• 6
@Wujek_Fester: zaywazylem, ze lubisz sie wypowiadac w tematach o ktorych nie masz pojecia, wiem taki urok wykopu.

Nie intersuje mnie co Ty czy inny Kowalksi sobie naklada na talerz ale ustalanie czegos od gornie nie jest dobrym pomyslem w szczegolnosci, ze ze zdrowiem to nie ma wiele wspolnego.

Wprowadzając swoje 6-letnie dziecko na dietę wegańską jest bardziej narażone na to, że będzie miało słabe kości i będzie rosło
  • Odpowiedz
Dwulatek nauczył się czytać i liczyć (w tym po mandaryńsku) oglądając Tv i grając na tablecie. Został najmłodszym członkiem Mensy.

Czy w takim razie używanie elektroniki tak złe wpływa na dzieci?

https://www.theguardian.com/uk-news/2023/jan/23/british-boy-who-taught-himself-to-read-aged-two-joins-mensa

#dzieci #tatacontent #technologia #mensa #geniusz #uk
DrGreen_2 - Dwulatek nauczył się czytać i liczyć (w tym po mandaryńsku) oglądając Tv ...

źródło: 73DC11BF-211D-4392-9697-05F96CBA5C76

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy w takim razie używanie elektroniki tak złe wpływa na dzieci?


@DrGreen_2: Tak.

Elektronika sama w sobie nie, ale treść pokazywana dziecku już tak. Jeśli młody oglądał konkretne treści przez jakiś okres, to na spokojnie mógł przyswoić wiedze.
  • Odpowiedz
Czy w takim razie używanie elektroniki tak złe wpływa na dzieci?


@DrGreen_2: ten dzieciak nie uczestniczył w mszach na Robloxie, tylko czegoś pożytecznego się uczył. Z elektroniką jest jak z literaturą. Są podręczniki (różne), jest literatura piękna, popularnonaukowa... a jest też pięćdziesiąt twarzy greya i tym podobne.
  • Odpowiedz
4. Prawdziwe miejsce Romana Abramowicza w systemie monarchii angielskiej.

Dlaczego człowiek miałby mieć trzy jachty? Nawet jeden gigantyczny jacht o oceanicznych rozmiarach w osobistym posiadaniu, jeśli nie jest związany z pracą lub hobby danej osoby, wydaje się zbyt dużym obciążeniem, by obarczać się nim.

Załóżmy, że dana osoba ma konia, no dobra, może po prostu lubi jeździć konno w terenie po obiedzie i stać ją na to. Dlaczego nie, przecież jest jakiś sensowny powód,
mobutu2 - 4. Prawdziwe miejsce Romana Abramowicza w systemie monarchii angielskiej.

...

źródło: meme4

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z #uk, a przede wszystkim #szkocja, mam pytanie. Czy w święta wielkanocne warto wybrać się do Edynburga na zwiedzanie miasta? Niechciał bym przylecieć i pocałować klamki do pubu, restauracji, czy muzeum ze względu na święta. Jak to wyglada w Szkocji, wszystko jest otwarte, czy wręcz przeciwnie?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Otrzymałem z HMRC czek o wartości okolo 1000£, jako zwrot podatku. Tylko problem w tym ze nie mieszkam juz w UK, ani nie mam takiej osoby co by zrelizowala mi czek. Orientuje sie ktos w jaki sposob moge to zrobic poza UK? Najlepiej w Polsce #uk #emigracja #pytanie #czeki #bank #banki
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w 2022 roku w UK odnotowano okolo 40 000 nadmiarowych zgonow, ostatnio umiera okolo 1000 osob tygodniowo ponad norme. glowna przyczyna sa udary i zawaly, ktore nie omijaja ludzi mlodych... staraja to sobie wytlumaczyc kiepskim stanem sluzby zdrowia oraz rekordowo dlugim oczekiwaniem na karetki.

OK. mozna to lyknac.. mozna tez porownac z Niemcami. wykres jest zadziwiajaco podobny. Bycmoze Niemiaszki maja identyczny problem z karetkami? nie wiem.

Mozna tez pokusic sie o
n.....g - w 2022 roku w UK odnotowano okolo 40 000 nadmiarowych zgonow, ostatnio umie...

źródło: nadmiarowe_zgony

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nn-borg: Śmieszne jest to, że nawet jakby chcieli to nie mogą się przyznać do tego, że szczepionki jednak nie są takie ekstra. Spadek zaufania do służby zdrowia byłby katastrofalny, a politycy natychmiastowo straciliby poparcie.
  • Odpowiedz
@Niukron: dokladnie tak jak piszesz. nikt sam sie nie p---------i. mechanizm dzialania jest dokladnie taki sam jak w serialu Czarnobyl.. media, politycy, lekarze, wszyscy beda udawac, ze nie ma slonia w pokoju. a wiazanie 20% wzrostu nadmiarowych zgonow ze szczepionka mRNA to teorie spiskowe, szurstwo, plaskoziemstwo i w ogole ruska prapaganda. kiedys to wystarczylo, zeby zdyskredytowac sceptykow i zachecic do szczepien, teraz bedzie podobnie. w dodatku zaszczepieni beda wypierac ten
  • Odpowiedz