@Sztachuk jestem w costco od 2020roku. Zacznijmy od tego , że w costco nie ma tanich produktów , są produkty dobrej jakości taniej niż w innych marketach. Przez ten czas stworzyła mi się lista artykułów które na.bierzwco dokupuje gdy się kończą i nie kupuje ich nigdzie indziej 1. Paliwo ( generuje oszczędności rzędu 20p-30p na litrze ) 2. Pasta do zębów 3. Srajtaśma 4. Ręczniki papierowe 4. Kawa 5. Płyn do
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z racji swoich skromnych portfeli - w stosunku do aktywów funduszy, mamy ogromną przewagę nad nimi. Wchodzimy i wychodzimy z rynku na klik, a nie tygodniami.


@DJ007: tu pełna zgoda. do funduszu mi jeszcze daleko :/ no ale dajmy sobie trochę czasu :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Ag90: uprzejmie proszę w nowym roku przenieść content na taki inny rozwijający się portal () trwa exodus wartościowych Mirków i Mirabelek, szkoda żeby #samolociara tam zabrakło. Pozdrawiam :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kurlapejter: Postaram się jak tylko mogę, chociaż na czas pisania licencjatu (czyli co najmniej do połowy kwietnia) niczego nie mogę obiecać ()
  • Odpowiedz
@FantaZy: ja często wchodzę do apartamentowca i czekam aż mieszkaniec z kartą będzie jechał windą i się dosiadam, często nad centrami handlowymi take są i jak się przejedzie na piętra dla mieszkańców to już można się dostać na klatkę pożarową i można do samej góry się dostać a tam często są okna i panorama na centrum miasta z różnych stron wieżowca zupełnie za darmo,
Robiłem tak w Manchesterze, Liverpool, Nottingham,
  • Odpowiedz
Kevin już był (a nawet dwa), ale świętowanie nie może się skończyć zanim tego klasyka jeszcze raz nie obejrzymy: "Szklana Pułapka" w Nowy Rok o 21.00 na ITV4.
#uk
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach