Wpis z mikrobloga

Pamietacie to zdjecie z simsami, perulka i koszulka, ktorym sie pochwalilo ruskie FSB?
No jedno nie dawalo mi spokoju, bo gdzies juz podobny motyw na jednej z reklamowek tam widzialem.
No i tutaj porownanie.
Jezeli ta siatka pochodzi z sklepu SPAR, sklepu ktory glownie funkcjonuje w UK, czy to oznacza ze to zdjecie zrobil jakis ruski immigrant na wyspach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie ma bata czcionka jest taka sama, no i motyw z dodatkowym czerwonym miejscem przed S tez, moze to jest jakis inny model reklamowki. Kolory tez sie zgadzaja.

#ukraina #csiwykop #uk #ciekawostki #rosja
Pobierz BayzedMan - Pamietacie to zdjecie z simsami, perulka i koszulka, ktorym sie pochwalil...
źródło: comment_1673896576glPNB8gtHTbx6tqEB4tat4.jpg
  • 17
@BayzedMan: SPAR jest holenderski. Próbowali się przyjąć w Rosji jak byłem tam pare lat temu, ale nie mogli się przebić przez ichniejsze dyskonty, ceny mieli dużo za duże dla przeciętnego zjadacza chleba. W każdym razie w Moskowkiej Oblasti byłem w SPARze :) więc możliwe że zdjęcie autentyczne
@BayzedMan Na pewno nie jest to wersja angielska, bo te dwa po prawej nie mają "stuff" tylko coś dłuższego, jak nasze "akcesoria" (To po prawej, to "luksusowy wypoczynek")