Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ysgra: w powiatowych są najczęściej dwie opcje - śladowa ilość kobiet lub kobiety których nikt nie chce z różnych powodów. Często zdarza się combo dwa w jednym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Interesował mnie temat " red flagów". Trafiłam tego męskiego raka intenetu " bracia samcy". Zażenowanie, pogarda, obrzydzenie.

https://braciasamcy.pl/index.php?/topic/33047-red-flags-w-zwi%C4%85zku/

Znalazłam temat na redicie. Bez walki płci, bez uprzedzeń, bez ubliżania facetom czy kobietom. Bez pochopnego oceniania. Rewelacja.

https://www.reddit.com/r/Polska/comments/16d63jg/czerwone_flagi/
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ana77: nie czytam bracia samcy wiec sie nie wypowiem, ale reddit cenzuruje.

To co kobiety odwalaja to sie w glowie nie miesci. Wy to byscie chcialy tylko byc chwalone a kazda krytyka to od razu mizoginia. To sie w psychologi nazywa narcyzm i na mnie ta manipulacja juz nie dziala. Myslalem, ze do pewnych zachowan nigdy nie dojdzie, bo sa zbyt okropne. Ale nie, nie ma rzeczy, ktorej kobieta by
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield nie odpiszę tej Panci, bo nie chcę jej nakręcać popularności i podbijać ego, ale powiem, że osobiście szanuję Kotonskiego jako takiego, bo pierwszy mówił o systemowym gnojeniu mężczyzn i starał się coś z tym robić, ale towarzystwo na jego forum za bardzo poszło w tematy dymania i kasiory, zamiast realnego życia, stąd samo forum ma już średnią opinie
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie wiem jak wy faceci możecie tak zwyczajnie zapomnieć. Minęło już ponad 6 miesięcy odkąd ostatni raz wyszłam z jego mieszkania zapłakana, a jego zdjęcia wciąż doprowadzają mnie do łez.
Nie wiem na co liczę tym postem, ale chyba muszę gdzieś przelać myśli do których właśnie ryczę. Nigdy nikogo tak nie kochałam jak jego i nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek będę. Było między nami wiele ciężkich momentów ale
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim wiem, że łatwo się mówi, ale skup się na sobię. Jak to mi kiedyś ktoś powiedział "przecież nie przyłożysz jej pistoletu do głowy i nie powiesz, że ma Cię kochać" poczytaj o stylach przywiązania mi to rozsadziło głowę, że w definicji przeczytałem o sobie i swoich związkach, no bo jak to "przecież to inaczej, nikt nie zrozumie i to skomplikowana sytuacja" a każda relacja to 1:1 styl lękowy. Ja świruje
  • Odpowiedz
w ciekawości na grupie rowerowych singli wrzuciłem post kilka dni temu z prośbą aby dziewczyny się pochwaliły swoimi szosami...
prędzej wyrwę babkę 10-15 lat starszą z szosą niż rówieśniczkę ()
Sporo wrzuciły zdjęć ale no kurde... dzieciate, dużo starsze. Owszem było kilka w moim wieku ale z drugiej strony polski
zdechnę samotny
#podrywajzwykopem #rozowepaski #tinder
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tak, u szosowej możesz liczyć na jakieś tempo, długość trasy i samej chęci kręcenia. Taka na trekingu mogła by chcieć coś zwiedzać, gdzieś sie zatrzymać


@mati1990: no to it's over...
Bo szukasz drugiego chłopa.
Prawdopodobieństwo z 0.1 % spadło do 0.01%.
  • Odpowiedz
  • 8
@mati1990

@BaviDamek: Taka na trekingu mogła by chcieć coś zwiedzać, gdzieś sie zatrzymać


Lol, nie no rzeczywiście tragedia jakaś, jakby dziewczyna chciała się gdzieś zatrzymać coś zobaczyć, albo po prostu fajnie spędzić trochę czasu poza "połykaniem kilometrów". Strata czasu na takie. Lepiej 700km non stop tak, że od połowy to nawet nie wiadomo gdzie się jest, jaki jest dzień i czym się jedzie.
  • Odpowiedz
#tinder #randkujzwykopem znalazłem się w jakimś tinderowym limbo XD 2 tygodnie temu założyłem konto i używałem go tylko na przeglądarce. dostałem 2 captche w przeciągu 5 minut podczas swipowania, bo niby jakieś podejrzane aktywności na moim koncie. na drugi dzień zablokowali mi konto i kazali się zweryfikować zdjęciem. czekałem dzień na weryfikację, odblokowali mi konto. ale teraz za każdym razem jak włączam aplikację to w kółko pojawiają mi
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wankstain ban. Nie wiem czemu, u mnie na przeglądarce jest to samo. Jakiś żart. Przez takie coś straciłem rocznego tinder plusa bo żeby wpisać kod musiałem przez przeglądarkę przejść no i jeb, ban
  • Odpowiedz
@jerzu70 daj spokój. Ta tutaj nigdy nie będzie dla nikogo 10/10. Ona jest 3-4/10. Jak się ktoś w niej zakocha, to będzie dla niego 6/10 w makijażu, ale żaden prawdziwie przystojny facet nie da jej na nic szansy.
  • Odpowiedz
@kaminarii czy możemy powiedzieć o tej lasce że jest przeciętna skoro ma cechy męskie? Przeciętna to może być Kazimiera Szczuka. Tej bym dał 4/10 bo jednak przeciętna dziewczyna ma nie wzbudzać emocji ale też nie zdradzać męskich cech a ta to wygląda jakby była wyciosana siekiera. Długa szczeka ,wilki nos wąskie usta jak gruby wysoki chlopiec
  • Odpowiedz
Chciałbym się przejść na dziewczynę z escort w Trójmieście, lub Warszawie na swój pierwszy raz. Co sądzicie o takim pomyśle?


@mirko_anonim: Głupota, nie rób tego. Podziękujesz mi jak będziesz mieć pierwszy raz z kimś na kim Ci zależy.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Najgorsze co można zrobić, to pytać obcych ludzi w internecie o to, co się powinno zrobić, a czego nie.

Jak masz ochotę, to idź i bzikaj. Jak nie, to czekaj na tę jedyną. W obu przypadkach - powodzenia.
  • Odpowiedz