasa przepadla w nowym roku. #edenred #zakupy #wyplata
- 0
co robić, żeby w 2024 dostawać wypłatę na takiej samej zasadzie jak w 2021 i wcześniej? w sensie wolę żeby odciągali mi od razu tyle podatku co trzeba, a nie tak jak teraz, że zajebują mi 2 razy więcej podatku i oddają hurtowo za cały rok dopiero przy rozliczeniu (umowa cywilnoprawna)
#pytanie #pytaniedoeksperta #pracbaza #wyplata #zarobki #pieniadze #podatki
#pytanie #pytaniedoeksperta #pracbaza #wyplata #zarobki #pieniadze #podatki
- 6
konto usunięte via Android
- 3
@Zoyav miłej wegetacji
@Zoyav pieniądze nie są najważniejsze. Miłość w życiu ważniejsza xd
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kochamajfony: w powiatowym to większość ludzi tak zarabia
konto usunięte via Wykop
- 27
jak wgl można zarabiać 3.6k w 2023
@kochamajfony: Mediana w 2023 roku wynosiła 3700 netto. To znaczy, że 50% zarabia mniej.
- 4
konto usunięte via Android
- 7
@Zoyav no i sie w-------m choc to nie moja
- 1
@PorcelanowyLis to jest 75% etatu
źródło: IMG_20230912_153846
Pobierz@kamiloslav: @login_cwiczebny
potwierdzam Polska A here, za tyle to bym na 3 dni nie poszedl do roboty
potwierdzam Polska A here, za tyle to bym na 3 dni nie poszedl do roboty
@kamiloslav: ale co mam trolowac moja dniowka to 1200 netto nie odpalalbym rano kompa za mniej






























źródło: temp_file5677780085039501276
PobierzKomentarz usunięty przez autora