Uwaga frajerzy z tagu #kanalsportowy, wyznawcy KS, w najbliższym czasie pokaże wam dlaczego wasze oburzenie i nie idące za tym 'odlubienie' kanału jest temu pierwszemu tylko na plus. Od początku mundialu i waszych płaczow na temat przyjaźni KS i #cm711 temu pierwszemu z 10k obserwujących na tt
#stanoskitt 770416
#brighton #uk
Lobziak - Uwaga frajerzy z tagu #kanalsportowy, wyznawcy KS, w najbliższym czasie pok...

źródło: comment_16720029699tNL8S2tBc0Ac2VmABvKZ9.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 67
@kwiatosz w brytyjskich przepisach nieopatrzne użycie pieprzu i soli może spowodować śmierć od szoku wywołanego zbyt intensywnymi doznaniami.
  • Odpowiedz
Pierwszy raz od piętnastu lat a chyba więcej mam wolne święta...-realia hospitality, marry X mass.
#uk
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak jeździcie autem do chałupy z pracy lub na odwrót to też rozpisaliscie sobie wszystkie skrzyżowania ze światłami ile ci się sekund świeci i który pas się częściej korkuje żeby zminimalizować deptanie gazem i hamulcem niepotrzebnie? Skoda octavia 2.0tdi schodzę do 4.8l średnio,
połowę trasy po mieście a połowę ekspresówką, około 18km łącznie jedna strona. Gościu który sprzedawał miał średnia 11.0 l/100km ( ͡º ͜ʖ͡º)

#uk
#
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
#uk leży paczka w sheffield i chyba już nie dojdzie ech, śmieszne bo inna trafiła tam 3 godziny wcześniej i jest out for delivery
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra mieli mam pytanie. Zaczęłam nowa pracę 10 listopada w restauracji, na kontrakcie mają regułę że nie można brać wolnego w grudniu.
No okej, ale dopiero co zaczęłam, i mam do wykorzystania 1.5dnia. skoro nie mogę wziąć wolnego, czy pracodawca powinien mi zapłacić za te wolne? Pisałam do menagerki i mówi że nic z tym nie zrobi, że je stracę po prostu. Wolne są od 1 stycznia do 31 grudnia więc na
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 63
Prezenty pod choinką, ciasta w lodówce, barszcz tylko zaprawić, rodzina w komplecie - czego chcieć więcej. Teraz odpoczywam przed najważniejszym wieczorem w roku, takim wyjątkowym.

Wszystkiego co najlepsze z okazji świąt Bożego Narodzenia, dużo zdrówka, szczęścia oraz pomyślności w nadchodzącym 2023 dla wszystkich tu w #uk i w #polsce i na całym świecie :)

#wesolychswiat #swieta #zyczenia
MarianoaItaliano - Prezenty pod choinką, ciasta w lodówce, barszcz tylko zaprawić, ro...

źródło: comment_1671832298E7RBr9IfxFZzK1Ad9jebIQ.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Atreyu: chłop chciał po prostu do swojej mamy napisać ale coś mu się pomyliło i napisał też do jej nowego fagasa (ciebie), nie widzę tu nic niezwykłego ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dobry wieczór, #gry #pcmasterrace #informatyka

Jestem o krok od kupna nowego laptopa do gier (prosze mnie nie wyzywac, ze za ta cene to bym mial wydajniejszego pc, ze to i to w porownaniu z tym i tym w stacjonarnym pc to gowno - ja to wiem, po prostu interesuje mnie laptop) i chcialbym aby ktos mnie utwierdzil w przekonaniu, ze zakup ktory planuje jest sluszny i
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach