Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki już nie mam do kogo sie odezwac. A więc do rzeczy. Za niespełna 3 dni wlasciciel mieszkania oczekuje kasy za czynsz, ja do 20 jestem w kropce, bo dopiero co zaczalem nowa pracę. Mam odłożone jakies 400zl na ten czynsz, a właściciel chcę 800. Próbowałem wziąć pożyczkę w jakimś vivusie czy innym lendonie - niestety odmowa. Czy znacie miejsca, gdzie swiezo zatrudniono osobie bez zbytniej historii kredytowej dadza taka mala pożyczkę? Ewentualnie jeśli sie nie da, to wyjaśnił byłby mi ktos jak działają pożyczki prywatne i gdzie w świeci takiego pożyczkodawce moge znaleźć? Od rodziny nie wezme, bo też przed wyplata i dopiero po remoncie łazienki. Help mirki nie chce stracic tego lokum, bo je bardzo polubilem :/
#wynajem #pozyczka #chwilowki #pomocy #kiciochpyta
  • 13
vivusie


@szakur: Jakim cudem Vivus Ci odmówił, skoro jak piszesz nie masz historii kredytowej? Oni w ogóle dochodów nie sprawdzają, może miałeś błąd we wniosku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szakur: Zarejestruj się np. w netcredit ale nie weryfikuj. Dostaniesz mniej więcej na następny dzień sms ze czeka na Ciebie gwarantowana pożyczka :) 400zł akurat netcredit przyznaje tym sposobem. Inne firmy podobnie robią. Ważne jest żeby nie weryfikować sie od razu i wyrazić zgody marketingowe. Powodzenia! W razie pytań pisz na priv.
@szakur: Nie dawaj żadnych znaków przed "@", bo wtedy nie woła (co widać po tym że @Patryk979797 jest na biało, a ja na niebiesko). Sprawdź może sobie bik i bazy dłużników, może jest tam coś o czym nie wiesz i Cie blokuje.
@szakur: Prosta sprawa. Facet od 2 tyg. prosi mnie o docięcie i położenie wykładziny w małym mieszkanku przy rondzie grzegórzeckim. Szybka robota no ale lepiej nie spieprzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie moja branża ale nie ukrywam że czasem warto sobie fuche zrobić. Wyceniłem mu to wstępnie właśnie na 400 zł. Tylko że jak jesteś w wwa to chyba się nie opłaca.