Jestem po dwóch randkach z dziewczyną:

- Podczas fazy pisania, wydawała się odpisywać dosyć lakonicznie, a jej pytania były w stylu odbicia piłeczki - „… a Ty?”, niż „A co sądzisz o…?”, próbowałem delikatnego flirtu, ale temat był całkowicie ucinany,
- zaproponowałem spotkanie, chętnie się zgodziła. Tutaj trochę się zdziwiłem, bo podałem konkretną datę, miejsce i godzinę, wszystko zaakceptowała i ułożyła sobie dzień tak, żeby się wyrobić,
- Na pierwszej randce w sumie było
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 28
@stanleymorison: po co tak rozkminiasz? To tak wczesny etap, że spotykaj się na luzie i umawiaj się z innymi, jak się rozwinie to skupisz się na niej, jak nie to może ktoś inny się trafi
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@BocianKleKle: mialem zaraz po pracy fryzjera wiec mylem wlosy poprzedniego dnia. Fajnie mi postawil wlosy na pudrze, poukrywal zakola, wiec nastepnego dnia postanowilem nie zmywac tego. Wiec ogolnie poszedlem na spotkanie z ta dziewczyna z wlosami niemytymi niecale 2 dni
  • Odpowiedz
@krystian-stepaniak no powinna wyczuć spisek xD Jak do mnie piszą Azjatki o wyglądzie modelki to zaraz wyczuwam wałek. Jej apel to zwykle p---------e bo nie ma nic wspólnego z realnym życiem gdzie w necie jest od z-------a oszustów.
  • Odpowiedz
Czy widzieliście kiedykolwiek by jakaś baba rozglądała się za chłopami dając im znak w jakiś neutralnych miejscach?


@Pralko-suszarka: Tak. Wystarczy żyć w większym mieście. Przejdzie się jakiś wysoki chłop, jakiś typ który wygląda lepiej - cyk kobiety spoglądają na niego uśmiechając się, podśmiechujki jak w grupie. Norma.
Norma, tylko trzeba mieć dobry geny. Cóż.
  • Odpowiedz
#tinder Mówicie że Tinderowy lecą na chadow i luzują im szpary bez wachania,a mój kumpel Chad który ma mnóstwo par zagaduje do nich o FWB w pierwszej wiadomości i nie są jakoś zainteresowane tylko mówią,że szukaja czegoś na dłużej to jak to jest?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 10
@Imprezowicz30 większość wykopków nigdy nie korzystała z zadnych aplikacji randkowych, a ich mizogonistyczne uprzedzenia prowokują do tworzenia stereotypów nie mających odbicia w rzeczywistości
  • Odpowiedz
@sigmaboy999 "I to jest właśnie to – musicie mi to udowodnić.

Bo ja nie muszę nic udowadniać."
Ale to tylko już piszesz drugi wyrywać na ten sam temat wiec nie wiem kto tu kogo usilnie do czegoś przekonuje.
  • Odpowiedz
@moll: matiemu nie pomożesz, laska chciała z nim spędzić sylwestra, to odmówił, a potem twierdził, że nikt go nie chce. Mirabelka na rower też go kiedyś wyciągała, to też nie chciał. Ale to wina kobiet, że jest sam. A, i tego, że "nikt go nie nauczył". Bo przecież norrmalnie to każdy bierze korepetycje z rozmów i związków.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
spotykam sie od miesiąca z pewna fajną laską, poznalismy sie klasycznie na #tinder, rozmowa się kleiła mimo iż finalnie mieszkamy jakieś 100km od siebie, ale panna konkretna i dośc szybko powiedziała czego chce i że to klasyczny fwb. było kilka dośc udanych spotkań, także weekendowe wypady do hoteli. ogólnie gdzieś mi się lampka zapaliła że coś może być nie tak ale panna zarzekała sie że
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MajorKusiol: to spoko, u mnie zawsze naciskaly na slub i gdy mowilem jasno, ze nie jestem wariatem aby brac slub w XXI wieku to zawsze odchodzily do jakiegos beciaka, ktory im pierscionek zareczynowy z checia dal
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Do dzisiaj pamiętam jak jeden Badboy podbił do typa z równoległej klasy w zespole szkół, mówiąc że tydzień temu stukał jego dziewczynę i jak się z nią całowało. Oski w garniaku chciał go piznąć w łeb, ale chybił, a tamten ubrany w dresik dał mu kopa w dupę i blachę w tył głowy xD.


@MajorKusiol: z czego ty się śmiejesz jak to jakaś głęboka patologia i zezwierzęcenie
  • Odpowiedz