Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mireczki z #uk #anglia czy zrywal ktos z Was umowe z operatorem sieci komorkowej ze wzgledu na niedotrzymanie umowy z ich strony?
Maz od roku ma abonament (z telefonem) w Three i ma ogromny problem z zasiegiem, czesto np ja dzwonie do niego i jest sygnal a on nawet nie ma powiadomienia ze ktos dzwonil.
Czesto on nie moze gdzies zadzwonić, nie mowiac juz o internecie, pisal na czacie Three, niby trwaja prace w naszej okolicy... polaczyli go z dzialem reklamacji, mieli odezwac sie w ciagu tygodnia z rozwiazaniem i zmniejszyc rachunek o tydzien abonamentu i nic, a to bylo 2 miesiace temu.
Chcialby zmienic siec najlepiej, ale nie chce im placic abonamentu przez kolejny rok. Jak zerwac umowe z ich winy i co wtedy z telefonem jesli jest wliczony w cene abonamentu? #gsm #siecikomorkowe
  • 10
@petugh: Miałem podobną sytuację z BT, przeporwadziłem się i na nowym adresie prędkość intrenetu była bardzo słaba, zadzwoniłem i stwierdziłem że nie jest to do zaakceptowania i jeśli nie będą mogli zapewnic szybszego połączenia będę zmuszony zerwać umowę ze względu na niedostarczenie wymaganej usługi (szybkiego internetu) No i rozwiązali ze mna umowę bez żadnych dodatkowych kosztów.
@petugh: powodzenia ale bez prawnika ciezko bedzie. Na twoim miejscu pewnie bym zerknal do umowy i szukal warunkow zerwania, jakis early termination fee, cos takiego. Czasem sa promocje z innych sieci, ze to oni zajmuja sie przeniesiem Cie ale to tez musisz najlepiej na jakichs porowywarkach popatrzec.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@co_to_za_typ: tylko co z telefonem w tym przypadku hmm
@bacteria: poczytam w kontrakcie dokładnie, oby coś było. Złoży jeszcze complain raz, jak to nic nie da skontaktujemy się z inną siecią jakby to wyglądało... Ale tragedia jest, można się dodzwonić do niego w jakiś 30%tylko, czasem w ogóle nie ma sygnału a czasem jest ale on nie ma info o połączeniu, ciekawe ile telefonów przegapił od klientów na przykład a
@petugh: musisz tam zadzwonić i zgrywać ofiarę, że czujesz się oszukana i że zachęcona reklamami dałaś się skusić i że ich reklamy są "misleading" itd itp. Nie krzycz na nich czasem ;) To biznesowy czy prywatny kontrakt?
@petugh: No to możesz użyć też argumentu że używasz do biznesu i klienci nie moga się dodzwonic i tracisz ich przez to, ogólnie wyolbrzym jak to na Ciebie wpływa, nawet możesz powiedzieć że masz ataki paniki gdy nie możesz się dodzwonić do męża bo myslisz że mu sie coś stało... wiem że może to brzmi troche kuriozalnie ale tak ich najlepiej podejść bo już mają w głowie że ich pozwiesz ;)