Ehh, trafiła mi się laska 9/10 z Anglii która mieszka w Warszawie. Odpisuje na każdą wiadomość od razu, żartując przy tym oraz rozbudowując zdania. Od p0lek co najwyżej dostałem max jedno zdanie(i to takich max 6/10) , najczęściej napisanego z takim w-----m w moją stronę, że jakim prawem miałem śmiałość napisać do księżniczki. Chyba pora podszlifować angielski i zacząć szukać dziewczyny z innego kraju.

#tinder #badoo #randkujzwykopem
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ma ktoś jakiś protip co do dobrych fot na tych pseudo-portalach randkowych? Dobra okej dobra morda musi być, ale no nie ukrywajmy, że jakieś zdjęcia na tle palm z tropikalnych miejsc, słodkie zdjęcie z psem czy jak robisz coś ciekawego to pewnie gamechanger i boost dla algorytmu. Dobra morda na selfiaku to chyba za mało
#tinder #badoo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MichuTop: nic takiego nie istnieje, to są tylko apki dla gości z dobrymi mordami, nic innego nie działa. Jeśli nie masz kwadratowej mordy albo owalnej ale południowca to nie jest apka dla Ciebie - wtedy robisz podjazdy na żywo
  • Odpowiedz
@janburner: ja testowałem tindera z falowym profilem i prawdziwym. Na fajkowym miałem zdjęcia w tle bogato wystrojonego nowoczesnego mieszkania. Na prawdziwym profilu zdjęcia w parku :). Zgadnij który profil miał 100 likeow w tydzień a który 20 z czego połowa od słoni a druga połowa od matek z dziećmi…
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego każdy, kto nie potrafił utrzymać związku z polką, nie spróbuje tego, co ja?


@ricco7: Prawdopodobnie dlatego, że w Polsce jest bardzo mało wolnych kobiet z krajów arabskich ( ͡º ͜ʖ͡º).
  • Odpowiedz
Dlaczego każdy, kto nie potrafił utrzymać związku z polką, nie spróbuje tego, co ja?


@ricco7: bo nie każdy chce arabke/azjatkę/murzynkę.

A teraz? Mam piękną dziewczynę z kraju arabskiego, nie mówi nawet po polsku, spotykamy się od grubo ponad roku i to po prostu działa.


super działa, jak przez bariere językową walicie taki small talk jakbyście 1 raz ze sobą pisali xddd przecież brak głebi w takim zwiazku musi byc gigantyczny.
  • Odpowiedz
Chłop już od dawna nietinderowy, ale powiem wam, że jakby się u mnie posypało (odpukać) to, z perspektywy czasu, już bym nie wracał więcej na te hipergamiczne apki. Poczekał, aż miłość, ponownie, sama zapuka do doors.
#tinder
rales - Chłop już od dawna nietinderowy, ale powiem wam, że jakby się u mnie posypało...

źródło: temp_file7774559029609022210

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tinder macie może porównanie jak jest z ilością i jakością laików z różnych polskich dużych miast?
Ja ostatnio jak testowałem to Wrocław wypadł lepiej od Warszawy co mnie dziwiło biorąc pod uwagę liczbę populacji. W Warszawie też więcej otyłych było.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tinder macie może porównanie jak jest z ilością i jakością laików z różnych polskich dużych miast?
Ja ostatnio jak testowałem to Wrocław wypadł lepiej od Warszawy co mnie dziwiło biorąc pod uwagę liczbę populacji. W Warszawie też więcej otyłych było.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dawid-hopek: następnym razem zwróć uwagę na opis też bo laska ekstrawertyczka, koncerty festiwale rave czyli pewnie cpa i rucha się z obcokrajowcami(opis po angielsku) no i na końcu dodała że szuka wysokiego, z taką to trzeba krótko na temat z pewnością siebie a nie tam jakieś podchody
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy jezeli w 34 letnim zyciu nigdy nie mialem atencji ze strony dziewczyn, tzn zadnego zagadywania mnie w miejscach publicznych czy innych sygnalow to czy jest to jakis powod do zmartwien czy raczej mieszcze sie w dzisiejszej normie i nawet faceci w #zwiazki tak mieli a sa po prostu z dziewczynami poznanymi w internecie czy tam „pod przymusem” w pracy/szkole? No i drugie pytanie czy jezeli
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: To normalne. :)
Dlatego właśnie rady dziewczny "idz na impreze" "idz na miasto" aby poznac ludzi, jest do niczego.
Bo one dostaja atencje domyslnie. A facet domyslnie nie dostaje atencji. To Ty musisz dzialac.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki czy warto podbijać do #rozowypasek która ma wykształcenie wyższe, a samemu będąc pospolitym fizycznym? ( ͡° ͜ʖ ͡°) a raczej nie ma typowo wyższego, a już jest naukowcem w wieku 28 lat, bo pracuje na uniwerstytecie, ogólnie jej portfolio mnie przeraża, bo juz po doktoracie jest, a kariere zawodową zaczęła jako radna miasta, potem specjalista ds sprzedaży i kierownik w jakieś fabryce, a teraz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: zasada jest taka: jesteś od niej 3 poziomy niżej w wykształceniu to musisz być 3 poziomy wyżej w wyglądzie. Znam takie pary chad robol + szara myszka lekarka/prawniczka.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: A może taka babka nie ma opcji bo wszyscy faceci się jej boją, bo za bystra i za dużo osiągnęła. Jak jesteś inteligentny i masz z nią o czym gadać to masz szansę. Dla kobiet się też liczy czy facet jest zaradny, czy to jest ktoś kto ma potencjał.
  • Odpowiedz
@Wilkbardzonijaki: jakoś ajemge1 wspaniale sobie radzi i nie jedna już zaciągnął do łóżka mimo że przychodziły do zupełnie kogo innego na inne zdjęcia a on wygląda zupełnie inaczej to i tak niektórym to nie przeszkadzało a niektóre nawet nie odróżniały
  • Odpowiedz
@hehe-hehehehe: Bo on nie jest aż taki nieatrakcyjny, poza tym jest rozpoznawalny, jakąś tam popularność w necie już ma.

Poza tym - wiadomo na 100% że je do łóżka zaciągnął, czy tylko sam o tym opowiadał? Bo to jednak spora różnica.
  • Odpowiedz