@mirko_anonim: Przeszłość związkowa jest bardzo ważnym źródłem wiedzy o osobie, z którą zamierzamy wejść w bliską relację. Można z niej dowiedzieć się w jaki sposób ta druga osoba wchodzi w bliskie relacje i jak w nich funkcjonuje, czy zdradza, itd. To jest kopalnia wiedzy o potencjalnych niebezpieczeństwach i zielonych flagach.
  • Odpowiedz
@Angi_Angel: Ale dobrze że to chociaż tu napisałeś, czytałem 48 razy żeby tego nigdy nie instalować, ale czasami pojawia się taka myśl, więc jedno więcej ostrzeżenie do kolekcji żeby się nie pojawiały te myśli.

Najgorsze że nie mam pomysłu gdzie szukać, przecież nie zaczepię na ulicy bo widziałem komiks, i wiem że reakcją nie będzie "aww so sweet"
  • Odpowiedz
Czy tak jest tylko na "zachodzie" czy to tez juz jest w Polsce ? A o czym mowie?
O związkach gdzie kobieta jest starsza od faceta o parę lat.
Jestem pomiędzy 30 a 40 r.z., więcej życia spędziłem za granica niż w Polsce i coraz więcej widzę par gdzie kobieta ma na przykład 38 a facet 32. Albo 35 i 28 lat. Rok w ta czy tamta to nic takiego ale 4
P4ncak3 - Czy tak jest tylko na "zachodzie" czy to tez juz jest w Polsce ? A o czym m...

źródło: e6092947538fe3ee2f433f38e3150588

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@P4ncak3: Ja byłem z różową 4 lata starszą ode mnie. Ona miała 28-33, a ja 24-29. Niczego nie żałuję, ciało miała top, w głowie poukładane, do dzisiaj walę konia do pań w średnim wieku a w kobietach 16-25 widzę głównie dzieci (mam o wiele młodszą siostrę która zawsze wisi jak miecz damoklesa że nie powinienem się zabierać za młodzież).

Podoba mi się głównie wiek 25-35.
  • Odpowiedz
  • 11
Wiek nie ma znaczenia, człowiek ma


@Lonate: Nie uważasz ze wychowanie w innej dekadzie, inne bajki, inna technologia, inne wydarzenia, więcej doświadczeń, więcej pieniędzy ma znaczenia? Chcesz mi powiedzieć ze ktoś, kto ma 18 lat i ktoś, kto ma 28 to są bardzo podobni do siebie?

I tak samo znam rodziny, gdzie to kobieta zarabia znacznie więcej i to w sumie ona utrzymuje
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Adiog na tym ujęciu podobna do takiej jednej mojej znajomej ze studiów, tylko ta moja była dodatkowo gruba a i tak miała wieloletniego chłopa od liceum z którym ostatecznie wzięła ślub po którym dodatkowo się roztyła, bk z beciaka
  • Odpowiedz
Planuję przygodę z #tinder, tylko wcześniej chciałem się trochę ogarnąć z #looksmaxing. Jak myślicie, czy zaczynać już teraz będąc 7/10, czy wstrzymać się z tym rok, założyć aparat na zęby, wybielić je i usunąć laserowo delikatne blizny potrądziku? Wjechał izotek i cera jest gładziutka, ale żeby je usunąć to muszę skończyć kurację. To wszystko co wymieniłem to jest kosmetyka tak naprawdę, ale niestety jestem perfekcjonistą. Po
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Blackol12: Ja jestem lvl 60+ związki długie (ponad 10 lat) i krótkie. Jako młody raczej też okolice 7/10 ponad 185, dziewczyny mnie lubiły (a jak się po latach okazało byłem obiektem westchnień i to wielu) :) Podoba ci się dziewczyna na ulicy, w pociągu, sprzedawczyni? Nie wahaj się. Powiedź, że ładny dzień i jutro też ma być fajna pogoda - może skoczy po pracy/czy jutro rano na kawę. Nie spinaj
  • Odpowiedz
Jak to u was wyglada? Mam 100 par i jak pisze do nich to rozmowa sie toczy ale zawsze to ja musze byc ta osoba ktora prowadzi rozmowe i czuje sie jak jakis pajac ktory zabawia w cyrku. Na te wszystkie pary chyba 2 laski same napisaly ale to i tak ja musialem prowadzic rozmowe. Dzisiaj postanowilem do zadnej nie pisac i nawet zadna nie kontynuuje rozmowy xD. Przeciez to jest bezsensu
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MetalowyBieg: Żeby boost i premium coś pomogło to trzeba na darmowym koncie chociaż do tych 90lików się zbliżać inaczej to tylko nabijanie im kieszenie. Laski mają taką atencje na tych aplikacjach że dają w lewo nawet typów 7/10 samemu wyglądając max przeciętnie
  • Odpowiedz